Skoči na vsebino

Prometna varnost in stanje na naših cestah

* * * - - 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
14968 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 214
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

danes od domžal do izvoza Podutik sem moral 8x polno bremzati, ker ljudje očitno ne vejo več kje morajo voziti. vsi vozijo po prehitevalnem 100km/h, :)

...odvisno kje si hotel mimo pri Domžalah ali Podutiku ampak na obvoznici kjer se zavije proti Podutiku je omejitev 100 km/h

Drugače pa res vozijo kot pi**e samo, da zapade dež ali pa je na vrhu hribov okoli malo snega:crazypo 80 km/h po AC pa še zavirajo ko se jim približuješ

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Problem je samo, da je malo avtov v SLO hitrejših od tvoje rumene rakete. :-D

BTW: Si jo že prodal, al je še doma?

Thnx:). Zaenkrat je še doma pa sploh razmišljam če bi prodajal. Bomo videli :ok2.

Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 812
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Thnx:). Zaenkrat je še doma pa sploh razmišljam če bi prodajal. Bomo videli :ok2.

Ja ti jo kr zame sparaj :laugh
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 779
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

danes od domzˇal do izvoza Podutik sem moral 8x polno bremzati, ker ljudje ocˇitno ne vejo vecˇ kje morajo voziti. vsi vozijo po prehitevalnem 100km/h, potem pridesˇ zadaj, cˇakasˇ, blendasˇ, nalimasˇ na pi*do, potem sˇe kar ne spusti (pa te vidi v ogledalu), potem gresˇ po desnem pasu in glej ga zlomka, pacijent zavije vame (smo sˇli 5cm od ograje...). ok, vredu skadim cigaret, vozim po voznem pasu, dam utripalko da bom prehitel, skoraj prehitim, on zacˇne lesti vame...vredu, prizˇgem drugi cigaret, peljem 130 po prehitevalnem, nakar pridem do kolone (priblizˇno) 20 avtov, vsi po prehitevalnem, vozni pas pa prost...vsaj 10 avtov je sˇlo po desni, oni pa sˇe vedno suvereno po levem, kot da bi bil vozni....jaz ne vem, ali se folku kisa, ali se meni, ampak to ni vecˇ normalno!!!komaj cˇakam jutri ko grem v celje, bo sigurno kaksˇna nova sˇtorija :)

Mislim da bos na podlagi zgoraj napisanega jutri do celja potreboval najmanj eno skatlico cigaret... se mi pa zdi da bos tezko kadil vse naenkrat :skrbast
The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

Micka?:)
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

Mislim da bos na podlagi zgoraj napisanega jutri do celja potreboval najmanj eno skatlico cigaret... se mi pa zdi da bos tezko kadil vse naenkrat :skrbast

sem šel potem s pižojem, kjer se ne kadi notri, tako da nisem toliko pokadil:laugh
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 798
  • Avtomobil: E46/5

mene pa najbolj moti ko se najdejo kakšni frajerji, ki v jasni noči vžgejo meglenke in se vozijo lepo tik za tabo.
takrat ponavadi zmeraj naprej spustim in mu dam milo za drago da sam vidi kako je, se pravi še dolge in meglenke.
očitno je to edini način da se folk poduči o uporai meglenk...:damn

Sonderausstattung:  209 SPERRDIFFERENTIAL 25% :3gears

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 852
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pa saj v jasni noči meglenke skoraj ne morejo vplivat. Saj svetijo, če so pravilno naštelane, zelo nizko. Ko je dež je pa zgodba druga, ko se vse sveti v odsevu vode na cesti.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 798
  • Avtomobil: E46/5

pravilno naštelane... ja tukaj se ponavadi ustavi

zmeraj so kaki clioti pa megani pa taki pizdeci k je vse nametano gor pa nič izpravno

če je pa dež pa tako si praktično slep če ne usmeriš vsa ogledala drugam pa notranjega ne rukneš da ti zatemni

Sonderausstattung:  209 SPERRDIFFERENTIAL 25% :3gears

Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Micka?:)

Enkrat upam da bo že, in to čimprej:).

Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

pravilno naštelane... ja tukaj se ponavadi ustavi

zmeraj so kaki clioti pa megani pa taki pizdeci k je vse nametano gor pa nič izpravno

če je pa dež pa tako si praktično slep če ne usmeriš vsa ogledala drugam pa notranjega ne rukneš da ti zatemni

Če je serijska oprema, potem je pravilno nastavljeno. Tako, da ne omenjati cliov in meganov. Imamo tri renaulte in imajo vsi pravilno nastavljene meglenke. Sem pa videl že ene par BMW, ki so imeli napačno nastavljene luči, in je ne luč svetila v višave, druga pa pravilno. In to je zelo zaslepujoče. Ne posploševat zadev. Če nekaj ni serijsko, potem lahko pride do napačne uporabe.

Drugače pa mene osebno bolj moti nasproti prihajajoče vozilo, ki je osveljeno kot novoletna jelka. Vozilo, ki vozi za menoj ni tako moteče. Ali pa je zelo moteče, ko ima vozilo pred menoj vključene zadnje luči za meglo.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 812
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Če je serijska oprema, potem je pravilno nastavljeno. Tako, da ne omenjati cliov in meganov. Imamo tri renaulte in imajo vsi pravilno nastavljene meglenke. Sem pa videl že ene par BMW, ki so imeli napačno nastavljene luči, in je ne luč svetila v višave, druga pa pravilno. In to je zelo zaslepujoče. Ne posploševat zadev. Če nekaj ni serijsko, potem lahko pride do napačne uporabe.

Drugače pa mene osebno bolj moti nasproti prihajajoče vozilo, ki je osveljeno kot novoletna jelka. Vozilo, ki vozi za menoj ni tako moteče. Ali pa je zelo moteče, ko ima vozilo pred menoj vključene zadnje luči za meglo.

Sej je cel kup pacientov ki se ponoči vozijo z prižganimi meglenkami o megli pa ne duha ne sluha :napaka
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Sej je cel kup pacientov ki se ponoči vozijo z prižganimi meglenkami o megli pa ne duha ne sluha :napaka

italjani majo tako stalno prakso, pa nevem a mislijo usi da bo zgledalo bolj racing:napaka :blackeye

LP
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Mah problem je tudi, ko ljudje pozabijo izklopiti sprednje in zadnje meglenke in se potem zjutraj ob 7h v konici po mestu vozijo z vsemi prižganimi.
Jih čisto razumem da je bila v nekem Spodnjem Dupleku ful gosta megla, ampak naj potem ko pridejo na obvoznico in če ne vozijo ravno zadnji v koloni stvari malo izklopijo. Da ne omenjam že zgoraj napisane situacije v mestu.
Lp
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Sam jih prižigam in ugašam med vožnjo, ko jih potrebujem, oziroma jih ugasnem, ko se približam vozilu pred seboj.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 175
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Meni so zadnje meglenke še bolj moteče.
Sem se za enim peljal z samo levo delujočo. Če bi ga hotel prehiteti, bi me to kar precej motilo.
Prikaži več možnosti

Drifter
Drifter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 354
  • Avtomobil: tri superce pa sixpack :)

Meni so zadnje meglenke še bolj moteče.
Sem se za enim peljal z samo levo delujočo. Če bi ga hotel prehiteti, bi me to kar precej motilo.

Veliko avtomobilov ima samo eno meglenko le na levi strani vozila ;)

1157432.png Understeer is when the driver is scared! Oversteer is when the passengers are scared!

Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik

Veliko avtomobilov ima samo eno meglenko le na levi strani vozila ;)

Res? Nisem vedel...
Res se ni prijetno za takim peljati.
Prikaži več možnosti

luka87
luka87

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 408

Glede meglenk ki so prižgane in dolgih luči podnevi bi se dalo na dolgo razglabljati itak npa folku ko poblendaš ne ve zakaj oz ti ne poblenda nazaj glede slovenske kulture pa itak brezveza in KK proti zidanem mostu cca 20m pred prvin podvozom te (kamijon) gre junak prehitevat:fight :crazy :damn
Pol se pa narod čudi kolk je nesreč da te mine:napaka
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik

Tisti odsek poznam in je res nevaren.
Cesta je na enem delu razdrapana in ozka.
Res je pa eden od redkih možnosti, da prehitiš tovornjake na Celje - KK cesti
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.