Skoči na vsebino

Komplet za čiščenje cabria

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
86 odgovorov v temi
goba2
goba2

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26
  • Avtomobil: BMW Z3 M43B18

Tale set je kr dobr, moj fotr ga je kupu predvsem zarad impregnatorja pa tistega za plastiko.

Urejal goba2, 03.11.2008, 15:53.

[SIGPIC]http://forum.bmwslo.com/signaturepics/sigpic6063_1.gif
Vaša trenutna slika za podpis[/SIGPIC]
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

Mater je ta impregnator težko dobiti, na Avtovalu ga nimajo (bi moral že včeraj priti), pri Malgaju ga tudi nimajo :damn Je*** ti take pooblaščene servise:napaka :napaka A ima kdo kako idejo kje bi ga dobil, na AA niti nisem klical, ker tudi ne pričakujem da bi ga imeli glede na to kako so založeni
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 426
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Povej kaj rabiš ti jaz vse zrihtam ali pa pridi do mene pokazat avto, pa boš iz kufra za streho pobral ven kar rabiš (imam še rezervi impregnator-zapakiran), pa si ga bom jaz drugega kupil, ko bo spet nasporedu "pedenanje" strehe. :ok2

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

e21
e21

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 456
  • Avtomobil: E21 318i

Mater je ta impregnator težko dobiti, na Avtovalu ga nimajo (bi moral že včeraj priti), pri Malgaju ga tudi nimajo :damn Je*** ti take pooblaščene servise:napaka :napaka A ima kdo kako idejo kje bi ga dobil, na AA niti nisem klical, ker tudi ne pričakujem da bi ga imeli glede na to kako so založeni

Včeraj 19.6, kupil impregnator za platneno streho na AA v Trzinu, cena 25,93€ :ok
BMW - Brot Mit Wurst
Prikaži več možnosti
    • ABS je všeč

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Sem tudi jaz ravno hotel napisat, da navadno na AA Trzin to imajo, drugace pa dobijo v 24h...@taucher, meni tudi prav pride...je zmanjkalo :blackeye
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 668
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

Klical na avto aktiv trzin in mu razlagal za tale komplet in mi prodajalec zagotavlja, da komplet za čiščenje in impregnacijo neobstaja:crazy. Mu rečem če lahko preveri tole kataloško številko:
kat. št. 83 12 0 395 085 kpl. kit cena 47.40€,

Pa začne prodajalec ves meden obračat besede, da se je zmotu in da ni problem da bojo naročili cena okrog 53 evrov.Telefon jim tud nagaja:crazy,tko da če bo gdo klical naj kliče na 015605816(rezervni deli).:ok

Urejal Eddy, 22.06.2009, 22:26.

Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 762
  • Avtomobil: Assless beemer

Sekcija za prodajo artiklov je v drugem podforumu. Seveda ni odveč ponoviti, da se za prodajo novih artiklov najprej obrne na administratorja Tomzla.

Lp Eddy
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik

Klical na avto aktiv trzin in mu razlagal za tale komplet in mi prodajalec zagotavlja, da komplet za čiščenje in impregnacijo neobstaja:crazy. Mu rečem če lahko preveri tole kataloško številko:
kat. št. 83 12 0 395 085 kpl. kit cena 47.40€,

Pa začne prodajalec ves meden obračat besede, da se je zmotu in da ni problem da bojo naročili cena okrog 53 evrov.Telefon jim tud nagaja:crazy,tko da če bo gdo klical naj kliče na 015605816(rezervni deli).:ok

V ponedeljek naročil tale komplet ,danes dobil,pohvala za AA Trzin:ok

Urejal dre, 24.06.2009, 11:12.

Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem se končno uspel spraviti oprati in spedenati vozilo, kot bi se reklo tipi topi, in seveda pri tem ni izostala niti streha-bistvo je bilo na tem. Res da sem porabil ogromno časa ampak rezultat je prekrasen BMW nasmešek. :blabla

Ostalo kar se tiče pranje in mazanja gumastih delov, usnja pnevmatik itd itd, bi dal tukaj poudarek na čiščenje strehe.

Na razpolago sem imel celoten cabrio kit kot se ga omenja in sicer sem najprej suho streho v celoti našprical z čistilom da je bila bela (porabil pol plastenke) potem z priloženi črno belo krtačko celo streho nežno v vseh smereh predrgnil, spral z vodo pod pritiskom. Sledilo je pranje vozila, na koncu sem še pripravil mešanico vode (cca 2L in 1/2 impregnatorja za platno).

