Skoči na vsebino

Bedaki na cestah ...

* * * - - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
14381 odgovorov v temi
DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Sem imel že podobne pripetljaje. Npr: se peljem z ibizo na obvoznici, pa zraven mene nek bedak z novo hondo accord z glasnim auspuhom, grem za njega ker sem bil 100% da bo začel tiščat če me bo videl zadaj :-D - kar se tudi zgodi. Najbrž je pričakoval da me bo za šalo nažgal saj je imel 200 plus konjsko novo hondo. Slišm ko ze začne vrtet honda pa sm za hec še jaz pohodu - ko je turbina prijela , sem se mu začel močno približevat, ta kretenček pa še po bremzi :eek Mislm ne morš verjet če ne vidš. Mu je zgleda tolk na ego udarl ker njegova nova honda ni bla tolk hitra kukr so mu v trgovini obljubil :laugh , da bi se rajš zaletu kot pa da bi hitrejšega mimo spustil:napaka

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 580
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

...da bi se rajš zaletu kot pa da bi hitrejšega mimo spustil:napaka

Hay!

...kompleks slovenskih cest:crazy

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bemmber
Bemmber

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 478
  • Avtomobil: 325i,340i,540i,740iA,...

No bom še jaz izkoristil tole temo, ker gre za dva debila iz Krškega:

Tisti, ki ste bili na lanskem BMWSlo srečamju na MK-ju, se verjetno še spomnite "incidenta" z dvema vinjemima retardirancema, ki sta delala pi**arije ob progi, metala steklenice na progo in bila kasneje izločena iz meetinga, zatem počela neumnosti pred vhodom, ostali pa smo 2 uri čakli, da sta se spokala,

no ista dva majmuna sta nekaj dni nazaj v okolici Krškega povzročila smrt motorista ter pobegnila s kraja dogodka, seveda sta bila zopet vinjena in so ju tudi kmalu prijeli.

Take izmečke bi žive obesil na prvi kandelaber in jih pustil crkniti !!
Simptoms of an M junky:
You have a hard time holding a constant speed.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 699
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Tisti, ki ste bili na lanskem BMWSlo srečamju na MK-ju, se verjetno še spomnite "incidenta" z dvema vinjemima retardirancema, ki sta delala pi**arije ob progi, metala steklenice na progo in bila kasneje izločena iz meetinga, zatem počela neumnosti pred vhodom, ostali pa smo 2 uri čakli, da sta se spokala,

no ista dva majmuna sta nekaj dni nazaj v okolici Krškega povzročila smrt motorista ter pobegnila s kraja dogodka, seveda sta bila zopet vinjena in so ju tudi kmalu prijeli.

Zgleda so z unga konca po vecini vsi mal coknjeni :napaka
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Ne me jebat? :napaka
Pa to ne moreš verjet...:crazy
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne me jebat? :napaka
Pa to ne moreš verjet...:crazy
LP
Austin

Sem bil priča dogajanju pa ti lahko rečem tema ...
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem imel že podobne pripetljaje. Npr: se peljem z ibizo na obvoznici, pa zraven mene nek bedak z novo hondo accord z glasnim auspuhom, grem za njega ker sem bil 100% da bo začel tiščat če me bo videl zadaj :-D - kar se tudi zgodi. Najbrž je pričakoval da me bo za šalo nažgal saj je imel 200 plus konjsko novo hondo. Slišm ko ze začne vrtet honda pa sm za hec še jaz pohodu - ko je turbina prijela , sem se mu začel močno približevat, ta kretenček pa še po bremzi :eek Mislm ne morš verjet če ne vidš. Mu je zgleda tolk na ego udarl ker njegova nova honda ni bla tolk hitra kukr so mu v trgovini obljubil :laugh , da bi se rajš zaletu kot pa da bi hitrejšega mimo spustil:napaka

Sej to je problem ...

Moj pacient je imel se bejbo zravn in mi je zgleda vse dol padlo pac ker ni bil hitrejsi in je mel pac vecja jajca :napaka

Mislim fuck ... Jaz ce vidim da ne bo slo se lepo umaknem in pac nadaljujem za njem ker mi hitrejsi pac lepo cisti pot pred mano .

Enkrat sem letel za dvem nemcema iz Zagreba proti LJ eden je bil z A8 drugi pa z novo E-class in sem lepo vozil 50m za njima in sta mi lepo cistla pot pri cca. 180 sta se mi pa lepo umaknila in sem letel naprej ... mislim to je vozna kultura ne pa te nasi primitivci :napaka
LP Pirc
Prikaži več možnosti

vuko
vuko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 756
  • Avtomobil: E30

Upam, da mene ne šteješ zraven!
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Sem bil priča dogajanju pa ti lahko rečem tema ...

