Skoči na vsebino

Bedaki na cestah ...

* * * - - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
14366 odgovorov v temi
urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 902
  • Avtomobil: VW TOURAN

Jaz že par let tuhtam kaj je vzrok za tako obnašanje kolesarjev. Ena opcija je da od gnetenja jajc začnejo izločat kake čudne snovi katere uničuje možgane, druga opcija je pa kondenz v glavi ki se nabere od sonca poleti ki jim nažiga v betico. Vsekakor je to resen problem.

Jaz take kolesarje vedno prijazno pozdravim s pranjem vetrobranskega ter zadnjega stekla :D

Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 428
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Črno roza (ali vijolični) dresi, če kdo pozna klub?

Zenska BTC City ekipa ima taksne drese:
http://www.kolesarke.si/en/home.html

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 697
  • Avtomobil: LPP Urbana

Jaz take kolesarje vedno prijazno pozdravim s pranjem vetrobranskega ter zadnjega stekla :D

:rofl

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 779
  • Avtomobil: /

Pedala so slab izgovor za obnašanje in ne opravičujejo tega, da je kolesar kreten. Vsi bi neke race specijalke in opremo, kot da ste na Touru, kjer je cesta zaprta. Kamot grejo gor klasična pedala, pa nimaš problemov. Tudi luknje niso izgovor, tam so - in to veš že preden sedeš na kolo. Temu primerno si zbereš traso, oz kolo že v štartu.

To je tako kot, da greš v garažno hiši pri Benetkah s podaljšano S klaso in se potem jebeš pol ure, da sfuraš dva štuka. Ali pa na smučanje v alpe z RWD kabrioletom in potem obstaneš na prvem klancu.. Kriv si ti, ker si vedel kaj te čaka in se na to nisi ustrezno pripravil.

Js sm kolesar pa nimam nikoli problemov, ker spoštujem druge in vem, da sem sam najbolj ranljiv. Za vzporedne specijalkarje imam pa v planu namontirat zračni kompresor in tahudo hupo. Pa tudi za pešče mi bo prav prišla. Izven mest je še nekaj logike in folk pogleda čez cesto, v mestih pa vsi sanjajo in kar stopijo. Nihče se ne zaveda, da bo sam najebal..meni v avtu ne bo nič, edino do avtopralnice bom moral it, potem pa še ličarju.

Urejal neicheq, 12.09.2019, 11:36.

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., soulfly in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 232
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Fantje to ni lepo z pranjem zarometov,hupanjem in prehitevanju ob njih,kazanjem sredinca itd.
Jaz sem nasel resitev katero sedaj redno prakticiram, lepo vozim za njimi vzgem vse stiri, ce je treba kilometer dva tri in jih prehitim ko je varno in ni polne crte. Cisto vse po pravilih.
Probajte vam bo polepsalo dan,da vidite potem to zivcnost,mahanje...,ceprav ne vem zakaj saj je vse po ps-u,uglavnem ni sans vec da bi nekaj na silo.ker spravljam v nevarnoat sebe in njega.

Urejal blackberet, 12.09.2019, 12:12.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Gambit, LEO37, timej98 in 2 ostalim je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 632
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Specialkar na glavni cesti ob kateri teče kolesarska ni po ps-u.
Specialkar čez rdečo luč ni po ps-u.
...
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • bpavsic in urbanbevk1 uporabnikom je všeč to sporočilo

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 585
  • Avtomobil: Bicikel

Specialkar na glavni cesti ob kateri teče kolesarska ni po ps-u.
Specialkar čez rdečo luč ni po ps-u.
...

v štric dva ali več tudi ne...

Prikaži več možnosti
    • bpavsic in urbanbevk1 uporabnikom je všeč to sporočilo

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 913
  • Avtomobil: traktor

Sj enkrat v vlogi specialkarja, drugič v vlogi avtomobilista, mogoče tudi vozi BMW, kaj pa veš.   Je pa zelo verjetno bumbar v obeh vlogah. ZAkaj eni skoraj nikoli nimamo problemov, eni pa stalno...

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 156
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

A nimamo extra temo za specialkarje? 

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 904

Fantje to ni lepo z pranjem zarometov,hupanjem in prehitevanju ob njih,kazanjem sredinca itd.
Jaz sem nasel resitev katero sedaj redno prakticiram, lepo vozim za njimi vzgem vse stiri, ce je treba kilometer dva tri in jih prehitim ko je varno in ni polne crte. Cisto vse po pravilih.
Probajte vam bo polepsalo dan,da vidite potem to zivcnost,mahanje...,ceprav ne vem zakaj saj je vse po ps-u,uglavnem ni sans vec da bi nekaj na silo.ker spravljam v nevarnoat sebe in njega.

