Skoči na vsebino

Bedaki na cestah ...

* * * - - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
14398 odgovorov v temi
e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 041
  • Avtomobil: Ni €€€

Sam bi jest rabu cifro od vulkanizerja od tega tipa. Mater, kaj so lepo enakomerno pobrane.

A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti
    • Jerry, MajoR in Kobal trans uporabnikom je všeč to sporočilo

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 454
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Semi slick :ok2 , sem pa videl poleti na tej cesti, dva mlada cigota v takšnem belem Juke-u, ni dvakrat za rečt, da je to ta cigo

Felga na teh slikah je 17" od Juka.

Prikaži več možnosti

zx14
zx14

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 63

Ena od ravnokar... Ljubljana, Zaloška cesta v Polju. Pred mano pelje Tiguan rjave barve z registracijo LJ-450-BE. Ko pripelje do prehoda za pešce pred OŠ v Polju, tam gori rdeča luč in avtomobili iz nasprotne smeri stojijo. En fantek gre ravno čez cesto in je že na sredini (kjer je po novem en majhen otok za pešce). Tip v Tuguanu pa mrtvo hladno, brez zaviranja, pelje naprej, naravnost v rdečo. Za trenutek sem mislil, da je to konec in ga bo zadel. Hvalabogu in vzgoji staršev, pa mali vseeno (na sredi ceste) še pogleda in se ustavi. K*eten v Tiguanu, kot da se ni nič zgodilo. Zavorna luč ni niti pomežiknila, samo hladnokrvno pelje mimo. Jaz ustavim, mali samo stoji in me gleda. Se mu na silo nasmehnem in mu z roko pokažem, da gre lahko naprej. Fantek gre naprej, verjetno še sam ne dojame, da bi bil tisti hip lahko že mrtev... Tip je potem peljal naprej v smeri Zaloga. Tako da, če ga kdo pozna in mu je pripravljen podelit ene par zidarskih. Just go for it. :blackeye

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., sash, DrKo in 2 ostalim je všeč

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 458
  • Avtomobil: e34

Ena od ravnokar... Ljubljana, Zaloška cesta v Polju. Pred mano pelje Tiguan rjave barve z registracijo LJ-450-BE. Ko pripelje do prehoda za pešce pred OŠ v Polju, tam gori rdeča luč in avtomobili iz nasprotne smeri stojijo. En fantek gre ravno čez cesto in je že na sredini (kjer je po novem en majhen otok za pešce). Tip v Tuguanu pa mrtvo hladno, brez zaviranja, pelje naprej, naravnost v rdečo. Za trenutek sem mislil, da je to konec in ga bo zadel. Hvalabogu in vzgoji staršev, pa mali vseeno (na sredi ceste) še pogleda in se ustavi. K*eten v Tiguanu, kot da se ni nič zgodilo. Zavorna luč ni niti pomežiknila, samo hladnokrvno pelje mimo. Jaz ustavim, mali samo stoji in me gleda. Se mu na silo nasmehnem in mu z roko pokažem, da gre lahko naprej. Fantek gre naprej, verjetno še sam ne dojame, da bi bil tisti hip lahko že mrtev... Tip je potem peljal naprej v smeri Zaloga. Tako da, če ga kdo pozna in mu je pripravljen podelit ene par zidarskih. Just go for it. :blackeye

Tega se mi zdi, da je čedalje več. Ljudje se igrajo s telefoni in "infotainenti", posledica pa hladno skozi semaforje. Par tednov nazaj je ena tako šla v motorista, ki je čel čez pravilno in normalno v zeleno. Motorist je pokojni.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 103

A ti mu pa ne bi podelil par zidarskih? Lazje izlivati custva po forumu?

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

Kje je vecja skoda, da jih voznik ‘dobi’ ker ni bil pozoren ali nic sluteci otrok?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 672
  • Avtomobil: BMW x

Kje je vecja skoda, da jih voznik ‘dobi’ ker ni bil pozoren ali nic sluteci otrok?

Po mnenju nekaterih genialcev bi moral zx14 tudi prevozit rdečo in povozit otroka samo zato, da bi nekoga okrog kepe, ta pa bi ga potem še mastno stožil ... res IQ na višini št. čevljev ...  

Urejal Iztok Z., 04.11.2019, 23:03.

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • DrKo, zx14 in Popo30 uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

Ce vidim otroka/ali bilo koga drugega blizu prehoda obvezno ustavim, meni tistih 10 sekund ne bo nic pomenilo, ce pridem kasneje na cilj.