Sem bil tudi jaz na MKju takrat...v bistvu je ta družba pila ob pisti poleg nas, potem pa zabrisala prazno steklenico proti pisti, steklenico je potem pobral SLP.
Nato smo odšli na kosilo, nazaj grede so nas pa skoraj pokosili skozi vas s policijskim spremstvom...baje da so ju potem ujeli...če se ne motim je takrat Eddy vzel reševanje zadeve v svoje roke...:laugh GO Eddy GO...:)

LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 131
  • Avtomobil: E53, E46, E34

Bemmber je napisal: Poglejte sporočilo

bota zdej vsaj dva manj na cesti,verjetn se bota tak usedla zarad tega,al pa ne pri našem pravnem sistemu:damn
Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there
Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Sej to je problem ...

Moj pacient je imel se bejbo zravn in mi je zgleda vse dol padlo pac ker ni bil hitrejsi in je mel pac vecja jajca :napaka

Mislim fuck ... Jaz ce vidim da ne bo slo se lepo umaknem in pac nadaljujem za njem ker mi hitrejsi pac lepo cisti pot pred mano .

Enkrat sem letel za dvem nemcema iz Zagreba proti LJ eden je bil z A8 drugi pa z novo E-class in sem lepo vozil 50m za njima in sta mi lepo cistla pot pri cca. 180 sta se mi pa lepo umaknila in sem letel naprej ... mislim to je vozna kultura ne pa te nasi primitivci :napaka

Jaz zmeraj spustim mimo vsakega ki je hitrejši tudi če nima žmigavca- samo da vidim da se približuje, kar se zgodi velikokrat saj ponavadi vozim počasi. Tisti ki imajo probleme z egom pa pol zadržujejo ostale in se ti ne umakne pa da se jeb-š:blackeye

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 137

Mene pa moti tut to, ko včasih začneš koga prehitevat, pa prtisne gas. Pred kakim dvem trem meseci začeu enga prehitevat, in je mojster stopu na gas, sreča pa taka da mu ni šel nč bol niti manj kot men. Sem ga pa po kakih 100m kmal fino umiru:laugh Vidu sem da je spredaj en tovornjak...in sledilo je...lepo sva se pelala vštric kot je hotu:skrbast seveda zadaj ni blo nobenga:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 799
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz zmeraj spustim mimo vsakega ki je hitrejši tudi če nima žmigavca- samo da vidim da se približuje, kar se zgodi velikokrat saj ponavadi vozim počasi. Tisti ki imajo probleme z egom pa pol zadržujejo ostale in se ti ne umakne pa da se jeb-š:blackeye

Problem je samo, da je malo avtov v SLO hitrejših od tvoje rumene rakete. :-D

BTW: Si jo že prodal, al je še doma?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Problem je samo, da je malo avtov v SLO hitrejših od tvoje rumene rakete. :-D

BTW: Si jo že prodal, al je še doma?

Zadnic me je zapeljal en krog pa loh recem sam :metalc

Avto ma res duso :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 714
  • Avtomobil: skunk :)

To me je glih kolegica zezala, da so dol bolj napredni kot v Lj. Imajo družinsko streljanje (družinske tragedije), imajo bombaše...:laugh

Ni kaj, napredni ljudje :blackeye
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

To me je glih kolegica zezala, da so dol bolj napredni kot v Lj. Imajo družinsko streljanje (družinske tragedije), imajo bombaše...:laugh

moderni si hotu napisat :laugh
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Pomojem od nuklearke prevec seva :laugh :laugh :laugh
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 714
  • Avtomobil: skunk :)

moderni si hotu napisat :laugh

Bo držalo :ok :-D
Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 929

Mene pa moti tut to, ko včasih začneš koga prehitevat, pa prtisne gas. Pred kakim dvem trem meseci začeu enga prehitevat, in je mojster stopu na gas, sreča pa taka da mu ni šel nč bol niti manj kot men. Sem ga pa po kakih 100m kmal fino umiru:laugh Vidu sem da je spredaj en tovornjak...in sledilo je...lepo sva se pelala vštric kot je hotu:skrbast seveda zadaj ni blo nobenga:ok

A tak si ti a, mislem nism te mu za tazga.:-D
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

danes od domžal do izvoza Podutik sem moral 8x polno bremzati, ker ljudje očitno ne vejo več kje morajo voziti. vsi vozijo po prehitevalnem 100km/h, potem prideš zadaj, čakaš, blendaš, nalimaš na pi*do, potem še kar ne spusti (pa te vidi v ogledalu), potem greš po desnem pasu in glej ga zlomka, pacijent zavije vame (smo šli 5cm od ograje...). ok, vredu skadim cigaret, vozim po voznem pasu, dam utripalko da bom prehitel, skoraj prehitim, on začne lesti vame...vredu, prižgem drugi cigaret, peljem 130 po prehitevalnem, nakar pridem do kolone (približno) 20 avtov, vsi po prehitevalnem, vozni pas pa prost...vsaj 10 avtov je šlo po desni, oni pa še vedno suvereno po levem, kot da bi bil vozni....jaz ne vem, ali se folku kisa, ali se meni, ampak to ni več normalno!!!komaj čakam jutri ko grem v celje, bo sigurno kakšna nova štorija :)
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti