Skoči na vsebino

2003 E39 525d limuzina

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
389 odgovorov v temi
Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

Sicer pa zate FLAT, sedaj si se slik že nagledal, pa še nisi poklical na pijačo, zunaj pa je takoooooo peklenska vročina.:ok2 :laugh :beer :laugh :ok2

LP

D.
Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 214
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

LP

To se pa tudi jaz sprašujem, spisal oz. napisal sem, da ob tem človek pride do spoznanja, da ni fajn objavljat slike na net, ker ravno na podlagi tega je za nekoga objavljena slika, lahko znana lokacija vozila in posledično takoj rezervni del na dlani!:fight

Pa poročaj, kako se bo izteklo, si bil kaj v pon. na AA?? Bil sem tam, pa sva se lahko zgrešila, ker ravno nabaljam še neke dodatne priboljške za svojo bemfo.

LP

Darko

Ne nisem bil na AA, ker sem po telefonu klical :)
to s slikami se delno strinjam, ampak saj ga lahko nekdo vidi recimo tudi v kakšnem nakupovalnem centru, pa takoj vidi ali tablico ali pa se pelje od zadaj ter vidi kje se parkira.

In kateri priboljški so to? Seveda če ni skrivnost ;)
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

M-podvozje,......počasiiiiiiii:laugh
Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

počasi se daleč pride, poglej si polže :)
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

včeraj prejel komplet za osvetlitev kljuk za odpiranje vrat v notranjosti, bom poslikal zadevo in napisal postopek, če bo še koga zanimalo (predvidoma čez vikend)
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

včeraj prejel komplet za osvetlitev kljuk za odpiranje vrat v notranjosti, bom poslikal zadevo in napisal postopek, če bo še koga zanimalo (predvidoma čez vikend)

eBay? 20 € ? :hihi

To me zanima kako izpade.

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

izgleda dobro, kako bo ven prišlo pa bom še videl, ni pa samo LED dioda, ampak prav plastična palčka, na koncu katere pride gor LED dioda
Prikaži več možnosti

Imager
Imager

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 146

V tej "plastični palčki" so upori. Okoli pa je samo izolacija.

Pride pa lepo :)
Je pa težko diodo popolnoma skrit. Le-ta se direktno vidi le, če se skloniš in pogledaš naravnost v kljuko. Ni pa nikakor moteče pri odpiranju vrat ali med vožnjo ponoči; prav nasprotno - je zelo dobra pomoč sovozniku, ki ne ve kje je kljuka, saj jo tako ponoči takoj najde :ok2

Objavljena slika

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

@Imager, ta zadeva na tvojih slikah je drugačna od moje, saj se tukaj vidi direktna dioda in sveti "točkovno", ker kot sem omenil, so pa pri meni zraven še plastične palčke, ki jih je potrebno na vrh kljuke namestiti (sama dioda z uporom je ločena od tega), tako da je diodo potrebno na konec teh palčk namestiti v notranjosti vrat (in se direktron LED dioda ne vidi), zato po moje izgleda tudi lepše (vsaj meni). Izgleda približno tako:

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

Tako uspelo mi je danes vgraditi komplet za osvetlitev notranjih kljuk za odpiranje vrat. Evo par slikc za golo predstavo.

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Imager
Imager

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 146

A tako. Vzamem nazaj. Sem mislil da gre za isto zadevo :blackeye
No, saj se v tem mojem primeru LEDice praktično ne vidi. Edino če pogledaš niže oz. s strani.
Kakšna pa je pri tebi osvetlitev? Pride do izraza? Je dovolj močna? LEDica predvidevam da je samo na eni strani te "palčke"?
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

Da, ledica je samo na eni strani, mi je tako tudi lepše, da se preliva. Je pa popolnoma dovolj močna in pride zelo do izraza, jaz sem zelo zadovoljen
Prikaži več možnosti

mTjay
mTjay

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 301
  • Avtomobil: BMW E39 530d

@ damci ; kje si nabavu te palčke pa ledice za to osvetljitev ??
Najpomembneje pri sreči je , da človek hoče biti to, kar JE !!:ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

@ damci ; kje si nabavu te palčke pa ledice za to osvetljitev ??

e-Bay, če rabiš ti dam link, je pa celotni komplet, vključno s svedrom in template-om, kje moraš luknjice vrtat. Vključno s poštnino v SLO me je prišlo 30,50€
Pa še link: http://cgi.ebay.de/I...1QQcmdZViewItem
Prikaži več možnosti

mTjay
mTjay

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Hvala za link. Ja jest si bom tudi tole umislu, ker mi ljudje kr preveč lutajo pa iščejo kje bi bla ročka za vn (ponoč), pa še stayliš bi blo...

Kam si pa prklopu, bi še uprašal, elektriko. na stikala za šipe??

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

točno tako na stikala za elektriko in to brez cvikanja žic , ker so zraven zadeve da skupaj stisneš in samo izolacijo olupi in naredi stik med žicama... simpl ko pasulj.
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Sorry ker smetim temo damci ampak, mTjay, kaj ko bi ti malo pokazal tvojo 530d wanabe M5? :)
Prikaži več možnosti

mTjay
mTjay

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Sorry ker smetim temo damci ampak, mTjay, kaj ko bi ti malo pokazal tvojo 530d wanabe M5? :)

:-D Bom ko bo pravi čas... Mal moram še popedenat..

Sploh ko vidim tu same lepotice... bo pa tudi moja... kmalu.. :ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

Malce sem se poigral s tweakanjem navigacije (navigacijskega operacijskega sistema) in sem kot prvo spremenil začetni screen, ko se navigacija boot-a:

Pred tweakanjem (tovarniški začetni screen):

Objavljena slika

Po tweakanju:

Objavljena slika

Škoda, da ne delajo animirani GIF-i :). Bilo pa je vsega skupaj s peko CD-ja nekje 15 min. (seveda sem ne štejem branja navodil in brskanja po netu, za najboljšim sistemom zamenjave sličic).
Ko bo čas se lotim še spremembe oblakov, kdor ima 3D pogled ve o čem govorim (namesto tega bom dal lep sončni zahod), nato pa še zamenjava par ostalih ikonic, predvsem zamenjava ikone ki prikazuje trenutno mesto avta, na spodnji sliki tisti krožec s puščico - namesto te ikone pride slika mojega avta:metalc in pa še par ostalih ikon.

Objavljena slika

Če koga zanima postopek, se naj javi, pa ga podrobneje opišem.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

:nislike
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.