Skoči na vsebino

Bedaki na cestah ...

* * * - - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
14366 odgovorov v temi
rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 918
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Datum, ura, registrska, slika in opis vožnje, pa pošlji na Logo.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 903

Malo pazljivosti z osebnimi podatki, ker ce bo mene kdaj kdo zatozil zaradi prehitre voznje in izvem kdo se bova privat zmenila.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 878
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Eno je prehitra vožnja, drugo pa (nenadzorovano?) vijuganje z jebe*im šleparjem!

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 690
  • Avtomobil: LPP Urbana

Malo pazljivosti z osebnimi podatki, ker ce bo mene kdaj kdo zatozil zaradi prehitre voznje in izvem kdo se bova privat zmenila.

Definicija osebnih podatkov?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 829
  • Avtomobil: star Bmw

Varovanje osebnih podatkov pomeni, da varuješ divjake na cesti, edino če jjerneja povozijo do smrti, potem lahko z njegovim dovoljenjem objaviš podatke o divjaku, no vozniku.
Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 585
  • Avtomobil: Bicikel

Ti se rajse drzi predpisov, ce te skrbi, da te bo kdo zaspecal. Ko divjas sprejmes riziko, da bos za to mogoce kaznovan, pika. Ne sedaj bit jebac pa grozit v naprej, ce nimas za poloznico vozi po omejitvah. 

Prikaži več možnosti
    • DJ Falco in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 419
  • Avtomobil: R6 topless

Če si dovolj močen, ko stiskaš po gasu bodi tudi za nošenje posledic.

Res, da sem citiral tebe toda napisano velja za vse (vključno z mano), ker vsak, ki kdaj stisne se mora tega zavedati.

Kar se pa tiče prijave pa...Če jo že mora kdo naredit je tisti, ki ga je skoraj stisnil v ograjo (če bi bil na njegovem mestu bi ga 100%).
Pa tudi tablice ne vem več.

Pa, da nismo čisto off...

Včeraj dva kolesarja + prikolica (po mojem je bil pes noter in ne otrok - sodeč po velikosti) se vozita po glavni cesti čisto ob robu, ko najprej ženska s prikolico nato pa še moški kar na 1x zavijeta desno.
Nič signalizacije, nič gledala, če je kdo kje. Samo srečo sta imela, da je voznik avta bil pri stvari, ker se je ustavil slabega pol metra pred njima.
Ona dva pa niti trznila, lepo naprej kakor, da niblo nič.

Glede na količino prometnih v naših koncih v zadnjem mesecu mislim, da luna, zrak, sol, asfalt, izpušni plini...vse vpliva na sanjače, da delajo sranje na cesti.

Urejal Sorgo, 03.09.2019, 20:36.

Prikaži več možnosti

corvette
corvette

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 429

Če pozorno prebereš post, je problem vse kaj drugega kot prehitra vožnja. Za objestnost, samovoljno šerifovanje in sanjarjenje na cesti pa tudi sam nimam ravno visoke tolerance. In kot je omenil @Sorgo zgoraj - če ga serješ, bodi še dedec in sprejmi morebitne posledice :)

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 428
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jaz moram priznat da redno spremljam to temo predvsem iz enega razloga, gledam kdaj me bo nekdo prepoznal in poročal na forumu, lol...

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 419
  • Avtomobil: R6 topless

Jerry odkar so te mediji opisali kakor starejšega gospoda tu nimaš več kaj delat.
Si dosegel svoj višek slave :ok

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 564
  • Avtomobil: BMW x

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 341
  • Avtomobil: UFO

Jaz že par let tuhtam kaj je vzrok za tako obnašanje kolesarjev. Ena opcija je da od gnetenja jajc začnejo izločat kake čudne snovi katere uničuje možgane, druga opcija je pa kondenz v glavi ki se nabere od sonca poleti ki jim nažiga v betico. Vsekakor je to resen problem.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., Fleko in JANI E39 uporabnikom je všeč to sporočilo

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 448
  • Avtomobil: e34

No evo eno tako sceno smo imeli mi letos v Španiji. Rent-bike kolesa in smo lepo šli po kolesarski s tamalimi, cca 50km tura. Sploh ni bilo problema ne z nami, ne z avtomobilisti, ne z motoristi... cele scene so bile pa s temi na specialkah. Od dretja, do ustavljanja sredi kolesrske in gledanja tistega njihovega trip trackerja ali kaj imajo na telefonu. Se vozita dva vštric po glavni cesti, poleg glavne pa 4m široka kolesarska z res lepim asfaltom. Folk jima trobi ta dva pa, ko bi bila malo mutava. Za nazaj mi čakamo poleg krožnega, in spet en na polno čez krožnega brez ustavljanja. Voznik trole je bil ravno sredi tega, da gre ven in zabrezma na polno, ker če ne, bi naredil pašteto iz njega. V malo večji klanec, mali, 7 let star otrok omaga in rine kolo, nasproti kolesarji in spet en stari s specialko na polno zabremza in se skoraj sesuje. Nato se dere na malega, ker je moral staknit pedala. Ko sem videl sem se zadrl, grem proti njemu in je skočil hitro na kolo in na polno nazaj  v drugo smer. Saj po eni strani še dobro, ker če bi ga dobil v roke bi bil verjetno sedajle še vedno tam. Mislim obup, če sem bil prej mnenja, da nekateri s to nestrpnostjo do kolesarjev malo pretiravajo, po  videnem popolnoma razumem ta gnev.

Potem smo se zvečer pogovarjali kaj je sploh fora kolesarjenja na 2,3,4.5... tisoč vredni specialki. Nerodno je s pedali, ker si zataknjen, ne moreš čisto ob robu, ker zviješ feltno, zaradi pozicije glave imaš omejeno vidno polje in gibljivost... ubistvu te na cesti več ali manj spremeni v premikajočo se oviro. A ni fora kolesa, da se malo gibaš, greš v naravo, narediš nekaj zase... In ali ni v končni fazi isto sli narediš 30km na normalnem kolesu ali 60km na specialki. Če se gleda porabo kalorij si tam tam enostavno zato, ker moraš na navadnem kolesu bolj brcat, večji upor...  Ne vem kot mulci smo se usedli na kolo in smo šli iz dolenjske v Laško, se malo pokopat, zvečer se malo podružit in drug dan nazaj. Cca 200km, navadna kolesa s prestavami, če bi nekdo od nas omenil ala specialko za take denarje, bi mu foter dal glih eno tok vredno specialno okoli kepe.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry odkar so te mediji opisali kakor starejšega gospoda tu nimaš več kaj delat.
Si dosegel svoj višek slave :ok

Očitno sem res starejši gospod, da se tega ne spomnim... kje, kdaj?  :ok2

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 340
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Nerodno je s pedali, ker si zataknjen, ne moreš čisto ob robu, ker zviješ feltno, zaradi pozicije glave imaš omejeno vidno polje in gibljivost... ubistvu te na cesti več ali manj spremeni v premikajočo se oviro. A ni fora kolesa, da se malo gibaš, greš v naravo, narediš nekaj zase... In ali ni v končni fazi isto sli narediš 30km na normalnem kolesu ali 60km na specialki. Če se gleda porabo kalorij si tam tam enostavno zato, ker moraš na navadnem kolesu bolj brcat, večji upor...  Ne vem kot mulci smo se usedli na kolo in smo šli iz dolenjske v Laško, se malo pokopat, zvečer se malo podružit in drug dan nazaj. Cca 200km, navadna kolesa s prestavami, če bi nekdo od nas omenil ala specialko za take denarje, bi mu foter dal glih eno tok vredno specialno okoli kepe.

Ne bo drzalo.

Je pa dosti specialkarjev idiotov - s tem se pa strinjam. Kot se strinjam tudi s tem, da se marsikateri ne-specialkar spremeni v se vecjega idiota ko zagleda specialkarja.

Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 448
  • Avtomobil: e34

Ne bo drzalo.

Kaj ne bo držalo?

To, da se ob zaviranju v sili in paniki loviš s tistimi pedali, malo nerodnosti in si na tleh na sredini ceste? Videno več kot enkrat.

To, da na naših prelestnih cestah povoziš luknjo, razpoko in ti prebije gumo, zvije ali poči feltno? Spet, videno več kot enkrat.

To, da po parih urah prisilne drže so vratne mišice utrujene, pogled začne čedalje bolj uhajat v tla in se zmanjša pozornost na promet okoli sebe?

To, da z "gorcem" na manjši razdalji pokuriš enako kalorij kot na "specijalki" pri večji? Osnove fizike in dinamike premikajočega se telesa.

Ali to, da je poanta kolesa gibanje, narava, rekreacija...

Urejal artex, 11.09.2019, 22:23.

Prikaži več možnosti
    • Mrcina, sash, bpavsic in 2 ostalim je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Je pa dosti specialkarjev idiotov - s tem se pa strinjam. Kot se strinjam tudi s tem, da se marsikateri ne-specialkar spremeni v se vecjega idiota ko zagleda specialkarja.

Se strinjam. Meni apriori vsi specialkarji ne grejo na živce, mi pa živc definitivno potegnejo tisti, ki se vozijo po dva vštric ali pa tisti, ki zaradi lukenj vozijo pol metra ali celo meter stran od bankine. Trobim jim sicer ponavadi ne ker nima smisla, si pa mislim boš že videl ko te bo en v rit nabasal in spizdil, bedak... nekateri malo manj kot prosijo za to. Ko sem jaz na biciklu mi kaj takega niti na kraj pameti ne pride, specialka gor ali dol. Če treniraš to počni na kaki vaški cesti kjer ni prometa, ne tam kjer je gužva.

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 340
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Kaj ne bo držalo?

To, da se ob zaviranju v sili in paniki loviš s tistimi pedali, malo nerodnosti in si na tleh na sredini ceste? Videno več kot enkrat.

To, da na naših prelestnih cestah povoziš luknjo, razpoko in ti prebije gumo, zvije ali poči feltno? Spet, videno več kot enkrat.

To, da po parih urah prisilne drže so vratne mišice utrujene, pogled začne čedalje bolj uhajat v tla in se zmanjša pozornost na promet okoli sebe?

To, da z "gorcem" na manjši razdalji pokuriš enako kalorij kot na "specijalki" pri večji? Osnove fizike in dinamike premikajočega se telesa.

Ali to, da je poanta kolesa gibanje, narava, rekreacija...

Kolikokrat te je zabrisalo, da se ti je tako zamerilo? S kolesom se enkrat nisem bil na tleh - pedali gor ali dol, ne vem od kod tebi sila, panika, nerodnost in sredina ceste. Po robu tako nimas kaj voziti - ne s specialko, ne z gorcem. Po parih urah itak nimas vec kaj delat v prometu - ne v avtu, ne na kolesu. Pokuris enako, ni pa enaka vadba. Poanta je vsakemu kolesarju nekaj drugega. Ravno to je ena izmed vecjih tezav BMW foruma - vsak misli, da ve vse o stvari, ki vsakemu posamezniku predstavlja nekaj drugega.

Se strinjam. Meni apriori vsi specialkarji ne grejo na živce, mi pa živc definitivno potegnejo tisti, ki se vozijo po dva vštric ali pa tisti, ki zaradi lukenj vozijo pol metra ali celo meter stran od bankine. Trobim jim sicer ponavadi ne ker nima smisla.

Jaz pa. :-D  Najrajsi imam tiste, ki se vozijo po cesti, dva metra vstran je pa samo za njih postavljena od glavnega vozisca fizicno locena kolesarska steza.  :crazy 

Prikaži več možnosti
    • uursi in Jerry uporabnikom je všeč to sporočilo

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 525
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Najbolj zaleže pranje vetrobrana in žarometov. Hupanje nima učinka, samo razdražiš jih še bolj.
Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 635

Zadnjič sem jaz ven padel, ko se vozimo iz Tacna proti Šentvidu (vse naselje za tiste ki ne poznate), in dohitimo grupo mladičev (klub) na treningu, itak na cesti, čeprav je zraven kolesarska. Malo se vozijo vštric, ne jebejo žive sile. Pridemo do klanca, kjer se je dalo prehitet, in ravno ko sem malo za njimi debil začen izvajat šprint, prehitevat kolesarja pred sabo in pri tem slalomirat čez pol cestišča. Pridemo do vrh klanca, semafor, in te mojstre kar naenkrat ni motilo da imajo specialke, da niso skočili čez robnik, makedam, po pločnik mimo rdeče in nazaj na glavno cesto. Čez deset metrov smo bili spet za njimi, oni pa po dva vštric. Takrat se mi je pa snelo.  Kolesarska še vedno na voljo ob strani.

Črno roza (ali vijolični) dresi, če kdo pozna klub?

Prikaži več možnosti