Skoči na vsebino

Novice glede kluba in sodelovanja z Avto Aktivom

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
30 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Danes smo šli na sestanek na AA in izvedeli nekaj stvari. Dogovorili smo se, da se ustanovi avto sekcija BMW kluba, ki jo bomo lahko vodili sami. Pričakujem, da bo do ustanovitve avto sekcije prišlo zelo kmalu. Obljubljena je tudi pomoč pri organizaciji obiska tovarne. Več o terminu bomo izvedeli kasneje.

Ob odhodu smo dobili tudi 9 koledarjev, ki jih bomo podelili obiskovalcem te strani. Nekako sem mislil, da bi deljenje teh koledarjev naredili v obliki kviza ali nagradne igre in bi potem izžrebali zmagovalce. Če ima kdo kakšno zanimivo idejo kako določiti zmagovalce pa naj jo napiše.

Na koncu se moram še posebej zahvalit Katarini na AA, ki je vse to organizirala in zrihtala koledarje. Če bo kdo kupoval novega BMW-ja, naj kar za njo vpraša. :ok

Če sem kej spustil, me bosta pa Jure in Borut dopolnila.

Seznam koledarjev:
Koledar z motorji 2003 2x
Koledar F1 3x
Navaden koledar 3x
Koledar z oldtimerji 1x

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Men en pripada k sem objavu 2222 post na forum :laugh :laugh :laugh :laugh :laugh :laugh :laugh :laugh

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

udm
udm

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 207

Hmm, če so že tako ustrežljivi pri AA, pa bi jih vsekakor bilo treba povprašat, ali so pripravljeni urediti kakšne kartice za popust, s katerimi bi člani BMW kluba imeli 10% popusta pri nakupu rezervnih delov, dodatne opreme in servisnih storitvah? Seveda 10% popust ne bi veljal pri nakupu novega avta, da ne bi bilo zlorab :-D
(če že gremo v Europo in razviti svet, se tudi glede kartic zgledujmo po njih)
Življenje je igra. Kdor se ne zna igrati, izpade...
Prikaži več možnosti

Stilus
Stilus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 791
  • Avtomobil: BMW 520d F10 SophistoGray

UDM, se strinjam... Mogli bi met tud par procentov popusta na pooblaščenih servisih. ;)) Hehe... Bog nas usliši. ;)

Lep pozdrav!
Prikaži več možnosti

udm
udm

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 207

ja, saj sem mislil ravno pooblaščene servise
Življenje je igra. Kdor se ne zna igrati, izpade...
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 826
  • Avtomobil: E39 525iA

cenejsi servisi?? Dvomim...
E39 BMW 525iA, b.j. 2003, LifeStyle Edition, ...
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 421
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

Dvomm da bo ratal kaksn popust dobit, bi blo pa fajn :ok
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Diablo
Diablo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 141
  • Avtomobil: e39 520i

Ne verjamem, bi pa bilo fajn imet kak popusti pri nakupu novih delov :mljask
Prikaži več možnosti

dejo
dejo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 81
  • Avtomobil: e36_316i

a je kdo rekel koledar?...to bi mi lepo pasalo na steni..za popuste pa bi bilo zelo lepo, samo bo verjetno bolj težka, si bodo raje dali kolena vrtat kot pa kartico zaupanja....5% bi lahko dali že ob plačilu z gotovino, pa še tega ne dajo, zato pa mi lahko vedno samo potegnejo...kartico mislim, nategnit pa se ne dam. Tako je vsaj pri nas na Integri..
Prikaži več možnosti

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 625
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

Kar se kartice tiče , bi reku isto , >mission impossible<, če pa rata pa enkratno .

Glede koledarjev ; moje mnenje lohk nardimo eno licitacijo , izkupiček pa gre za obstoj in razvoj foruma in kluba .
:-D
Prikaži več možnosti

DAMC
DAMC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Mešalec in lopata....

Naj gredo na licitacijo:
-Koledar z motorji 2003 1x
-Koledar F1 1x
-Navaden koledar 1x
-Koledar z oldtimerji 1x

Vsi ostali pa naj bodo nagrade različnih iger.
Prikaži več možnosti

Borut
Borut

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: BMW 523iT

No pa da še jaz dodam kaj glede sestanka.

Sprejela nas je res močna delegacija predstavnikov AAja, in sicer novi direktor in njegov pomočnik, gospa za PR direktno iz BMWja, gospa za marketing pri AA, vodja prodaje MINI-ja in predstavnika prodaje vozil BMW.

Spraševali so nas zelo različne stvari, nekaj najpomembnejših pa je:

Zakaj hočemo imeti svoj klub
Ali smo resni glede kluba
Kaj pričakujemo od kluba
Ali smo pripravljeni sami skrbeti za delovanje kluba
Ali smo pripravljeni reklamirati njihov prodajni program

Oni so nam pripravljeni pomagati pri naslednjih zadevah:

Organizacije obiskov tovarne, sejmov
Uradno registrirati klub
Vključiti nas v BMW Europe
Organizirati dan odprtih vrat za člane kluba
Sodelovati kot sponzor na naših srečanjih (če bodo resna)

Ker je bil to šele prvi stik z AA, je še marsikaj ostalo odprtega, kot recimo:

Popusti pri uradnih serviserjih
Šole varne vožnje
Reklamni material
Klubski prostori

Glede popustov se bomo morali meniti tudi s pooblaščenimi trgovci, ker so neodvisni od delovanja AAja in sami določajo cene dela in rabat za rezervne dele. Glede kartic ni problema, jih bomo izdelovali za člane kluba. Jaz imam možnost v službi natisnik neko manjšo serijo teh kartic.