Eni ste v penziji, tricetrt vas nima zivljenja in je vseeno ali doma gledate po sihtu televizijo do 22h ali zabijete v bliznjem bifeju nekateri pa imamo lajf razporejen po reglcih in, ce se mi specialkar vozi v rush hour po magistralki in dela guzvo ni dobro zanj.

Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1 je všeč

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 068
  • Avtomobil: Two wheel freedom machine

Sam ustavt, pa ventilcke ven pobrat. :laugh  Redki so normalni, 99% pa sami vosli. Sami sebe ogrozajo in zlo hitr jim kr kej pokrovko dvigne. Pa vsi drugi smo potlej krivi. Da bi pa sami dojel, da jim pajkice skodjo, to je pa ze prevec. :laugh

Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1 je všeč

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 902
  • Avtomobil: VW TOURAN

Sam ustavt, pa ventilcke ven pobrat. :laugh  Redki so normalni, 99% pa sami vosli. Sami sebe ogrozajo in zlo hitr jim kr kej pokrovko dvigne. Pa vsi drugi smo potlej krivi. Da bi pa sami dojel, da jim pajkice skodjo, to je pa ze prevec. :laugh

And we call them "cestne nadloge"  :-D

Prikaži več možnosti

JANI E39
JANI E39
  • Uporabnik
  • Sporočil: 213
  • Avtomobil: Bayerische Maschine

Fajn je ko takega debila srecas na cesti :crazy

BAYERISCHE MOTOREN WERKE   :bmw  :burnout

Freude am fahren!

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 797
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Sel je ponoci, zgleda da pozna cesto v nulo ampak vseeno je to debilizem na kvadrat. :crazy

Kolko god se rad hitro vozim...taksni idioti mi dajo mislit. Zdaj bom spet zmanjsal povprecno hitrost, ker to da ti se pripelje nasproti po tvojem pasu...

Ampak zanimivo ene zivali ni da bi mu preckala cesto. V naseljih 220-230km/h??? Kje so skifi ko jih rabis? Zdaj ne vem kolko se vozite kaj po Bosni ali Srbiji ampak ce ste opazili se veliko ljudi tam drzi desnega roba cestisca, ker vedo kaksni pacienti obstajajo na cestah. Previdno doli in vsepovsod!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 635

Zenska BTC City ekipa ima taksne drese:
http://www.kolesarke.si/en/home.html

So bili fantje, najstniki

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 156
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Saj mladinci pri njih imajo skoraj iste drese (črne/roza), le glavni sponzor je drugi - AS namesto BTC... člani vozijo v dresih Ljubljana Gusto Xaurum, ki so rumeno/črni.

Urejal LEO37, 14.09.2019, 07:15.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 250

Sel je ponoci, zgleda da pozna cesto v nulo ampak vseeno je to debilizem na kvadrat. :crazy
Kolko god se rad hitro vozim...taksni idioti mi dajo mislit. Zdaj bom spet zmanjsal povprecno hitrost, ker to da ti se pripelje nasproti po tvojem pasu...
Ampak zanimivo ene zivali ni da bi mu preckala cesto. V naseljih 220-230km/h??? Kje so skifi ko jih rabis? Zdaj ne vem kolko se vozite kaj po Bosni ali Srbiji ampak ce ste opazili se veliko ljudi tam drzi desnega roba cestisca, ker vedo kaksni pacienti obstajajo na cestah. Previdno doli in vsepovsod!

Najveckrat nastane problem ko se dva taka pacienta srecata... drugace pa tudi v sloveniji v kaksnih rovtah imas lokalne dirkace k misl da je cela ceta njegova. Zadnjic ko sem sel v Mezico sem vsaj 5krat jaz resil situacijo da ni prislo do nesrece zaradi kr*tenov nasproti ki sekajo ovinke.
Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 357
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Sam ustavt, pa ventilcke ven pobrat. :laugh 

Veliko srece s rem opravilom, ce nimas ravno kombinirk...  :laugh 

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 904

Fajn je ko takega debila srecas na cesti :crazy

Koncno, da en uporablja bmw kot je treba. Samo okusa za muzko nima.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 181
  • Avtomobil: Bmw

Veliko srece s rem opravilom, ce nimas ravno kombinirk...  :laugh

Sej je olfa nož zadosti :ok2
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • zok je všeč