Vse skupaj sem nanesel na streho v zadostni količini (z nežno gobico na nek načil polival), kar je steklo po avtu sem spral z vodo, in začel brisati avto. Ko sem avto obrisal v celoti sem ga prestavil na sonce (navodila impregnacije strehe), in počakal cca. 5 minut da se je streha v celoti posušila. Razlika je močno opazna, saj je streha popolnoma in bolj močno črna tudi na stikih kjer se prelamlja pri zapiranju strehe (prej so bili rahle obledene sledi). To sem sedaj storil prvič, bom pa sledil k temu, da vsaj 2x na leto, pred sezono in pa po sezoni, če in ko bo romal avto pod ponjavo za počitek preko zime.

Skratka BMW cabrio kit vreden svojega denarja, kateri vsebuje še avtošampon, odstranjevalec mrčesa in emulzijo oz. sredstvo za zaščito plastike. :ok

juti bom impregniral streho na mojemu, pa me zanima če bo, kaj bolje za streho, če bi postopek ponovil čez kak teden ali dva še enkrat :confused ali pa če naredim ful močno mešanico :confused
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Težko rečem kako bo če ponoviš, ker ne vem kako stanje platna imaš. Sam ti priporočam da ponoviš zadevo po cca. 3-4 tednih, da vidiš morebitno razliko. Morda ne bo razlike take očitne ob prvem poiskusu, bodi pozoren predvsem na dele ki se prepogibajo (tisto ti je merilo izboljšave prej sivkasto - potem črno).

Ko boš imel platno v dobrem stanju, bo impregnacija 2-4x letno popolnoma zadostovala. Sam se poslužujem polovico "flaške" za enkratno impregnacijo, s tem da naredim večjo količino in kar nekajkrat zapored močim platno-ko se rahlo vpije, ponovno z gobo nanašam mešanico.

Sicer pa a se boš lotil zadeve samo z impregnacijo ali tudi čistilom in krtačko v kompletu tako kot sem opisal v preteklosti moj postopek?

Urejal Taucher, 02.07.2009, 06:31.

Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

čistilo bom uporabil eno drugo, ne iz BMW seta, drugače se bom pa kar držal tvojega postopka :ok

Urejal ABS, 02.07.2009, 06:35.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

čistilo bom uporabil eno drugo, ne iz BMW seta, drugače se bom pa kar držal tvojega postopka :ok

No v kolikor imaš kako drugo čistilo (ki mi-ti ni znano), bodi pozoren in previden, da ne bo premočno in da ne boš na koncu naredil več škode kot koristi :-D Aja pa na "krtačko" ne pozabi, ta je bistvenega pomena ko nanašaš čistilo, da celotno platno lepo intenzivno počasi in globoko v vseh kotičkih "prekrtačiš"...

Urejal Taucher, 02.07.2009, 06:41.

Prikaži več možnosti
    • ABS je všeč

bop1sl
bop1sl

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 133
  • Avtomobil: BMW F34

oj, a če s to impregnacijo mal zamudiš, a je to kej narobe al se vse poprav brez problemov (streha začela puščati):confused
Prikaži več možnosti

BM(x)W
BM(x)W

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: BMW X5

a je moč naročiti oziroma dobiti kje še podobna kvalitetna čistila za čiščenje in impregnacijo platnene strehe za z4!?!če kdo kaj ve da mi sporoči.

lp
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik

a je moč naročiti oziroma dobiti kje še podobna kvalitetna čistila za čiščenje in impregnacijo platnene strehe za z4!?!če kdo kaj ve da mi sporoči.

lp

kat. št. 83 12 0 395 085 kpl. kit cena 47.40€, Tole nabavi in je problem rešen:ok
Prikaži več možnosti

BM(x)W
BM(x)W

Začetnik

• Uporabnik

in kje prav zaprav to lahko naročim, kajti kot razumem je to kataloška št.! pa katere znamke je to kit?

lp
Prikaži več možnosti

TomE30Cabrio
TomE30Cabrio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 910
  • Avtomobil: zgoraj brez

in kje prav zaprav to lahko naročim, kajti kot razumem je to kataloška št.! pa katere znamke je to kit?

lp

Na katerem koli pooblaščenem BMW servisu po Sloveniji!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

lp

Tako kot ti je že TOM povedal. Kit je OEM BMW.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

BM(x)W
BM(x)W

Začetnik

• Uporabnik

tenx
Prikaži več možnosti

kol6
kol6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 518
  • Avtomobil: bmw 323 CiC

Glih včeraj kupil na AvtoSelect,ja je cena 47,40€,ampak ga ni blo na zalogi,ga je naročil.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.