Skoči na vsebino

Voice control nastavitev jezika

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
65 odgovorov v temi
panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: E61 535D

Razloži... Meni če pritisnem tisto tipko samo odpre v idrivu okno kjer izbiram kam naj piha.

Evo sem posnel video kako je pri meni ;)

Pripete datoteke

Prikaži več možnosti
    • BMW_V10 in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 802
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Aha torej večkrat zapored pritisneš isti gumb. Koliko mi je lepši vmesnik pri CIC napram CCC :(.
Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 415
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Dobra fora! :ok

Evo, ze gledam retrofit CIC kontrolerja na CCC sistem... ...fak, kolk dnarja lahko gre v ta avto... :jok

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: E61 535D

Aha torej večkrat zapored pritisneš isti gumb. Koliko mi je lepši vmesnik pri CIC napram CCC :(.

Ja večkrat pritisneš, takrat ti zamenja smer pihanja, s krogom od iDrive-a pa tisto "fino" nastavitev toplo/mrzlo spreminjaš.

CIC je full napredek proti CCCju. Navi lahko daš na full screen, pa ti prikazuje 3D stavbe (nekatere so prav narisane z barvo), nočni način za navi dobiš, kartografijo imaš na HDDju, cca 12GB imaš za glasbo na HDDju, DVD filme lahko na full screenu gledaš, s prevodi, animirani meniji so.

Tiste tipke, ki so od 1-6 za postaje so na touch (če prideš zraven s prstom ti pokaže zgoraj na zaslonu kaj je shranjeno na to tipko (lahko shraniš bilo kaj, ne samo postaj)). 

V kombinaciji s Comboxom pa dobiš še A2DP, predvajanje glasbe direktno z USB s cover art-om,... Pa hitreje dela vse skupaj.

Dobra fora! :ok

Evo, ze gledam retrofit CIC kontrolerja na CCC sistem... ...fak, kolk dnarja lahko gre v ta avto... :jok

Preveč gre ja, zato se bom jaz po HUD retrofitu ustavil. Dejansko mi gre manj denarja v nujne zadeve (pač redni in izredni servisi). Zdaj po dolgem času bom dal denar za nujno zadevo (nove zimske pnevmatike pridejo jutri)  :-D

Urejal panki_86, 19.09.2019, 22:28.

Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

Bimmer-MB
Bimmer-MB

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 131
  • Avtomobil: E60 530D M-paket

Euga, sem ga uploadal (cca 72 MB zip, ki se extracta v 1,8 GB velik .mdf image):

http://jaytune.eu/DL..._to_2007_03.rar

Ce si imel voice recignition v originalu, bos nasel not tudi svoj vin. Jaz sem svojega nasel, in ga tudi uspesno uporabil. ;)

Kodo oziroma certifikat sem našel za moj VIN. Sedaj samo še čakam na kabel. Mi je pa še sedaj zanimiv update xHP za menjalnik.

Urejal Bimmer-MB, 25.09.2019, 21:49.

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 415
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Ja pri meni je Švabica pa bi raje angleško ženšče slišal. Kako si to spremenil?

Zdaj sem se spomnil.

Z NCS Expert sem spremenil vehicle order:

-izbrisal sem "S851A LANGUAGE VERSION GERMAN"

-dodal sem S853A (Language version English)

-stisnil sem Process car, da je skodiralo vse module z default konfiguracijo (tu izgubis vso dosedanje delo s kodiranjem - v skrajnem primeru moras na novo skodirati vsaj vseh 5 modulov CCC-ja - ali pa vsaj CAPPL, za druge nisem ziher),

-po dveh minutah ko se je kodiranje zakljucilo sem stisnil Process ECU,

-zapisal sem nov vehicle order v CAS ter v LMA (modula, kjer ima E60 shranjen vehicle order)

Sem se spomnil ko sem bral ene stare zapiske:

The languages available in the CCC or CIC are determined by the vehicle order and the software version. This means, you need to change the VO to include the language you want to have in the CCC and then you need to REPROGRAM the CCC/CIC unit with either Progman or WinKFP.

No, jaz sem naredil malo drugace, in obvozil zahtevnejse in bolj riskantno delo s Progmanom in WinKFP-jem. Avti za nemski trg imajo Anglescino ze vprogramirano, vendar je primarni jezik Nemscina. :ok

Urejal zok, 28.09.2019, 15:22.

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč