Skoči na vsebino

Nakup Z3

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
46 odgovorov v temi
bojč2
bojč2

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 86
  • Avtomobil: BMW 523

prosim za nasvet!kupujem Z3 1.9 in me zanima kako se obnese motor 1,9. če so mogoče kakne težave in če je dovolj močan za občasno bolj hitro vožnjo?
Prikaži več možnosti

kian_alvane
kian_alvane

addicted to e36

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 480
  • Avtomobil: nimam

kateri motor? 140 ali 118KM?
:mznak for Motorsport. :mznak for Milestones.
Prikaži več možnosti

Grega11
Grega11

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: BMW Z3 1.9 (103kW)

Zdravo!
Iz lastnih izkušenj ti lahko rečem, da je motor še kar zadovoljiv tudi za hitro vožnjo... Čeprav ravno letel pa ne bo. :) Itak pa Z3 ni za hitro vožnjo, ampak bolj uživatorsko. ;)
BMW Z3 1.9
Prikaži več možnosti

bojč2
bojč2

Novinec

• Uporabnik

kaj si mislite o tem avtu?

http://www.avto.net/....asp?ID=1265183
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Spredaj desno je neki čudni luft.
Na tvojem mestu bi se stegnil za facelift.
Pokliči za tistega srebrnega - baje zelo dober Z3.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Superstipe
Superstipe

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 118
  • Avtomobil: E91 :: 320dA

Dan ... yea it's my first time so please don't hurt me :)

Evo bom kar ozivel star topic. Odlocam se o nakupu Z3ja pa me zanimajo naslednji podatki:

- kako je pozimi oz. je avto 100% uporaben celo leto? Delam vsak dan na terenu vecinoma v okolici Ljubljane vcasih je treba tudi pridet v kaksnem hrib & stuff ;)

- se mi ga splaca uvoziti iz DE kaksna se vam zdi ponudba v Slo.

- okviren budget 10.000 EUR.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

A mi verjameš, da boš odgovore na vsa vprašanja našel, če prebereš cel Z forum? Ki ni tako obsežen, kot se morda zdi...:)
Če ti moč ni tako zelo pomembna, bi za tak denar morda že dobil 1,8 po faceliftu... ;)
LP
Austin

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 438
  • Avtomobil: e61, r55, ka9

http://forum.bmwslo....ead.php?t=15393

tukaj boš našel nekaj informacij pa tudi mnogo drugih je še podobnih tem:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 481
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Na avtonetu je bil eden 1.9 z 140Ps nežne modre barve RE CE**** in veliko opreme, katerega ti tudi sam svetujem bolj kot le z 118Ps. Poiskusi posikati če že ni prodan

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

Superstipe
Superstipe

Novinec

• Uporabnik

Hmm ne najdem tistega k ti mislis.

Tele dva sm gledu predvsem ta prvi se mi zdi zelo zanimiv. Kaksno je vase mnenje?

http://www.avto.net/...asp?ID=1361368#

http://www.avto.net/...asp?ID=1398978#
Prikaži več možnosti

bojč2
bojč2

Novinec

• Uporabnik

danes sem gledal Z3 letnik 97 črne barve LJ tablice prevoženih 22k,mašina kot nova ,diski kot novi.in me zanima če je to možno 22000km? in če kdo pozna lastnika.
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

Šo teoriji vsekakor možno, saj so Z-ji lahko nekateri tudi zelo malo voženi 3.000 km/letno.
Pač tak tip avta.
A bi blo priporočljivo se dobr prepričat, da ni zmanjkala kakšna 1-ka spredaj.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

danes sem gledal Z3 letnik 97 črne barve LJ tablice prevoženih 22k,mašina kot nova ,diski kot novi.in me zanima če je to možno 22000km? in če kdo pozna lastnika.

Kilometraža je skoraj nemogoča to je 2.200 km/leto -vsako leto! realno če imaš ta avto kot 2 ali 3 avto potem ga uporabljaš manj in sicer je nekje realno med 3000 in 7000 km /leto če je vožen malo.
Daj kakšen link oglasa da vidimo v živo kako izgleda al pa vsaj kakšno slikico.
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Superstipe
Superstipe

