Skoči na vsebino

K: E39 do 4.000€

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
32 odgovorov v temi
dBola
dBola

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 678

Torej kupuje se E39, 520, 523, 528 do 4.000€. Seveda se za ta denar ne pričakuje odlično stanje, lahko je tudi lažje poškodovan ali v okvari.

Edini pogoj je, da je znana zgodovina za vsaj zadnja dva servisna intervala in zaželjeno je, da se pove za znane napake.

Cena naj bo do 4000€ lahko malo čez, če bo šlo za boljši primerek. Mudi se ne, lahko takoj ali pa najkasneje do konca marca.

Ponudbe na PS. :ok
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 189
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Dobra odločitev ... :ok :ok2

Ta se prodaja:
http://forum.bmwslo....pic.php?t=24806

Zmagovalec VT2006, motor je gotovo dober ... :-D

Objavljena slika

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

V rangu do 5000€ verjetno najboljša 528i daleč naokrog. Edino kar bi še dodal so originalne črne letvice :-D
Prikaži več možnosti

dBola
dBola

BMW fanatik

• Uporabnik

V rangu do 5000€ verjetno najboljša 528i daleč naokrog. Edino kar bi še dodal so originalne črne letvice :-D

Verjamem da je :ok Ampak do 5000€ :frown . Do tu pa ne prilezem :blackeye
Prikaži več možnosti

imprezoo
imprezoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 045
  • Avtomobil: Bmw

ah raje malo počakaj pa našparaj, ne pa da kupiš mačka v žaklju....
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 359
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Če si napisal, da je lahko tudi poškodovan ali v okvari, te bo popravilo hitro prišlo še teh dodatnih 1000€ ;) Je pa res, da ponujeni ni ravno ugoden za registracijo...
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 735
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Dvomim, da se splača kupiti najcenejši E39...stroški s popravili kaj hitro dosežejo ogromno $$...

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 949
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Sorry, ampak, kako misliš potem prilezt do kakih popravil, servisov ipd?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 316
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Sori dečko, sam potem e39 ni zate. vsak avto ko kupiš, še posebej za ta denar, moraš vedet, da je treba še kaj vložit vanj, ga registrirat, zavarovat in predvsem nekateri pravijo, da ga je treba menda, sicer jaz ne verjamem preveč - TANKAT! :ok2
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Best body parts in town
Best body parts in town

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 790
  • Avtomobil: CUPRA 350

Sori dečko, sam potem e39 ni zate. vsak avto ko kupiš, še posebej za ta denar, moraš vedet, da je treba še kaj vložit vanj, ga registrirat, zavarovat in predvsem nekateri pravijo, da ga je treba menda, sicer jaz ne verjamem preveč - TANKAT! :ok2

I WOULD KNOW THIS!!! :ok2 :ok2 :drink :drink :drink :drink :drink

Velikokrat se mi zdi da neverjetno piha zunaj ko pa bolje prisluhnem vidim, da je to le vrtinec v rezeorvarju! :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 060

Se opravičujem, ampak za 4k€ se ne da dobiti E39, katero bo kupil in vozil.
Ali drugače, če si se pripravljen vozit z neizpravnim avtom se jo pa da dobiti.

Malce dvigni fond, ali pa kupi drug avto (lahko pa tudi počakaš, E39 so iz dneva v dan v boljšem stanju)

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

dBola
dBola

BMW fanatik

• Uporabnik

OMFG :crazy sem v oglasu napisal, da se ne pričakuje bog ve kaj za ta denar! Je napisano v šumadiščajščini ali gre samo težko brat. :napaka

Vem kako je vzdrževat takšen avto, imam že dve na pol premičnini na lagerju, ki mi vsak mesec požreta ogromno denarja.

V nakup e39 grem z rezervo (to počnem pri kupovanju rabljenih avtomobilov že 9 let) 3k€ v žepu in z razbitino na dvorišču. En ličar pa mi je dolžen denar katerega bom lahko izterjal samo na tak način.

