Skoči na vsebino

Replike felge

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
30 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 691

Ja veliko tujih forumov sem že gledal in določene slike mi odpre, določene pa ne. Zato mi je najljubše da felgo vidim na sliki-avto, še raje pa namontirano na mojem avtu :) Črnih oz. temnih felg na srebrnem avtu ne bom imel (mi ni všeč), kar pa se prodaja na ebayu, pa sem tudi že vse prečekiral, tko da hvala za linke in slikce. Sicer pa sem dogovorjen z enim forumašem da namontirava BBS CH 19" in poslikava, potem pa se bom odločil kaj in kako v bodoče-saj mi ne teče voda v grlo. Vendar vse bolj se nagibam na Breytone-zaenkrat, če mi ne pade kaka druga felga spet v oči.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer - R. Händler und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Drugače pa tule link + gumce in bom dost € lažji :ok2

http://cgi.ebay.de/N...Q2em118Q2el1247

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer - R. Händler und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 571
  • Avtomobil: e36 328i cabrio,e34 525i

breiton so kar drazje od bbs ch.za 2000-2200 eurov dobis bbs ch 19 col ze komplet z gumami.
poleg tega pa v nemskem forumu dobil zanimivo informacijo za breyton felne ,citiram:

"War aber damit nicht sonderlich happy, daher jetzt auf dem Roadster die BBS CH Black drauf.

Vorteile Breyton:
- Schönes Design
- fairer Preis

Nachteile Breyton:
- verdammt schweres Rad mit entsprechendem Performance Verlust
- Radnabe ist viel zu klein geraten.. man sieht leider dadurch den "Rost" auf der Radnabe.. keine Abdeckung. BBS sind da viel geschlossener
- Felgenring Chrom ist quasi nur aufgesteckt.. ist einteiliges Rad in Mehrteil-Optik. Ring extrem kratzempfindlich.. schon bei neu rundum überhäuft mit feinen Kratzern
- lässt sich überaus schlecht reinigen. Noch nach einer Stunde läuft "Dreck-Wasser" aus dem Felgenring raus.. braucht 2 Tage, bis ausgetrocknet
- Chromring steht extrem vor.. daher noch ausserhalb des Reifens. Anfahrschutz des Reifens also ohne Wirkung. Bei kleinster Berührung mit Bordstein böser Kratzer.. blieb ich zum Glück verschont davor.. gilt es aber zu bedenken.. irgendwann passierts

Also überlegs dir nochmals.. wie gesagt, würde sie nie mehr kaufen. "

ch so zelo lepe,sem htel tudi sam nabavit,vendar dobil ugodno bmw 228 styling individual 19 colske.edino vozijo se dimenzije 235/35 in 265/30-tako da so malo sirse.
poglej na avtonet-en tip prodaja z4 z bbs ch-siv z hardtopom.
se slikca z ch:ok

p.s.:moras se registrirat,pa ti bo vse slike odprlo!mas res lepe slike z4m z breyton flame sport,pa tudi srebrn z flame sport je zraven......

Pripete slike za predogled

• CIMG0178_comp.jpg
Objavljena slikalep pozdrav iz Maribora!
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Hehe, ja sej konec konec ne igra vloge denar, ker sem že veliko denarja namenil tudi na E46 in E85 tudi že veliko, pa še bom v bodoče (enkrat bom prišel do konca) :-D, kar pa se tiče novih BBS dobim za ceno kot sem napisal brez gum (cca. 1670), gume pa bom po vsej verjetnosti vzel Bridgestone ali Continental v dimenziji kot so homologirane 235/265...

In kak style je 228? Imaš kako sliko? Drugače pa imam trenutno style 108 18" in distančnike tako, da pri širini bi bilo skoraj identično (čeprav potem širše gume vendar brez distančnikov).

Kar pa se tiče tistega oglasa Z4 sem že opazil in tudi pogledal pa mi nekak sliak ni zadovoljiva. Saj bom konkretno namontiral in poslikalob pomoči forumaša in bom potem kot že reklel se dokončno odločil kaj pa kako :) Bistvo pa mi je to, da imam nekaj kar mi je všeč in lepo na vozilu za moj okus, in kar morda drugi nimajo :ok2 Drugače pa moram namontirat stranske pragove ACS, ki imajo odprtine pa zadnje wingse, tako da bom potem na dejansko stanje avta dal nove slike.

p.s. ne da se mi registrirat, če se ti ljubi mi priloži kako sliko, če ne pa tud ni sile :ok

Prikaži več možnosti

crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik

evo taucher ,koncno uspel poslikat:beer

to je bmw 228 style v r19(ce te pa zanima v zivo mi pa poslji mail ko bos kaj v mb)

Pripete slike za predogled

• IMG_0714++++.jpg
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Hudo. :mljask
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 378
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Wow. :eek
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Ene lepsih felten :ok
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 026
  • Avtomobil: Nemški

evo taucher ,koncno uspel poslikat:beer

to je bmw 228 style v r19(ce te pa zanima v zivo mi pa poslji mail ko bos kaj v mb)

Kdo pa je lastnik tega Z4? Kot vidim je slikano pri banki na Viču v Ljubljani.
Prikaži več možnosti

crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik

slikan je moj zzzz-jek.slike so pa narejene v mariboru:-D
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 658
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

@crtacrta

mam pa 2 lokaciji v mislih, kje bi lahko to bilo...
1. varlovo naselje - sem 99%

2. tezno tam tisto marles naselje...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.