Skoči na vsebino

Delovni kombinezoni BMW sedaj na voljo (stran 5)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
234 odgovorov v temi
tykee
tykee

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 938
  • Avtomobil: BMW E60 530d LCI

Jaz sem 15-tega imel neke prebliske... malo sem pado v "recesijo"... neke me bašejo finance.

V bistvu ne vem niti pogojev nič. Niti same cene kombinezona... Tako da če mi mogoče to objasnite (Cena kombinezona; kako izbrati pravo velikost?), itd. Bom še premislil v kakšnem dnevu...

Bom pa potreboval počasi kaj takšnega, ker sem vse stare cote ponoso za delo doma :)

Powered By:
BMW E60 530d LCI '08 ~ 173kW/235KM

Prikaži več možnosti

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 085
  • Avtomobil: BMW E36 1.8ist

35€ in po mojem se bo v tem tednu še dalo dodat k naročilu, čeprav je že šlo naprej. Če se podvizaš, mi pošlješ naslov in telefonsko ter velikost kombinezona in pa nakažeš na klubski račun z opombo: kombinezon ta denar, potem bo verjetno šlo skozi.

Drugače pa poveš kakšno konfekcijo nosiš in je:ok2
Da pa ne bom kompliciral vsi tiste ki ste naročili ste, ostali pa bodo naknadno in naročili in dobili:ok
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 417
  • Avtomobil: E30

Če še ni prepozno, bi tudi jaz naročil en BMW kombinezon in sicer v L veliksoti... Komu nakažem denar (Atteya oz. klub ali kam drugam)?
Prikaži več možnosti

wtf
wtf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 487

Jaz bi tudi mel enga... kam nakažem ipd..?
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 454

Mal potrpežljivost, fantje...M dreamer je sedaj frišen očka:-D in nima preveč časa...drugače, pa je napisal...

-35€
-pošlješ naslov in telefonsko ter velikost kombinezona in pa nakažeš na klubski račun z opombo: kombinezon

-Drugače pa poveš kakšno konfekcijo nosiš in je:ok2

Povedal je tudi:laugh :
-Da pa ne bom kompliciral vsi tiste ki ste naročili ste, ostali pa bodo naknadno in naročili in dobili:ok

:laugh Evo...mislim, šta reči....:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 417
  • Avtomobil: E30

Sploh ni panike:)... Sem sedajle pogledal nekaj strani nazaj in tam našel navodila in podatke za nakazilo... Huh, komaj čakam. Mati bodo pa tudi veseli ker od sedaj naprej ne bo več potrebno posebej prati kupa umazanih/mastnih cunj:)
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Mal potrpežljivost, fantje...M dreamer je sedaj frišen očka:-D, atteya pa mamica (pa ni dreamerjev par:nono) in nima preveč časa...

-35€
-pošlješ naslov in telefonsko ter velikost kombinezona na moj (atteyin) ali Nixxonov PS in pa nakažeš na klubski račun z opombo: kombinezon
-Drugače pa poveš kakšno konfekcijo nosiš in je:ok2(lahko s številko ali črko: M, L, XL... ali 52, 54...)

Povedal je tudi:laugh :
-Da pa ne bom kompliciral vsi tiste ki ste naročili ste, ostali pa bodo naknadno in naročili in dobili:ok (torej, še je čas in kdor se odloči, naj čimprej izvede vse zgoraj našteto in je to potem naročilo)

:laugh Evo...mislim, šta reči....:ok2

Ko tole enkrat izvedemo, se s kombinezoni ne bomo več šli, razen, če bo želja ljudi zelo velika. Mi je kar nekaj živcev pobralo do semle.:frown
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik

Zaenkrat od spodaj navedenih nismo dobili ne naročila, ne plačila.

Zanima me ali je sedaj vključeno vse tudi uporabniki RSEDEJ48 in tykee ter stajerc007?
Da naredim hkrati:ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 454

Ja...Atteya...pardon...nate smo pa čist pozabli......:frown

Dobr da mamo take punce kot si ti in tebi podobne......sej se ti od srca vsi zahvaljujemo za tvoje živce(no jaz sigurno):ok

Urejal BMW-Power, 11.02.2009, 18:50.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: R1200R

Helou, mene pa zanima če je kakšen manj vrečast ženski kombinezon kje moč dobit? Se mi obeta ena šrauferska sezona in bi neki rabla... pa da ne bom hlačala kot kakšen kosmatinc s kočevske in vihala rokavov...
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 444
  • Avtomobil: avtomatik

Helou, mene pa zanima če je kakšen manj vrečast ženski kombinezon kje moč dobit? Se mi obeta ena šrauferska sezona in bi neki rabla... pa da ne bom hlačala kot kakšen kosmatinc s kočevske in vihala rokavov...

:hihi :hihi Po domače: tak, da poudari obline...
LP A.
:obrvi
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

In potem bo imela kanta 1 prestavo naprej in 5 nazaj ker bo gospod, gledajoč use ostalo razen menjalnika zadevo narobe obrnu...

No, dejmo, sej ni nujn da so bmwjevski, a kdo ve, kje prodajajo ženske kombinezone??? Lah tut sparco, castrol, OPC :laugh al pa kej...
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik

Ker smo ženske enakopravne, so seveda tudi trgovine, ki prodajajo delovne rokavice, kombinezone, čelade (varovalne ščitnike) za varjenje... in vse to samo za ženske. :laugh
Žal... ne še. Vsaj jaz ne vem za nobeno nikjer. Ravno zaradi tega bi se ti mogoče lahko dogovorila s kom, ki šiva te stvari, pa bi ti naredil lepo po meri, ker je res, da če ženske oblečemo moški kombinezon, smo k klovnese, vse visi z nas. Ti priporočam, da kontaktiraš kar M dreamerja, ki je tole tudi za nas zrihtal čimbolj po meri in najugodneje (verjemi, da smo se zanimal po celi SLO in bolj ugodnega ni).
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

Sej sm brala mal tole temo in vidim, da ste mel ceu hudič... ok bom kontaktirala Mdreamerja, da mi vzame mero hehehe
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tosi
Tosi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 239

Sej sm brala mal tole temo in vidim, da ste mel ceu hudič... ok bom kontaktirala Mdreamerja, da mi vzame mero hehehe

:-D pazi, ker enkrat je že očka! :laugh :laugh Sorry mogu sem! Dani ne bit jezen!:-D
Prikaži več možnosti
    • Zvezdica je všeč

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 085
  • Avtomobil: BMW E36 1.8ist

Ni panike:ok2
Sem videl da znam pa zdej tega ne delam več ko mam dokaze, prej mi itak noben ni verjel da tudi pri nas to delamo:laugh
Se slišiva v ponedeljek za:beer
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Ker smo ženske enakopravne, so seveda tudi trgovine, ki prodajajo delovne rokavice, kombinezone, čelade (varovalne ščitnike) za varjenje... in vse to samo za ženske. :laugh
Žal... ne še. Vsaj jaz ne vem za nobeno nikjer. Ravno zaradi tega bi se ti mogoče lahko dogovorila s kom, ki šiva te stvari, pa bi ti naredil lepo po meri, ker je res, da če ženske oblečemo moški kombinezon, smo k klovnese, vse visi z nas. Ti priporočam, da kontaktiraš kar M dreamerja, ki je tole tudi za nas zrihtal čimbolj po meri in najugodneje (verjemi, da smo se zanimal po celi SLO in bolj ugodnega ni).

Zato, ker ni namenjen vam:jezik

Nam pa kombinizoni prav povdarijo izklesana telesa:rofl Like we give a fuck:ok2
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

Zato, ker ni namenjen vam:jezik

Nam pa kombinizoni prav povdarijo izklesana telesa:rofl Like we give a fuck:ok2

:fight :fight :fight :fight

Če bi men kakšen moški znal poservisirat avto točno tako kot js hočem in, če bi kakšnemu res zaupala, da bo uporabil tiste dele, paste in olja, ki so najboljše za mojo kanto, ga res ne bi rabila.

Pa so usi bolj zaendrek serviserji, ker o kremah in oljih ste moški od nekdaj malo vedl. Pa še šlampasti so. In hitijo. In ne bom mirna, če ne bom pri servisu zraven.

Pa brez zamere. :jezna
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik

Itak smo že :offtopic, pa moram dodat, da maš prav. Jest tud kar vsakemu ne zaupam, zato pa servisirajo avto tisti, ki jih dobro poznam in vem, kje jih najdem, če me bojo za:sex. To so samo fantje s foruma (Jože2, Eddy, Mitja in včasih se najde še kak drug, ki se ga zdaj ne spomnim - sorry). Popolnoma jim zaupam. So pa glede tega najslabši vaški šalabajzerji, ki so kao mehaniki in pa kaki uradni servisi, ki ti dajo rabljen del v avto, računajo pa drago in novo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 631
  • Avtomobil: srebrni traktor

Itak smo že :offtopic, pa moram dodat, da maš prav. Jest tud kar vsakemu ne zaupam, zato pa servisirajo avto tisti, ki jih dobro poznam in vem, kje jih najdem, če me bojo za:sex. To so samo fantje s foruma (Jože2, Eddy, Mitja in včasih se najde še kak drug, ki se ga zdaj ne spomnim - sorry). Popolnoma jim zaupam. So pa glede tega najslabši vaški šalabajzerji, ki so kao mehaniki in pa kaki uradni servisi, ki ti dajo rabljen del v avto, računajo pa drago in novo.

Itak smo že, ja pa dejmo še en mal...

Prekleto res, pa še z mojega dnarja gre! Taki že tud znajo najdet način, da ne moreš bit zraven... :crazy Mene je tko Bea za:sexala...haha:blackeye

Urejal atteya, 17.02.2009, 19:18.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.