Skoči na vsebino

EMA 2007- Diona Dimm Team

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
33 odgovorov v temi
gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 576
  • Avtomobil: cl

Oj, vem da niste prav navdušeni nad Slo glasbo, pa vseeno.
Danes bo izbor za Evromaškerado na nacionalki...
Tudi jaz bom prisoten, moj bend, tako da, če bo kdo slučajno pogledal to oddajo, vedite, da je pevka Ana postala nova lastnica črnega e30 cabrio...dolgoletna želja... Jerrijeva varianta.
Cel bend -vsi trije, smo feni Bmw-jev, tako, da pričakujem malo tolerance in solidarnosti:laugh

Fantje, ki so bili na srečanju v Novem mestu, lani na letališču, pa so nas že slišali... kakšna dobronamerna kritika bo dobrodošla.

P.S. smo pa glasbeno izredno" zateženi" in verjetno poplnoma neprimerni za tak festival :wtf

:) :) :)
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Kaj pa igrate? Kakšno zvrst, mislim?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

Objavljena slika

je to nova lastnica?bomo navijali!
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 613
  • Avtomobil: Mašina

Za tako deklico(in da ima še v lasti enega meni osebno najlepših kabrioletov) bom pa tud jst navijal :-D
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Kaj pa igrate? Kakšno zvrst, mislim?

ja to bi tudi jst rad vedu če ni skrivnost, ker potem rečem tudi vsem gayem če lahko malo pripomorejo saj v večini ja populacija rednih poslušalcev :laugh

LP
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 653

To teto pa mislim, da poznam.

Sam se ne spomnim, kako??
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Tako je slovensko občinstvo... en, dva vprašata, kakšna je glasba, vsem ostalim pa je dovolj da je pevka simpatična. :rofl Pa imamo Turbo Harmonik na lestvicah.

(gasparri ne se jezit)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 217
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

:slin :slin :slin :slin :slin

btw:kaj za glasbe pa spilate ?

P.S. malo hec, da ne bo zamere :-D
Prikaži več možnosti

Virtus
Virtus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 200
  • Avtomobil: vespa

evo
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

vokal je dokaj dober, komad pre počasen in premalo melodičen za na eurovizijo! drugače pa svaka čast za drugačen pristop!
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Ja točno to sem tudi jaz rekel.. Kvaliteten vokal in tudi sam komad, a prepočasen za eurovizijo.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

evo

evo kaj? Kje je pa ta komad ?

LP
Prikaži več možnosti

Virtus
Virtus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 200
  • Avtomobil: vespa

ravno takrat se je predvajal :P
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

No, preživeli smo... Ema, ozir. evrosong je "čudna" maškerada, kjer kraljujejo štosi, show, ... tisti, ki ste videli naš nastop, vam je jasno, da tega nismo počeli... pa ne zato, ker bi tega ne znali, predvsem zato, ker se nam tega ne ljubi počet... z glasbo se ukvarjamo ljubiteljsko in ni nam treba delat klovnov iz sebe.
Ni vse v uspehu... nam je več do dostojanstva in pokončnosti.
Skladba, ki smo jo izvajali ni bila delana za ta festival, ni imela tipičnih lastnosti uspešnice, ki gre takoj v uho. Za potrebe festivala smo jo skrajšali na 3 min in jo precej oskubili...itd.
Smo pa zadovoljni, ker je bila muska drugačna od hompa-cumpa slovenskega povprečja, in ker je to videlo cca 400.000 gledalcev, kar ni zanemarljivo...
V prihodnosti se tovrstnih štosov ne bomo več udeleževali, bomo iskali druge možnosti za svojo promocijo...
Tukaj imamo home- made spletne strani, tako da če koga zanima:
http://www.geocities.com/dionadimm/

Pa še en odlomek tega komada, ki smo ga včeraj izvajali, angl. verzija:

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 570

Men je bil komad všeč, je pa res nekaj posebnega in nažalost neprimeren za evrovizijo.