Sem pa tudi sam videl kar nekaj padalcev in tudi sam sem jih ze dozivel ko so meni pri zeleni luci kot pescu prevozili 1m stran prehod za pesce. Ce ne bi bil takrat na ‘pavzi’ bi stekel tistih 100m kjer je avto stal na rdeci luci ( semafor st. 2) in bi mu jih primazal njej/njemu okol kepe. Ker pa vem, da taksno dejanje lahko privede do vecjih problemov bom v ta namen kupil solzilec. Lepo diskretno, brez fizicnega kontakta.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • zx14, branevrankar in Popo30 uporabnikom je všeč to sporočilo

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 772
  • Avtomobil: -

Tega se mi zdi, da je čedalje več. Ljudje se igrajo s telefoni in "infotainenti", posledica pa hladno skozi semaforje. Par tednov nazaj je ena tako šla v motorista, ki je čel čez pravilno in normalno v zeleno. Motorist je pokojni.

Včasih še to ni, včeraj zavijam skozi križišče levo, dodatni semafor za zavijanje levo gori zeleno, nasprotni pas ima rdečo, vidim avto nasproti ki bo zavijal levo, ki stoji (križišče poznam, samo en semafor je), nekdo v Nissan Primeri gladko čez rdečo, in ni bil na telefonu, vozil normalno, gledal naprej. Istočasno so se drugi avti začeli vključevati v križišče ker jim je gorela zelena luč za desno, na pas na katerem se je ta junak pripeljal, in je začudeno moral bremzati. 

Zaspano nedeljsko popoldne mogoče?

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 63
  • Avtomobil: 330 xi

Ni ravno aktualna pa vendar. Pri svojem delu marsikej slišim ampak ta mi je bila pa najbolj neverjetna zgodba.
Gospod se je z ženo peljal čez predor z normalno hitrostjo nakar mu zadaj prileti enoprostorec s hitrostjo cca 180kmh so merili po kamerah kasneje , ter jih odnese s seboj. Ni bilo ravno čelno nekak jih je oplazil. Na srečo sta imela karavana v kakšnem HB-ju ne bi bilo več. Po nekem čudežu preživijo. Pride dec iz enoprostorca ven ter ga praša če se lahko kaj zmenita , ker je nekaj spil. V avtu je imel 3 mladoletne otroke.NORO! Predor so seveda zaprli takoj. Vesten oče pa je napihal krepko čez 1 promil , gospod pa še danes kljub parim rehabilitacijam še vedno z veliko težavo hodi.
Glede nato kako se tolerira alkohol ter , da so droge na vsakem koraku me čudi , da ni še več bedarij po cesti. Telefoni so pa sploh poglavje zase.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 504

Najvecja glupost je to, da se alko lahko kupi na bencinski crpalki...
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 741
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Najvecja glupost je to, da se alko lahko kupi na bencinski crpalki...

Mislis v trgovini katera ponuja placevanje poloznic, hkrati pa tam prodajaju tudi gorivo? :-)
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, sash in jonzi1488 uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 504

Mislis v trgovini katera ponuja placevanje poloznic, hkrati pa tam prodajaju tudi gorivo? :-)

Tocno to:) zadnjic sem se ba hitro zaustavil, natankal, res se mi je mudilo... potem pa cakam k trotl v vrsti k placujejo poloznce pa cipse pa nvm kaj kupujejo...vse drugo samo tankajo ne
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 903
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Da niti ne omenimo da imajo pomoje vrst tamponov več kot pa vrst olj za avtomobile. :crazy
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 712
  • Avtomobil: BMW

Ali je olje tam cenejše kot na pooblaščencih?

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 776
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Sem vesel, da smo mi še verjetno en izmed redkih ali zadnjih bencinskih servisov, ki ne nudimo plačevanja položnic, paysafe, loto...  

cena olj pa je pri nas med 6 in 12€/liter... znamke olma, petrol, elf, total, aral. kako je drugje ne vem... 

Urejal DJ Falco, 05.11.2019, 16:37.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 968

Z enim sendvicem zasluzi petrol vec kot s polnim tankom goriva. Tko da je logicno da to ponujajo
Prikaži več možnosti
    • Cdriver in jjjernej uporabnikom je všeč to sporočilo

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 103

Sem vesel, da smo mi še verjetno en izmed redkih ali zadnjih bencinskih servisov, ki ne nudimo plačevanja položnic, paysafe, loto...  

cena olj pa je pri nas med 6 in 12€/liter... znamke olma, petrol, elf, total, aral. kako je drugje ne vem... 

Kje? Ker zadnje case tankam samo se na hoferju, da imam mir ali pa grem tankat sredi tedna spotoma v kaksni vukojebini.

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 776
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Zgornja Kungota... smo privat BS, gorivo je Petrolovo.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti