Skoči na vsebino

Pozor, radar

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4899 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

GROŠ na tem odseku je radar v Mostah samo v smeri proti Ljubljani in ne proti Jesenicam (najraj bi zasvasou uno skatlo, pol naj pa nastavijo radar):-D

Tole s švasanjem sploh ni slaba ideja :laugh :laugh :laugh ... sj verjetn bi blo dost že če se zalije ključavnice z lepilom ... pol pa naj jo pametnjakoviči državni odprejo :laugh :laugh :laugh ... sam zihr imajo še en kup kamer s katerimi pokrivajo te škatle, k drugač jim bi jih itak skupi z fotoaparati ukradli :cool
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 802

mene nekaj bega, namreč skoz sem imel v glavi da se mora na AC meriti povprečna hitrost in ne tista ki te v trenutku "postreli" kako je zdej s tem, edino če so radarji tu mišljeni samo na tistih delih AC kjer je hitrost omejena na 100km/h?Ali lahko še kdo malo o tem pove prosim?S pozdravi.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

mene nekaj bega, namreč skoz sem imel v glavi da se mora na AC meriti povprečna hitrost in ne tista ki te v trenutku "postreli" kako je zdej s tem, edino če so radarji tu mišljeni samo na tistih delih AC kjer je hitrost omejena na 100km/h?Ali lahko še kdo malo o tem pove prosim?S pozdravi.

Povprečna hitrost se meri samo pri provida nadzoru... kjer ti tudi policaj pokaže posnetek in ti pove kakšno si imel povprečno hitrost na dolžini poti, kjer so te merili, pa še zraven ti ponavadi našteje še kakšno vožnjo po prehitevalnem pasu, itd:damn. Stacionarni radarji so pač čist klasični radarji s katerimi te dobijo kako pelješ prehitro tisti trenutek. :fotograf
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 802

Povprečna hitrost se meri samo pri provida nadzoru... kjer ti tudi policaj pokaže posnetek in ti pove kakšno si imel povprečno hitrost na dolžini poti, kjer so te merili, pa še zraven ti ponavadi našteje še kakšno vožnjo po prehitevalnem pasu, itd:damn. Stacionarni radarji so pač čist klasični radarji s katerimi te dobijo kako pelješ prehitro tisti trenutek. :fotograf

ja kaj pa če si ravnokar nekoga prehiteval, seveda prehitiš pa z višjo hitrostjo, kako je pa s tem potem?
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

ja kaj pa če si ravnokar nekoga prehiteval, seveda prehitiš pa z višjo hitrostjo, kako je pa s tem potem?

Kar se zakona tiče prehitevanje ni izgovor za prehitro vožnjo, vsaj kolikor je meni znano ... provida te najverjetneje zaradi tega tut ne bo ustavil, če si prej in potem vozil več al manj po omejitvah in seveda tudi varno prehiteval... če te pa slika sacionarc, pač maš smolo :frown
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

GROŠ
GROŠ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 478

GROŠ na tem odseku je radar v Mostah samo v smeri proti Ljubljani in ne proti Jesenicam (najraj bi zasvasou uno skatlo, pol naj pa nastavijo radar):-D

sej ravno to je problem gor sem vozil 130, nazaj smo pa stali in se mi je potem mudilo sem pa na 160 pohodu :napaka
Prikaži več možnosti

Zazi
Zazi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 369
  • Avtomobil: BMW E46 320i

sej ravno to je problem gor sem vozil 130, nazaj smo pa stali in se mi je potem mudilo sem pa na 160 pohodu :napaka

In pred vhodom v galerijo je omejitev 100km/h. Pa tako fino prsibas po hribu navzdol, pa cez viadukt, pol mors pa bremzat:jok Sej mislm da ga do zdaj se niso nikol tam mel postavlenga, tko da pomoje ne bo nic:ok
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 856
  • Avtomobil: skunk :)

Radar se je vrnil v predor Golovec - včeraj zjutraj je že bil notri :ok
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Potem, sta pa še dva nekje drugje, samo najti ju je treba.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

GROŠ
GROŠ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 478

In pred vhodom v galerijo je omejitev 100km/h. Pa tako fino prsibas po hribu navzdol, pa cez viadukt, pol mors pa bremzat:jok Sej mislm da ga do zdaj se niso nikol tam mel postavlenga, tko da pomoje ne bo nic:ok

čakaj galerija je tisti štirogalti tunel za viaduktom kjer je 100 omejiterv?
Eh če je to to potem so vse skrbi od več ker teh omejitev se pa striktno držim, razen ravnine so problem, ker te začne premamljati spanec po celodnevni vožnji
Prikaži več možnosti

Zazi
Zazi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 369
  • Avtomobil: BMW E46 320i

čakaj galerija je tisti štirogalti tunel za viaduktom kjer je 100 omejiterv?
Eh če je to to potem so vse skrbi od več ker teh omejitev se pa striktno držim, razen ravnine so problem, ker te začne premamljati spanec po celodnevni vožnji

Ja tam je radar, pred vhodom v štirioglat tunel. To je ta galerija ja:-D
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Potem, sta pa še dva nekje drugje, samo najti ju je treba.

Če so samo trije in je tisti na Golovcu tudi danes bil notri (jaz se nisem peljal mimo) potem sta ostala dva AC LJ-MB bencinski servis OMV Lukovica in predor Podmilj oba videl na lastne oči danes...

Ampak mislim da so jih že dokupili in da bodo kmalu v vseh teh škatlah za stalno!
:napaka
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 803
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Te novi radarji kjer še ni table ... ne delujejo ! :ok

Skatle so prazne :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 015
  • Avtomobil: BMW & MINI

A bo povsod potem tabla?
:bmw
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

A bo povsod potem tabla?

Upajmo da, čeprav bolj dvomim v to... je država preveč potuhnjena pa požrešna na denar :uh
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Če sodiš po tistem med Grosupljem in LJ potem res, še se najde tudi kakšen drug prazen ampak tisti na BS OMV v Lukovici je radar noter!
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 247
  • Avtomobil: F10

Tabla z opozorilom, da te merijo mora biti, drugače si lahk kako obrišejo s sliko.
Po ustavi RS mora biti za snemanje, slikanje prej opozorilo, drugače se gradivo ne sme uporabljati za dokaz.
lp
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

jaz bi opozoril vse štajerce oz. tiste, ki se vozite iz smeri maribora proti ptuju, skozi vurberk, da imajo v dvorjanah stacionarni radar (baje prenosljiv).

Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Kolikor so v javnosti govorili naj bi bilo zaenkrat samo pet radarjev in trikrat več škatel. Se bo pa številka obojega sigurno povečevala.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

Tabla z opozorilom, da te merijo mora biti, drugače si lahk kako obrišejo s sliko.
Po ustavi RS mora biti za snemanje, slikanje prej opozorilo, drugače se gradivo ne sme uporabljati za dokaz.
lp

Kaj ti pa pomaga ko na nekaterih izvozih na AC je tabla da je AC pod video nadzorom - eko ti opozorilo za slikanje/snemanje
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.