Novinec

• Uporabnik

http://www.avto.net/...asp?ID=1430992#

kaj pa ce je vse res :)
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Par stvari je malce čudnih oziroma me motijo oziroma me zanimajo.
Recimo - rollbari - takih na prefaceliftu še nisem videl (ima pa take facelift), lahko pa da se jih je dalo naročiti. Potem krom lajšta okoli stekla - velja enako kot v prejšnji postavki - ampak to je itak samo nalimek, ki se ga lahko doda kadarkoli.
Levči bo znal povedat, če so krom obročki okoli števca v skladu z notranjo opremljenostjo.
Platišča so ena od stvari, ki so v skladu z letnikom.
Ne vem, ne vem. Drugi lastnik, 22k? Hm...
Lahko da je uvožen. Ampak 22k km je pa malce smešna. Sploh glede na ceno, ki bi morala biti bistveno večja za praktično nov rabljen avto.
Moje mnenje. Bo pa še Levči svojih par centov dodal. :ok
Avto je pa predvsem treba videti v živo. Lahko je pa čisti jackpot. :ok
Ki ti bo ušel, če boš predolgo čakal z ogledom.
LP
Austin

EDIT: iz prednjih luči so bile odvzete oranžne plastike pri smernikih. Pa še nekaj - sidemarkerji - močno dvomim, da jih je prefacelift nešestak imel...

Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Kot si Austin že napisal rollbari so od facelifta, sidemarkerje seveda takrat še niso imeli, razen 2.8l in pa M, krom obročki okoli števcev so mislim da ravno z modelnim letom 98 bili dobavljivi, ampak tale avto ... ne vem ...je nekako na pol narejen.

Torej če odmislim ,da mi zgleda sumljiv toliko, da je bil zaleten spredaj in potem malo kombiniran... in predpostavljam rajši da je bil prejšnji lastnik pač "leibhaber" Z3-ja in si ga je želel pač posodobit in je zato montiral rollbare od facelifta (saj mogoče se jih pa da vseeno nekako montirat) in da je montiral v obstoječi odbijač sidemarkerje, ter razdrl sprednje luči ven vzel plastike in jih nazaj skupaj sestavil, se mi zdi čudno ,da je bil polovičarski, to pomeni da bi potem še zadnje luči zamenjal za bele, da bi bila tudi kljuka na vratih krom, če je krom okoli spredjega stekla so navadno tudi platišča Z-star styling 35 v krom izvedbi...

Avto bi bilo vsekakor potrebno pogledati pobližje in si potem ustvariti mnenje,ker po slikah sodeč jaz ne komentiram rad.

Takole na hitro menim da je bil spredaj karamboliran, potem pa so dele nabrali skupaj ...rabljeno sprednjo haubo, odbijač od facelifta , luči... ker niso bile obe enaki ena bela in ena oranžna, so pač pobrali ven plastike, rollbare so mogoče kupili ker jim jih je prodajalec rezervnih delov ponudil zraven... (vem kje lahko to kar sem naštel dobiš jutri zjutraj če hočeš), stranske smerokaze pa so kupili nove na BMW servisu in se obenem odločili še za krom okoli sprednje šipe.
Vsekakor mi pa najbolj v oči padejo ledvičke ki vsekakor ne sodijo na ta model so namreč krom te pa spadajo samo na top motorizacijo v seriji, pred faceliftom jih je imel samo 2.8 l šestak po faceliftu pa samo 3.0 l šestak:ok

Skratka nekaj so kombinirali, če pa so to počeli "ljubiteljsko" ali zaradi karambola bi pa bilo potrebno ugotoviti ob ogledu:ok
Prikaži več možnosti

bojč2
bojč2

Novinec

• Uporabnik

danes sam gledal avto in sem videl da je bil razbit.luft pri lučeh je kr fejst zgrešen havba pri vratih štrli ven,tudi zadnji del ma kr precej neenakomerne fuge.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

danes sam gledal avto in sem videl da je bil razbit.luft pri lučeh je kr fejst zgrešen havba pri vratih štrli ven,tudi zadnji del ma kr precej neenakomerne fuge.

Se mi je zdelo da ga niso "ljubiteljsko" kombinirali... tudi kilometri so sigurno "utopija"... Kakšen je bil po izgledu volan? In pa sedeži?
Prikaži več možnosti

bojč2
bojč2

Novinec

• Uporabnik

volan je kot nov(mogoče je preoblečen)pedali so kot novi,mašina je kot nova,na voznikovem sedežu je usnje malo raztegnjeno avto je bil definitivno razbit samo ne vem kako močno.prodaja ga pa en ki se bavi z preprodajo
Prikaži več možnosti

e21
e21

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 459
  • Avtomobil: E21 318i

Kaj pa ta Z3??

http://www.avto.net/...asp?id=1361368#

Oprema odlična, facelift model in razen, da nima meglenk ne najdem napak. Kaj pravite poznavalci?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.