Torej ena e39 za max 4.000€ + 3.000€ + ogromno mehanskih delov in nekaj karoserijskih + gratis ličanje in ni vrag, da se ne spravi skupaj en soliden :bmw
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 949
  • Avtomobil: Rdeča raketa

OMFG :crazy sem v oglasu napisal, da se ne pričakuje bog ve kaj za ta denar! Je napisano v šumadiščajščini ali gre samo težko brat. :napaka

Kar ni napisano gre zelo težko brat, ja.

Se opravičujem v imenu vseh ki so ti s svojimi nasveti želeli pomagati, ker nismo jasnovidni.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

DULE
DULE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 474

Za 4000 EUR (in še manj) se da dobiti tudi solidno E39. Je pa res da je potrebno biti potrpežljiv.

Malo povprašajte za koliko jih dobijo švrkoti. :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

Jaz sem vedel za 528 l.96 avtomatik z vso opremo (usnje, xenon, tel. MF,...) temno modra, z počeno glavo za 2100€
ODLIČNO ohranjena! Pa jo je potem vzel kolega.
Tako, da se jo da dobiti zelo ugodno :ok
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 319
  • Avtomobil: Mašina

Jst sem kupil e39 l.99 tds za 2100€ :-D
Res perfektno in z solidno opremo(razen počene glave motorja in počenega odbijača).
Vozi jo pa sedaj BMW power :-D

Tako da dobi se jo fuuul poceni...ampak končni uporabnik oz. kupec je pa ne bo dobil za to ceno brez vez in poznanstev ;)

Dejstva so taka pa obračaj kakorkoli :)
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Ja točno tako. Od prijateljice fant je tudi par let nazaj kupil napol zastonj E46 M3 ker je bil kar fajn razbit, ampak ne nepopravljivo. Pa ga je v domači kleparski delavnici počasi sestavil skupaj. In je imel "poceni" M3. Ampak problemček je da vsi nimajo doma kleparske delavnice :-D
No tudi on ga je kasneje razbil, ampak tokrat totalka :blackeye
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Jst sem kupil e39 l.99 tds za 2100€ :-D
Res perfektno in z solidno opremo(razen počene glave motorja in počenega odbijača).
Vozi jo pa sedaj BMW power :-D

Tako da dobi se jo fuuul poceni...ampak končni uporabnik oz. kupec je pa ne bo dobil za to ceno brez vez in poznanstev ;)

Dejstva so taka pa obračaj kakorkoli :)

BMW power je pa za njo plačal okoli 7K EUR, če se ne motim a generalka je tako draga??
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BLUE
BLUE

univ. dipl. švercer

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 007
  • Avtomobil: ML

Ne vem no, bolj ko berem to temo, manj vem ali naj se smejim ali zjočem. Take debate so okoli te E39 (pa ne samo v tej temi), kot da je ta avto ne vem kaj! Ljudje božji, govora je o 11 let starem avtu z kubaturo 2.5 ali 2.8. Pa ne mi prosim zdej pametovat o vzdrževanju, prvih lastnikih, začetnih stroških ipd. Je že cel forum poln teh pametovanj in sem že 5x vse prebral in še vedno mislim isto. Vprašajte povprečnega slovenca, ata, mamo, strica, teto... enega ki ni fan bmwjev kaj si misli o tem avtu. Jaz vedno dobim isti odgovor-ne bom pisal kaj da ne bo vroče krvi. Da pa ne bo pomote-meni je E39 blazno všeč. Postavite se prosim na realna tla. Da ne bom govoril v prazno povem samo to da sem lansko leto spomladi kupil E39 523iA l.96 z mnogoooo opreme, registirano, za takratnjih 680.000,00 sit in jo prodal kolegu za x (x < 800ksit) in ta se še danes vozi z njo brez vseh problemov in vlaganj!!!
dBola- vztrajaj!!! mislim da jo boš za tak denar dobil brez problema!!!
:)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Pomota...

Zelo lep avto :metalc sploh notranjost :mljask
Kok € je pa bil, ce ni skrivnost