Skoči na vsebino

Obupan nad svojo E30

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
216 odgovorov v temi
zandost
zandost

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 76
  • Avtomobil: bmw

aha kul, sej potem pa niti niso tako dragi. kako je pa z ujemanjem, glede na to da ni original roba na tej strani?

mogoče kdo drug ve okvirne cene?
Prikaži več možnosti

blutez
blutez

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 183

Če ga nemisliš obnovit ga sestavi nazaj in prodaj pa mal šminko........:evillaugh vsaj tko bi jaz naredu če praviš da je tok gnil:ok

Super da vem, da od tebe slučajno kdaj ne kupim avtomobila.
Beat My Wishes
Prikaži več možnosti

KIKO
KIKO

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 8 055
  • Avtomobil: Mercedes S 600 L w220

Super da vem, da od tebe slučajno kdaj ne kupim avtomobila.

Jaz nimam takih avtomobilov:ok
Mercedes&BMW fahrer:metalc
Uživam v vožnji ne v hitrosti:ok
ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 799
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kakšna je pa kaj kvaliteta pri Herkulesu? Da ni treba potem novih pragov rezat in štukat da pašejo.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Duke Dodo
Duke Dodo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 175
  • Avtomobil: Opel kadett c 76'; E30

Berem,komentarje od vseh in vidim da se vsi ful pritozujete nad "rjo".:fight

Jest osebno mam 316i fl 92' letnik, alpineweiss barve.:cool
Delam namrec m50 projek in je avto razen rahle rje nad loncem izredno dobro ohranjen.Vidno ni bi udarjen in je bil "italjanski" ko sem ga kupil...vedar vseeno!?:confused

Sem jaz dobil res dober "bisercek" ali ima tud kdo drug boljse izkusnje?:confused :-D
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 799
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ne, to je kar dejstvo. Ravno včeraj sem bil malo po odpadih. Mater, avto na odpadu, pa 10krat bolje ohranjen kot moj. :damn Tam se vidi da avto ne vidi soli na cesti, pr nas so pa tako radodarni z njo da joj.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Duke Dodo
Duke Dodo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ja jest sem mojga od Toma kupil in je bil iz italjanskega odpada...avto takorekoc brezhiben...tudi notr tapete in vse cisto in ohranjen:cool

Ocitno je treba avto kupovat na odpadu:crazy

PS:rabi papirje za e30 (316 ali 318).Ce ima kdo naj mi poslje PM.:)
Prikaži več možnosti

zandost
zandost

Novinec

• Uporabnik

Kakšna je pa kaj kvaliteta pri Herkulesu? Da ni treba potem novih pragov rezat in štukat da pašejo.

Ravno to tudi jaz sprašujem :ok

Pa še če kdo ve koliko računajo mojstri za zamenjavo pragov?
Prikaži več možnosti

simonchelli
simonchelli

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 115
  • Avtomobil: Vitara4x4, CapriceV8

Kar se tiče mojih izkušenj, so izdelki pri Herkulesu (pragovi, sprednji blatniki) narejeni dobro in zato ni potrebnih nobenih dodatnih predelav.. V redu je tudi to, da lahko material prevzamete osebno in se tako prepričate o kvaliteti le tega.. Zgodilo se mi je le to, da je na enemu od sprednjih blatnikov bila rahla vdolbina, ki pa je zanemarljiva (najbrž poškodba pri skladiščenju).. Bom pa zadevo upam da v kratkem poslikal in prilepil..
:bmw Bayerische Motoren Werke
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 699
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Ja jest sem mojga od Toma kupil in je bil iz italjanskega odpada...avto takorekoc brezhiben...tudi notr tapete in vse cisto in ohranjen:cool

Ocitno je treba avto kupovat na odpadu:crazy

PS:rabi papirje za e30 (316 ali 318).Ce ima kdo naj mi poslje PM.:)

Tm je 98% avtov brez rje , 1% z zelo malo rje in ostalo z rjo .

S slovenskimi in nemskimi/avstrijskimi avti pa je zadeva malo drugacna :ok

Urejal Pirc, 12.03.2009, 09:27.

LP Pirc
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 699
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Kar se tiče mojih izkušenj, so izdelki pri Herkulesu (pragovi, sprednji blatniki) narejeni dobro in zato ni potrebnih nobenih dodatnih predelav.. V redu je tudi to, da lahko material prevzamete osebno in se tako prepričate o kvaliteti le tega.. Zgodilo se mi je le to, da je na enemu od sprednjih blatnikov bila rahla vdolbina, ki pa je zanemarljiva (najbrž poškodba pri skladiščenju).. Bom pa zadevo upam da v kratkem poslikal in prilepil..

(Ne vem kaksne izkusnje imate z njimi koncni kupci ampak jaz kot njihov dobavitelj imam bolj slabe zaradi neplacil ter tega da so hoteli vracat robo, ki jim je pol leta lezala nerabljena na lagarju. Iz takega razloga smo zakljucili poslovanje oz. lahko jemljejo le po predracunu ampak od takrat ne vem ce so se kaj narocili. Pa kolikor sem uspel razbrat nisem bil ne prvi ne zadnji ... )

Jaz na tvojem mestu ne bi obpupal v kolikor imas namen avto obdrzat :ok
Vse se da zrihtat ce je volja oz. finance to dopuscajo. Jaz imam na dvoriscu enga zelo poluknjanega NSU Prinza in sem se odlocil, da ga bom lepo speskal dal v temeljno in ga nato zacel lepo pocasi k sebi spravljat :ok

Urejal Pirc, 12.03.2009, 09:32.

LP Pirc
Prikaži več možnosti

Duke Dodo
Duke Dodo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Se strinjam z Pirc-em.:beer
Ce je zelja je tudi volja:-D
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 569
  • Avtomobil: cl

Se strinjam z obnovo vedno, ko gre za kakšen redek primerek, ampak, je treba naredit obnovo tudi korektno ... in tukaj se zatika, ker je le malo ljudi pedantnih in natančnih, če narediš dobro največkrat nisi tudi dobro nagrajen ... res je težko najti nekoga, ki se potrudi, ne glede na plačilo ... naslednji faktor pa je čas! Imam kolega, ki je odličen klepar, a toliko pošten, da mi že vnaprej pove, da ne zmore, ker je dela veliko, računat pa "ne more".
Obnovo največkrat dobro naredijo le tisti, ki si res vzamejo dovolj časa in ne skoparijo ...
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

srecko
srecko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 049
  • Avtomobil: ... BMW...

Moja prva e30 črna je bila po pragovih tako rjasta, da mi je poplavilo modul za centralno in so mi vsa vrata ostala zaklenjena ker so pregoreli motorčki ob kratkem stiku. Nato smo morali na silo odpreti vrata!

Pa smo vendarle vse porihtal, je pa res da se da vse popravit, in na koncu boš še bolj zadovoljen:ok
just - BMW-
Prikaži več možnosti

Flayer
Flayer

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 143
  • Avtomobil: bmw e 30

Zdravo vsem skupaj!
Da ne odpiram nove teme, pr mojem E 30 je zelo zanimiva tale rja, skratka gnil je zadni levi blatnik (ob robu) desni ni pa gnilo je (malo gnilo), pri vratih (levih) spodaj, sem pa auto že dobr pogledu od spodaj in mi ne deluje gnilo, ni lukenj povsod sem "potolkel" vse zgleda lepo in prav. Ampak kako hudiča je gnil blatnik drugo pa ne? No Glede na to da imam namen avto onovit bi vas prosil za nasvet rešitve blatnika, a je kakšna druga opcija razen nabave novih panel pa zamenjat? Upam da obstaja še kakšna rešitev, ker kolikor sem zasledil mislim da te panele niso prav poceni. THX za odgovore
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Verjetno blatnik gnije zaradi načina proizvodnje - kar je sedaj krožni lok je bil nekoč kvadraten kos pleha, nato pa so krog izrezali ven. No, potem pa zadeva ni bila perfektno protikorozijsko zaščitena (verjetno ni cinkana, ne? :confused). In tak je pač bil proizvodni proces za vse zadnje blatnike v tistih časih...
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

zandost
zandost

Novinec

• Uporabnik

vsekakor ne bom obupal, vprašanje je samo kdaj in kako se bom lotil vsega skupaj :) nekje pa je treba začet, in začnem tako da najprej dobim vse informacije, potem pa akcija in počasi nabavljat kose :ok
Prikaži več možnosti

Duke Dodo
Duke Dodo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

vsekakor ne bom obupal, vprašanje je samo kdaj in kako se bom lotil vsega skupaj :) nekje pa je treba začet, in začnem tako da najprej dobim vse informacije, potem pa akcija in počasi nabavljat kose :ok

Tako se govori:cool

Ce bos rabil pa kaj pomoči-varilca idt. pa kar poslji PM.:beer
Prikaži več možnosti

Flayer
Flayer

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 143
  • Avtomobil: bmw e 30

@zandost nikakor ne obupat, nej govorijo kar hočjo kako se ne splača ampak za moje pojme se, E30 je super auto in dokler bodo taki ki bodo obnavljali in kaj naredili ne iz tega ker bi se splačalo bomo lahko ohranli to kar nas je pripeljalo do tega kar smo danes pa nej bo to avto, hiša al karkol, skratka ni use u dnarju, pa velik sreče pri obnovi in delu
Prikaži več možnosti

Suln
Suln

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 245
  • Avtomobil: E30, Z750

Zdravo vsem skupaj!
Da ne odpiram nove teme, pr mojem E 30 je zelo zanimiva tale rja, skratka gnil je zadni levi blatnik (ob robu) desni ni pa gnilo je (malo gnilo), pri vratih (levih) spodaj, sem pa auto že dobr pogledu od spodaj in mi ne deluje gnilo, ni lukenj povsod sem "potolkel" vse zgleda lepo in prav. Ampak kako hudiča je gnil blatnik drugo pa ne? No Glede na to da imam namen avto onovit bi vas prosil za nasvet rešitve blatnika, a je kakšna druga opcija razen nabave novih panel pa zamenjat? Upam da obstaja še kakšna rešitev, ker kolikor sem zasledil mislim da te panele niso prav poceni. THX za odgovore

Možno, da je bil desni blatnik malo udarjen ali podrsan, in ga je zato rja načela. Ker ni bil 100%popravljen.
Koliko ur ima ena minuta spoznaš, ko si z osebo ki je ne preneseš!

Član KOS
Prikaži več možnosti