Glede pričakovanj okoli kluba bi pa prosil vse zainteresirane da na forum javijo predloge in želje glede delovanja in organizacije kluba. Pri AA pričakujejo pisno poročilo glede tega, zato bi nam prav prišla vsaka ideja.

So pa pričakovanja glede AA zelo resna, zato tudi pričakujejo da bo klub zaživel, pa ne le na papirju. Prosim res za čimveč idej da jih zasujemo s predlogi.

lp
Borut
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 826
  • Avtomobil: E39 525iA

Borut: ko si omenil popuste pri servisih.... kaj pa npr. tisti, ki jih servisiramo drugod, ne pri Avto Aktivu. Mislim, da bi se to moral z drugimi servisi dogovoriti generalni uvoznik, mi pa bi dobili clanske izkaznice, katere bi na servisih tudi pokazali. Tako bi bilo po mojem najbolje.
E39 BMW 525iA, b.j. 2003, LifeStyle Edition, ...
Prikaži več možnosti

Borut
Borut

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: BMW 523iT

Matija, glede popustov in vsega dogovarjanja se bomo morali kar sami potruditi, imamo pa blagoslov od AA, tako da nas bodo pooblaščeni serviserji vsaj resno poslušali.

Kot sem že omenil, AA ne bo nič naredil, kar ne bomo sami naredili. Ko pa se bomo katere stvari lotili, nam bodo pomagali, tudi pri popustih. Bo pa verjetno treba na začetku pokazati določeno resnost glede kluba in stvar bo stekla.

lp
Borut
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 421
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

Ja kot Borut prav, najprej naj se poskrbi da bomo sploh ustanovil klub, potem se bomo pa ze o ugodnostih in popustihh pogovarjal, drugac bodo mislil da se nam gre sam za popuste :crazy
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

Se popolnoma strinjam z Martinom///M , in mislim, da moramo vse delati postopno. Najprej ustanovimo Klub. Potem pa se bomo povezali z drugimi podobnimi Klubi in ugotovili kakšne ugodnosti imajo in kaj je potrebno narediti, da prideš do njih. ( ob, UPAM maksimalni podpori AA).
Ko sem čital Borutov post kjer je napisal:" ... javijo predloge in želje glede delovanja in organizacije kluba..." sem ugotovil, da niti ne vem kako sploh deluje tak (ali pa podoben) Klub :confused. Upam , da se kdo bolj spozna na to. Če se, naj pove kaj moramo mi (bodoči člani) narediti, kako lahko pomagamo,...
Sicer, pa se bomo lahko bolj konkretno pogovorili v Soboto v Celju !

Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Kreativni člani kluba so največje bogastvo, k ga lahko ima nek klub. S svojimi idejami in svojim videnjem na določene stvari lahko nepopisno pomaga do izpolnjevanja ciljev, ki si jih je klub zastavil! Ustvarjalno in aktivno delo v klubu je tudi nepogrešljivo v dobrem klubu! Upam, da vsi ki držite svoje vizije razvoja o klubu v glavi, pridete v Celje, tam jih vržemo na papir, dokler ne gremo spet na AA! Oni od nas zahtevajo samo kreativno, aktivno in resno delo, pa nas bodo podpirali z vseh strani!

Torej, do sobote je še nekaj časa! Naj vsem zastavim vprašanje, ki nam je bilo zastavljeno na sestanku: "Zakaj sploh hočemo klub, in kaj pričakujemo od AA?" Probajte biti z odgovori čim bolj izvirni, take odgovore bomo potrebovali drugič! Vse ideje prinesite v Celje, lahko tudi pisno (da ne bo treba pisat :blabla )

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

sax
sax

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24

Pozdravljeni.
Sem član BMW Moto kluba in zelo podpiram idejo o ustanovitvi še avto kluba. To, da je pod enim okriljem je pa res super zadeva, kajti pod prejšnjim uvoznikom je bilo skoraj nemogoče upati.
Glede nekaterih ugodnosti pa mislim, da so realne. Popusti so vsekakor normalna zadeva, saj jih člani moto kluba imamo. Za prostor pa malo dvomom, saj ga niti mi nimamo. Bova pa sigurno s punco zraven, čeprav nimam BMW (avta) še.

LP, Sax
Prikaži več možnosti

Milan_48
Milan_48

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 558
  • Avtomobil: Avto

Nametano! (in tudi tako me razumite, ker se kedaj malo hecam! :laugh )

Zakaj hočemo klub:
-Ker smo zaljubljeni v BMW
-Ker hočemo delati organizirano
-Ker že deloma v eni obliki in hočemo še formalno
-Ker bi kot klub BMW to suvereneje povedali ostalim
-Ker je klub (društvo) pravnoformalna oblika
-Ker bi lahko z našo dejavnostjo hitreje popularizirali uradne servise (sic!)
-Ker bi dvigovali ugled uradnega uvoznika
-Ker ....
Kaj pričakujemo od AA:
-Da bo to kar je gor napisano razumel
-Da bo to ustrezno podpiral, kakor je navada v svetu
-Da bo podpiral akcije, ki so skupno dogovorjene

Tle se ustaute in vsekakor povejte več prednosti za njih, kakor mi pričakujemo od njih. Naše delovanje, akcije in ostalo pa bodo že znali ceniti, če so količkaj razumni, kar pa vsekakor so, kar so dokazali že s privoljenjem na sestanek.

V redu se pripravite, umijte se :-D , eden naj ima kravato, ne kaditi, ne prekinjati sogovornika, in podobne neumnosti in mnogo, mnogo uspeha vam želi Milan.

:ok2
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Čisto kot zanimivost naj omenim, da je začela delovat stran BMW moto kluba.

http://www.bmw-klub.si/

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti