Skoči na vsebino

Obupan nad svojo E30

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
216 odgovorov v temi
simonchelli
simonchelli

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 115
  • Avtomobil: Vitara4x4, CapriceV8

Čaw!

Ker se moram nekomu potožit, sem se odločil da napišem tukajle par stavkov.. Pred 2 meseci sem kupil BMW E30 318, 2 vratni model, letnik 1987 (facelift), 208000km, črne barve. Na prvi pogled se mi je zdel avto kar lepo ohranjen, pač tu pa tam kaka rjica, kaka manjša luknja, ampak ne pretirano. Nakar sem se odločil, da bom za svoj užitek avto razstavil in ga popolnoma obnovil..in tu me je čakalo rahlo presenečenje. Bolj ko sem razdiral avto, bolj sem se zavedal, da sem kupil popolno gnilobo. Ko sem odstranil talno tapeto, sem se skoraj zjokal, saj je bilo spodaj 2cm vode, pragovi popolnoma gnili od znotraj in ker je nekdo vse skupaj površno kital, se je rja razpasla še tja, kjer je naj ne bi bilo. Da ne omenjam da lahko sedaj iz notranjosti gledam sprednjo levo in desno gumo in da potrebujem masko za potapljanje, če se zapeljem po mokri cesti.. Ne vem, če ima sploh smisel obnavljati tako zdelan avto!?
:bmw Bayerische Motoren Werke
Prikaži več možnosti

KIKO
KIKO

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 8 055
  • Avtomobil: Mercedes S 600 L w220

Če ga nemisliš obnovit ga sestavi nazaj in prodaj pa mal šminko........:evillaugh vsaj tko bi jaz naredu če praviš da je tok gnil:ok
Mercedes&BMW fahrer:metalc
Uživam v vožnji ne v hitrosti:ok
ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

S takim se vozis dokler gre medtem pa obnavljas kaksnega drugega:)
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

solo
solo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: e39

@Simonchelli....a si mogoče doma tam na levi strani, na poti v Podstrmico?
Če si, sem avto že vidu in na zunaj zgleda lep, felge tud...:-D

lp solo
[URL="http://avtomoto-freaks.com/index.php"][/URL]
Prikaži več možnosti

S-Power
S-Power

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 239
  • Avtomobil: E61 525, E34 S50B32 :)

Voda+rja je "serijska napaka" e30 jih za par vem k so taki lp
Ni strah nočne me temine,duha prepadov ne globine,
tud" če je najtrša noč BMW POWER da mi moč!

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 578
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Čaw!

Ker se moram nekomu potožit, sem se odločil da napišem tukajle par stavkov.. Pred 2 meseci sem kupil BMW E30 318, 2 vratni model, letnik 1987 (facelift), 208000km, črne barve. Na prvi pogled se mi je zdel avto kar lepo ohranjen, pač tu pa tam kaka rjica, kaka manjša luknja, ampak ne pretirano. Nakar sem se odločil, da bom za svoj užitek avto razstavil in ga popolnoma obnovil..in tu me je čakalo rahlo presenečenje. Bolj ko sem razdiral avto, bolj sem se zavedal, da sem kupil popolno gnilobo. Ko sem odstranil talno tapeto, sem se skoraj zjokal, saj je bilo spodaj 2cm vode, pragovi popolnoma gnili od znotraj in ker je nekdo vse skupaj površno kital, se je rja razpasla še tja, kjer je naj ne bi bilo. Da ne omenjam da lahko sedaj iz notranjosti gledam sprednjo levo in desno gumo in da potrebujem masko za potapljanje, če se zapeljem po mokri cesti.. Ne vem, če ima sploh smisel obnavljati tako zdelan avto!?

Hay!

A je to mogoče ta avto?

Avto je kar dobro ohranjen, nekaj rje po pragovih, drugače brezhiben. Kupil sem ga kak mesec nazaj od vsem znanega Jerry-ja, prodajam ga pa zato, ker sem mislil da bo ta konjenica pod pokrovom zadosti za moje potrebe-ampak sem se uštel. Ceno sem nastavil kar na okroglo, se pravi 1000eur, vendar se da seveda okoli tega še kaj doreči.. Avto sem tudi že malo poservisiral, tako da me ne bo Jerry preveč grdo gledal zaradi cene! :-D

http://www.avto.net/....asp?id=1230143

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

prodaj po kosih in nabavi nekaj drugega - ni nevem kakšna redkost E30 in zato se (po moje) ne splača popravljat če je preveč "načet" avto.
Prikaži več možnosti

sharkEr
sharkEr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 910
  • Avtomobil: Ape 50

še dobro da si povedal po resnici da je vse gnilo,da se ne bo slučajno kdo nategnu ob morebitnem ogledu in nakupu:blackeye
Prikaži več možnosti

JW
JW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 662
  • Avtomobil: vse kar imajo veliki

A nisi dal ful $$$ za ta avto :confused
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 753
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

A je to mogocˇe ta avto?

