Skoči na vsebino

Z8 info prosim?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
109 odgovorov v temi
zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 868
  • Avtomobil: 535 PS

:blackeye

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Če je srebrn, je mogoče tisti, ki ga vsake tolk posodijo v kakšen BMW salon, da je tam razstavljen. Kakšno leto nazaj je bil v unem na Viču in ni bil na prodaj (sem mogu pofirbcat seveda :hihi ).

Urejal Rottie, 07.11.2009, 10:30.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: R1200R

Js sm ga vidla... poleti je bil na AA v Trzinu... kap me je zadela :eek
še isti dan sem ga vidla tudi na cesti... vozil ga je idiot, ki je pred kratkim kupil belega Z4M coupe v Gorici in ni bil videt prav nič navdušen... nasprotno, prišel je razcapan in s posranim Bravotom. No ja, vsak po svoje :)
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Js sm ga vidla... poleti je bil na AA v Trzinu... kap me je zadela :eek
še isti dan sem ga vidla tudi na cesti... vozil ga je idiot, ki je pred kratkim kupil belega Z4M coupe v Gorici in ni bil videt prav nič navdušen... nasprotno, prišel je razcapan in s posranim Bravotom. No ja, vsak po svoje :)

Zakaj pa je idiot?
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj pa je idiot?

K model ni bil v k'tamašni obleki in kravati v avtu, ki ga je za vikat :hihi
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

K model ni bil v k'tamašni obleki in kravati v avtu, ki ga je za vikat :hihi

Hallooo...bi razmu, da bi se peljal v aston martinu 007 ali pa jaguarju E type....

Sej Z8 ima res presenetljiv stil in obliko, ma je bil vsaj suh tip....če bi bil nek zavaljen marjasec, kaj bi komi rekli :crazy
Prikaži več možnosti

KIKO
KIKO

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 8 055
  • Avtomobil: Mercedes S 600 L w220

Ah dejte no komplicirat,js bi šel v tak avto tud v trenirki če bi jo mel glih na seb kaj češ to neki komplicirat:ok2
Mercedes&BMW fahrer:metalc
Uživam v vožnji ne v hitrosti:ok
ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ah dejte no komplicirat,js bi šel v tak avto tud v trenirki če bi jo mel glih na seb kaj češ to neki komplicirat:ok2

Hehe ... sj ne vem, če je bilo to res ... jst sem se samo zafrkaval mal ;) Bo zvezdica povedala zakaj ga je res tko označila. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Jaz drugega za v tak avto sploh imel ne bi, da se usnje ne bi obrabilo :laugh
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

Jni bil videt prav nič navdušen... nasprotno, prišel je razcapan in s posranim Bravotom. No ja, vsak po svoje :)

Kje je govora o trenirki???

Oprostite, ampak za tak dogodek bi se jaz vsaj dostojno oblekla (se dobi tut zlo lepe in solidne trenirke, Danza, Deha,... ), umila, počesala in prišla z avtom v normalnem povprečnem stanju. Ta je imel olupljen odbijač (ok, fiatovska barva, kdo bo ga barval, če pa kupuje BMW), več kot 20 ptičjih drekov, ki jih vsak pravi zagriženec (ki bi recimo bil potencialni kupec :mznak divizije) nemudoma odstrani, na obrazu bi kazala vsaj znakec navdušenja ali vsaj ravnodušnosti, ne pa depresije... in bila pripravljena normalno komunicirati s prodajalci.

Zgolj moje mnenje.

Tudi v Z8 bi se drugače držala. Recimo če bi primerjali Austinov obraz in obraz tega gospoda, bi bila to zelo dobra ponazoritev diametralnega nasprotja. :)
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Mogoče si pa obakrat videla kakega homeboya, erinboya, caddyja, dostavljalca, prevoznika? Ker nekako kar ne morem verjet, da bi kdo kupoval take specialke brez kančka navdušenja. Po drugi strani pa prav tako ne razumem nenavdušenja omenjenega šoferja - razen v točki, da si takega avta verjetno nikoli ne bo mogel privoščiti in je zato ves nakremžen. Ja heck, če je to na stvari, vsaj tistih par deset ali pa par sto kilometrov uživaj...
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

Gospod je bil sigurno kupec Z4M ker sem prišla pogledat iz LJ že prodanega in so mi ga kot kupca predstavili. No, morda je bil pa užaljen, ker je batmobil pritegnil več pozornosti (=cel salon okoli rdeče krače) kot njegov mlajši bledi brat :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Hja, kaj naj rečem...lepi avti so večinoma v rokah napačnih ljudi. :P
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Mogoče pač ne izraža svojih čustev navzven:), kaj doživlja ve on sam in tudi meni bi se je*alo, ali neki ljudje iz salona kjer sem kupil avto mislijo, da nisem navdušen.
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Oprostite, ampak za tak dogodek bi se jaz vsaj dostojno oblekla (se dobi tut zlo lepe in solidne trenirke, Danza, Deha,... ), umila, počesala in prišla z avtom v normalnem povprečnem stanju. Ta je imel olupljen odbijač (ok, fiatovska barva, kdo bo ga barval, če pa kupuje BMW), več kot 20 ptičjih drekov, ki jih vsak pravi zagriženec (ki bi recimo bil potencialni kupec :mznak divizije) nemudoma odstrani, na obrazu bi kazala vsaj znakec navdušenja ali vsaj ravnodušnosti, ne pa depresije... in bila pripravljena normalno komunicirati s prodajalci.

Zgolj moje mnenje.

Tudi v Z8 bi se drugače držala. Recimo če bi primerjali Austinov obraz in obraz tega gospoda, bi bila to zelo dobra ponazoritev diametralnega nasprotja. :)

Ma, sej nemorejo bit vsi navdušeni nad plehom kot ste vi....kaj bi mogu ejakulirat pred vsemi, kot vsi ostali.....?

To je ker se ocenjuje ljudi na podlagi samih sebe.
Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 436

@Zvezdica: Kolikor ti gredo vse bio zadeve od rok, ti psihologija pač ne gre:laugh
I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

No, js mislm, da se je nesmiselno prepirat okol dotičnega gospoda...ker sem zgolj izrazila osebno mnenje in ne strokovne psihološke ocene in sem ga primerjala s seboj. Avto menjam dokaj redko in se mi zdi to še vedno izjemen dogodek.
Poleg tega ni šlo za nakup neke brezvezne karjole za ženo ampak za nakup kulta.
Pa saj sem že v prvem postu napisala... VSAK PO SVOJE.
No, je pa to tudi sklepanje posla in v biznisu veljajo neka nepisana pravila o drži, komunikaciji, celo modi.

LP, Z.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 098
  • Avtomobil: MB

Zgolj moje mnenje.

Pol pa je mel Z8 sigurno dolg obraz, da se je s tem pripeljal a?:eek :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

anzo
anzo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 876

Obstajajo kakšne informacije koliko avtov v obliki Z8 obstaja v Slo.?
- srebrn z rdečo notranjostjo -lastnik "nek nemec"
-
Brzina, je naša vrlina.
Prikaži več možnosti

Berin
Berin

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 236
  • Avtomobil: E90 320dA

Sem glih danes na FB zasledil da se je nekaj uvozlo.

http://www.facebook....2&type=1&ref=nf
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.