Skoči na vsebino

K: E30 320i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
33 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 380
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

E30 325 je predfacelift crne barve z M tech 1?

Tako je.
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry a mas kaksno sliko od e30-ke, a z to prometno se nebi dal registrerat al kako se nebi dal kej z papirji zmutit

Slike nimam, dokumente za E30 bi se pa dalo uredit. Ce te zanima, me poklici na 041/342-672 (ogled avtomobila je mozen v Ljubljani vsak dan razen petka popoldan, sobote in nedelje dopoldan).
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Uuu, e30 325? Za 750eur? Kako je pa kej ohranjena? Bi bil mogocˇe za menjavo moje e30 318 za e30 325?

Imas PS.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

posodabljam iskanje.... isˇcˇe se E30 320i letnik '88 ali novejsˇi....nocˇem masˇine z vakumskim sistemom :P se prevecˇ rade zaganjajo....

Me prav zanima, kdo ti je zdaj natvezil to neumnost :crazy

Prikaži več možnosti

simonchelli
simonchelli

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 149
  • Avtomobil: Vitara 4x4, Caprice V8

Slike nimam, dokumente za E30 bi se pa dalo uredit. Ce te zanima, me poklici na 041/342-672 (ogled avtomobila je mozen v Ljubljani vsak dan razen petka popoldan, sobote in nedelje dopoldan).

Kaj cena je še vedno 750eur? Mogoče pa kupim še tega(če že ni prodan)..in bom imel dva:ok2

:bmw

Prikaži več možnosti

OG Blaž
OG Blaž

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 855
  • Avtomobil: E46 318i

A to si ga v kratkem dobu, ker ko sem bil nazadnje pri tebi ga nisi imel?
Tam od Dragomlja mal naprej ne v Lj., ce se spomnis k sva se na Brnčicevi dobila pa si me tja odpelju:). Ker jaz bi to reg. in se z tem vozu okol na siht pa tko, pa mi to ne koristi ce ne morem :( bom pa se naprej sparu kot mi tamle levo pise pa probu za e36 napraskat:blabla2
Aja pa za prej kako sem lahko tak les :vbit :napaka :beer hehe
Lp
Prikaži več možnosti

solo
solo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: e39

Jerry...v kakšnem stanju je pa e36 325, predvsem me zanima motor, menjalnik, podvozje...:)
Pa kdaj, kje bi bil možen ogled

lp solo
[URL="http://avtomoto-freaks.com/index.php"][/URL]
Prikaži več možnosti

OG Blaž
OG Blaž

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 855
  • Avtomobil: E46 318i

O šit ej, jaz sem pa res en kre*en, sem se 1x pogledu, tko da se vrjetno ju3 slisva, pa prletim pogledat :beer
Lp
Prikaži več možnosti

Davie
Davie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 518
  • Avtomobil: ///M five

320i se še zmeraj isce :P
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

O sˇit ej, jaz sem pa res en kre*en, sem se 1x pogledu, tko da se vrjetno ju3 slisva, pa prletim pogledat :beer
Lp

Jutri sem doma samo dopoldan.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry...v kaksˇnem stanju je pa e36 325, predvsem me zanima motor, menjalnik, podvozje...:)
Pa kdaj, kje bi bil mozˇen ogled

Motor, menjalnik in podvozje je v najboljsem moznem stanju, saj sem ta avto prvotno namenil za drift projekt. Podlesnik mi je vgradil same najboljse kose: izbrala sva najboljsi motor izmed vseh ki sem jih takrat imel na zalogi, najtrse fedre in amortizerje, zamenjala sva se sprednje roke (novi bumerangi), porihtala nosilce motorja in vgradila novo karbonsko sklopko. Tudi racunalnik je optimiziran in gor je sporten izpusni sistem, tako da ima avto cez 200 KM. Porihtan je tudi hladilni sistem in narejen kompleten servis na motorju (olje, filtri). Edino karoserija je bolj boga (lepotne napake v obliki rje, nosilni deli so celi), tako da avto ni za na cesto ampak samo za na pisto. Ogled je mozen v Sentjakobu blizu Crnuc pri Ljubljani, vsak dan razen sobote.

Prikaži več možnosti

solo
solo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: e39

tnx za info....te pokličem :)

lp solo
[URL="http://avtomoto-freaks.com/index.php"][/URL]
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

@Solo: :ok

@OG blaz: Imam probleme s posiljanjem PS-jev in ne vem ce si dobil moj odgovor, zato ti ga bom napisal kar tukaj. V soboto tudi ne morem, ker sem pri punci v Kopru. Oglasis se lahko sele v nedeljo popoldan (do 12. ure sem na avtosejmu) ali pa katerikoli drug dan v prihodnjem tednu. Ce me zeli se kdo kaj vprasat, pa me lahko tudi poklice na 041/342-672 :)

Prikaži več možnosti

imprezoo
imprezoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 066
  • Avtomobil: Bmw

Motor, menjalnik in podvozje je v najboljsem moznem stanju, saj sem ta avto prvotno namenil za drift projekt. Podlesnik mi je vgradil same najboljse kose: izbrala sva najboljsi motor izmed vseh ki sem jih takrat imel na zalogi, najtrse fedre in amortizerje, zamenjala sva se sprednje roke (novi bumerangi), porihtala nosilce motorja in vgradila novo karbonsko sklopko. Tudi racunalnik je optimiziran in gor je sporten izpusni sistem, tako da ima avto cez 200 KM. Porihtan je tudi hladilni sistem in narejen kompleten servis na motorju (olje, filtri). Edino karoserija je bolj boga (lepotne napake v obliki rje, nosilni deli so celi), tako da avto ni za na cesto ampak samo za na pisto. Ogled je mozen v Sentjakobu blizu Crnuc pri Ljubljani, vsak dan razen sobote.

jao še kar se mi meša od tega avta ko sem ga vozil :metalc avto je res :ok
Škoda ker je prišlo do zapletov čene bi si ga že lastil
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.