Tocno ta je in zal mi je ko slisim da ni v najboljsem stanju... prejsnja lastnica ni imela garaze, avto je bil parkiran zunaj in vremenski vplivi so ocitno pustili hujse posledice kot je bilo vidno na prvi pogled :blackeye

Simon, ce se bos avto odlocil porihtat, ti lahko odstopim svojega osebnega varilca, ki mi dela tako dobro da njegovega naslova ne dam nikomur (take medvedje usluge sem namrec ze dostikrat drago placal in se potem :crazy ), a glede na to da si avto kupil pri meni in ker vidim da nisi eden od onih ki bi avto samo gonili in unicevali in nic vzdrzevali ti lahko naredim to uslugo... ce seveda zelis in bos avto potem za dlje casa obdrzal. Mozakar je zelo kvaliteten in naredi zares poceni. Vendar ce se odlocis za to varijanto res dobro premisli, ker ce ga bos porihtal se ti ga pa potem res ne splaca vec menjat za 325... moj telefon imas in ce me zelis se kaj vprasat oziroma se posvetovat z mano me poklici :)

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

simonchelli
simonchelli

BMW fanatik

• Uporabnik

@Simonchelli....a si mogoče doma tam na levi strani, na poti v Podstrmico?
Če si, sem avto že vidu in na zunaj zgleda lep, felge tud...:-D

lp solo

Ja, ja..tu sem doma..se mogoče poznava? Ma avto od zunaj res zgleda kar lepo ohranjen, ravno zato me je presenetlo..
Prikaži več možnosti

simonchelli
simonchelli

BMW fanatik

• Uporabnik

Tocno ta je in zal mi je ko slisim da ni v najboljsem stanju... prejsnja lastnica ni imela garaze, avto je bil parkiran zunaj in vremenski vplivi so ocitno pustili hujse posledice kot je bilo vidno na prvi pogled :blackeye

Simon, ce se bos avto odlocil porihtat, ti lahko odstopim svojega osebnega varilca, ki mi dela tako dobro da njegovega naslova ne dam nikomur (take medvedje usluge sem namrec ze dostikrat drago placal in se potem :crazy ), a glede na to da si avto kupil pri meni in ker vidim da nisi eden od onih ki bi avto samo gonili in unicevali in nic vzdrzevali ti lahko naredim to uslugo... ce seveda zelis in bos avto potem za dlje casa obdrzal. Mozakar je zelo kvaliteten in naredi zares poceni. Vendar ce se odlocis za to varijanto res dobro premisli, ker ce ga bos porihtal se ti ga pa potem res ne splaca vec menjat za 325... moj telefon imas in ce me zelis se kaj vprasat oziroma se posvetovat z mano me poklici :)

O Jerry, zelo lepo od tebe da si se oglasil.. Ta tvoj predlog si bom vtisnil v spomin in ti v vsakem primeru sporočim, če se odločim-hvala! Res je, da sem videl že slabše ohranjene primerke, samo tega na svojem res nisem pričakoval. Verjamem pa, da tudi ti nisi vedel..ker saj pravim da je bila gniloba na zelo skritih mestih. Nč ne zamerim!:beer
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 753
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ta tvoj predlog si bom vtisnil v spomin in ti v vsakem primeru sporocˇim, cˇe se odlocˇim-hvala!

OK, ce se torej odlocis me poklici in greva obiskat mojstra... mojo telefonsko imas... sicer pa malenkost, saj vedno poskrbim za svoje zveste stranke :ok

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 735
  • Avtomobil: Assless beemer

Ne tok hitro obupat pa daj zašvasat luknje pa je.Če je avto lep in ga misliš imet,se ti ga splača popravljat.

Nevem kaj vsi pričakujete od tako starih avtomobilov-perfekten tudi ne more biti:)
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

ajey_E30
ajey_E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 967

Ne tok hitro obupat pa daj zašvasat luknje pa je.Če je avto lep in ga misliš imet,se ti ga splača popravljat.

Nevem kaj vsi pričakujete od tako starih avtomobilov-perfekten tudi ne more biti:)

evo tko se govori! Eddy že ve kako je treba.
Fantje počas bo zmankal e30 k vsak k vid mal rje da mečkat, to je že legenda od BMW-ja in jeo je potrebno začeti ohranjevati!
Bencin!
Prikaži več možnosti

solo
solo

BMW fanatik

• Uporabnik

prou maš, če je avto star 20 let lahko pričakuješ, da ne bo kot iz tovarne ( razen kakih rastavriranih avtov). Jest svojga raje ne pogledam, tok je gnil... samo ga itak nimam za daily driver...:-D

lp solo
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Res je zalostno, ko zacnes odpirat, se tezave kar mnozijo. Ampak, ce si z motorjem zadovoljen, ce imas se kako dodatno opremo in si se ze zaljubi, ti povem, da je ni stvari na e30, da se ne da popravit. Vec kot bos naredil sam, bolj bos cenil in ceneje bo.
Predlagam da razmislis, dobis se kako mnenje na samem licu mesta od koga ki se spozna na e30 (das za pijaco in se lahko pripeljemo pogledat) in se potem odlocis kaj in kako...
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Če nisi klepar, ličar in še kaj v eni osebi se ti gajbe ne izplača rihtati, stran vržen denar za e30, ki je popolnoma osnovna.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

PIMP
PIMP

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 167
  • Avtomobil: e30 pickup, e21, civic

simonchelli točno vem kako se počutiš, ko sm jst svojga prpelu domov in ga začel čistit sm se tud razjoku in avto skor zažgal, ko sm vidu kaj je naredila rja. S tem da moj je izoliran in se rje sploh ni videlo. Potem sem se pa sprijaznu in si reku, da bom mel ta avto in začel z malo obnovo. Res da sem umes še parkrat znorel, ker rje ni in ni bilo konec ampak pleh, poliester in kit so vse popravl in razn malenkosti sem vse porihtal. Če imaš sredstva in voljo si vzami en teden časa in boš to porihtal.
Prikaži več možnosti

solo
solo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, ja..tu sem doma..se mogoče poznava? Ma avto od zunaj res zgleda kar lepo ohranjen, ravno zato me je presenetlo..

jest živim pa na grajski poti, poznam te pa na videz...:)

lp solo
Prikaži več možnosti