Skoči na vsebino

Kje servisirati Mini-ja?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
9 odgovorov v temi
none
none

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 219
  • Avtomobil: Mini Cooper LSD

Glede na to, da poznamo cvetke in odnos naših zastopnikov, kam pri pi*** peljat avto na servis?
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Kaj pa bi rad?

Pri KMT ustrezejo tudi kaksnim exoticnim zeljam. :-D
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Glede na to, da poznamo cvetke in odnos naših zastopnikov, kam pri pi*** peljat avto na servis?

Kok km pa maš oz. za kakšen servis se gre?
Zračni filter pa filter klime lahko zamenjaš sam, za oljni filter dol dobit pa mislm da ma celo Ambrož ključ po tanovem.
Za zavorno tekočino menjat pa ga raje pelji na servis.
LP
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Glede na predrznosti, nevšečnosti, aroganco in nategovanje, ki sem ga tudi sam doživel na servisu slovenske pooblaščene bmw/mini avtohiše vključno z nemškim direktorjem za katerega bi si mislil, da ima vsaj malo nemškega nivoja, lahko samo toplo priporočam BMW Denzel v Celovcu, za MB pride bolj upoštev kaka BMW hiša v Grazu.

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Andi
Andi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 150

Pa da še jaz povem kakšne k**** so na AA, ko ravno vidim kako smo vsi nezadovoljni s tem servisom.

Pr 20.000km peljem avto na 2. servis (avto dve leti več al manj stau zato tok mal km).
Ker dobr vem kok so te priznane avto hiše svinjsko drage grem sam osebno kupit olje v BTC (istega kot ti ga dajo not na AA; TXT;če se ne motim + oljni
filter za vse skupaj 19.000 sit in verjamem, da bi se dal dobit še cenej) in ko odpeljem
avto na servis, g. URHU 3x POVEM, da želim da mi zamenjajo olje in filter, ki sem ga sam prinesel in kupil.
Ko pridem pop. avto iskat na servis začudeno vidim na računu znesek cca. 60000 sit ( olje je bilo od tega za cca. 25.000 sit) in prec opazim, da so mi računali olje+filter.
Zaenkrat še kar miren opozirm g. URHA zakaj so tako površni, ko pa sem mu 3x povedal kako in kaj.
Potem se g. URH začne praskati po glavi in se dela neumnega do nezavesti kako to da so fanje pozabili dat notr moje olje.:napaka

Okej, reče g. Urh in hitro sklene, da ni panike; mu dam pač jaz mojih 5 litrov olja, ki sem jih kupil za ceno 18.000 sit on pa meni ne bo računal NJIHOVEGA olja, ki so mi ga natočili v avto in po njihovo stane 25.000sit. Potem,ko me g. URH že lepo odslovi (milseč, da lahko nategne enga mulca) ga jaz ZAENKRAT še lepo vprašam koliko motornega olja gre v Minija. In g. Urh se spet popraska po glavi in ugotovi, da gre v Minija samo 4,5l olja in da bi po njegovem potem jaz AA-ju podaril o,5l olja, kar sicer ni veliko ampak tukaj gre za princip in odnos do strank (nima veze kok starih) pa še jaz nimam preveč denarja, da bi ga takole delil naokrog v obliki olja. :damn
In potem si že skoraj z grožnjam izborim tistih ubogih pol litra olja.

To sem napisal zato, ker je bilo več kot očitno da so me ne AA-ju hoteli nategnt in pa tudi za primerjavo kok se pršpara če sam kupiš olje. Sicer bi jaz to z veseljem opravu doma (zamenjavo olja in filtra) ampak štempelj in podpis v servisni velik pomenta pri prodaji.
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Ce kupis avto, zato da ga prodas potem podpis in stempelj res veliko veljata.

Pa se to samo pri amaterjih.

Ze od dalec se namrec vidi v kasknem stanju je avto in kako je bil vzdrzevan.

PS: Jaz glede rednih servisov nisem mel nobenih tezav z AA jem. Tako olje kot filter (sicer kupljen nekaj tednov prej pri njih) so dali moje noter. Brez komplikacij in velikih racunov.
Tukaj lahko samo pohvalim ta del servisnih storitev in bom, ce bom imel kaksno pot v intervalu v lj spet peljal tja. Tako ali tako pa menjam na 8000-12500 olje, tako da kdaj menjam tudi sam izven servisnega intervala. In tako kot so rekli imam tudi potrebno orodje za to.

No pa saj to se na avtu ze dalec vidi. Samo havbo odpres in primerjas z ostalimi. :P

LP
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Glede na predrznosti, nevšečnosti, aroganco in nategovanje, ki sem ga tudi sam doživel na servisu slovenske pooblaščene bmw/mini avtohiše vključno z nemškim direktorjem za katerega bi si mislil, da ima vsaj malo nemškega nivoja, lahko samo toplo priporočam BMW Denzel v Celovcu, za MB pride bolj upoštev kaka BMW hiša v Grazu.

Lp

Bil že v Avstriji (ne na servisu, ampak v salonu in pri rezervnih delih) in moram reči, da so me globoko razočarali z odnosom. :napaka
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar se tiče servisa, so meni brez kompliciranja dali notri moje olje, tudi na mojo zahtevo NISO menjali in odpirali zračnega in mikrofiltra, ker sem ju menjal sam.
Problem je bil le pri menjavi olja v avtomatiki, ker je pač CVT posebnež in se ga menja na 50 k km pa še prvič sploh so to počeli, tako da so rabili dober teden, da so res požegnali menjavo ter nato še par dni, da so naročili olje. Avto sem moral pripeljati še enkrat, to je bil edino problem.
Lp
Prikaži več možnosti

Sonny
Sonny

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12

Malo obujam temo.

Kje je danes kak dober servis za Minije, predvsem v Ljubljani oz. okolici ?

hvala

Urejal Sonny, 10.03.2009, 01:30.

Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj misliš pa servisirat? Za osnovne stvari so na AA dovolj dobri. Sam imam 76.000 km pa sem ga do sedaj vozil tja. Na novo je sedaj tudi Malgaj na Tržaški. Pooblaščen naj bi bil tudi carmax in slišal sem, da jih servisira tudi Podlesnik.
Drugače pa dobrodošel na www.mini-klub.com, kjer imamo sedaj svojo stran in svoj forum.
LP
Prikaži več možnosti