Ampak kapo dol in najlepše želje za naprej:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Kar sem slišal na youtube zgleda bit uredu komad, seveda bol primeren kot neki atomiki in ultra "sexy" bombe.......stvar je taka da je ema itak kr neki , no če izuzamemo lepega daso :laugh

ma pa ženska poseben globok glas, mateeer jst nima tako globokega.......verjetno bi rowl-ala gul globoko.............verjetno če bi sekaki kaki metal bi prišli prej v finale - ala bivši ES zmagovalci :laugh

kje se da dobit celoten vaš komad da se sliši celega če je cel tako uredu?

LP
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

men se zdi pa to eden izmed boljših komadov zadnjih let :metalc čestitam. izvedba mi je bila tudi všeč. (sam tudi ne maram kiča) bravo!! (evrosong pa je itak ni več tisto kar je bil) :)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ahiM
ahiM

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 221

Evrosong tako ali tako nikoli ni bil namenjen predstavljanju kvalitetne glasbe (no, sem pa tja se najde kaj). Tu se gre predvsem za "šov", zadeva je očividno in uhoslišno totalno skomercializirana in zbanalizirana, tako da jaz na EMO in podobne zadeve ne dam pol piškavega oreščka. Upam da ste tudi vi to ugotovili :D.
Kar se tiče Dione in njenega teama pa... Rahlo preveč alter komad za mainstream dogodek, je moje osebno mnenje. Z rahlo drugačnim aranžmajem in vsebino bi pomoje zakurili oder in še celo dvorano. Ergo, potencial je :D.

Meni osebno sicer sam komad ni toliko "potegnil", ker ponavadi ne poslušam takšne glasbe, zato ne bom podajal sodb... No, da ne omenjam ostalih zmazek za zmazkom, kar na smeh mi je šlo.

Pa še nekaj... Konec koncev ni važno kakšno glasbo delate, važno je, da ob tem uživate, sploh glede na to, da si omenil, da se s tem ukvarjate "bolj za hobi".
Mogoče pa bo še kaj iz tega ;)!
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Evrosong tako ali tako nikoli ni bil namenjen predstavljanju kvalitetne glasbe (no, sem pa tja se najde kaj). Tu se gre predvsem za "šov", zadeva je očividno in uhoslišno totalno skomercializirana in zbanalizirana, tako da jaz na EMO in podobne zadeve ne dam pol piškavega oreščka. Upam da ste tudi vi to ugotovili :D.
Kar se tiče Dione in njenega teama pa... Rahlo preveč alter komad za mainstream dogodek, je moje osebno mnenje. Z rahlo drugačnim aranžmajem in vsebino bi pomoje zakurili oder in še celo dvorano. Ergo, potencial je :D.

Meni osebno sicer sam komad ni toliko "potegnil", ker ponavadi ne poslušam takšne glasbe, zato ne bom podajal sodb... No, da ne omenjam ostalih zmazek za zmazkom, kar na smeh mi je šlo.

Pa še nekaj... Konec koncev ni važno kakšno glasbo delate, važno je, da ob tem uživate, sploh glede na to, da si omenil, da se s tem ukvarjate "bolj za hobi".
Mogoče pa bo še kaj iz tega ;)!

Na podobne festivale sigurno ne bomo več zahajali, letos smo naredili izjemo ... in ni nič narobe, da ljudje slišijo, da ni vse le v joških, skakanju, "rekreaciji", da nam ni do uspeha za vsako ceno ...
Američani pravijo, da dobra glasba udari v glavo, ne le v noge ali rit.

Glede potenciala je pa lepo slišat vaša mnenja in da ne bom lažno skromen, se tega kar zavedamo:)
Če imaš nekaj rad, in to lahko počneš, kaj češ še več.:ok2
Prikaži več možnosti

Gromska_strela
Gromska_strela

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 30
  • Avtomobil: Honda Civic 1,6 VTi

Čestitke za nastop in uvrstitev v finale. Veliko sreče v soboto!
V-tec je bil prej kot Vanos!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.