Skoči na vsebino

Kronika

* * * - - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
16842 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 802

Saj aves tole ni dalec od resnice. Ce nimas stalnega partnerja in pac pri tebi prespi spet ena druga dečva, ki si jo masiral prejsnji vecer ti vcasih ponoci na trenutke ni prav nic jasno. Sladke tezave se temu rece ali kako ze.

Ceprav se ne iti tega s prespanjem, naj spoka ali se ti spokas in domov. Bo lazje.

Urejal jjjernej, 13.08.2019, 06:26.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Spet bmw v nesreci.

https://www.zurnal24...ivljenja-332453

A to imajo bmwji vsi tako slabo podvozje?  :-D

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 434
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

@jjjernej to sta ena dva taka kot ti in @lugs, ki sta se zelela pred pickami dokazat in pokazat kaksna frajerja sta. Posledice so na posnetku. Ampak ne dvomim, da vidva bi med tako voznjo bila zmozna se zraven sexat :)
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 496
  • Avtomobil: new age e39

@jjjernej to sta ena dva taka kot ti in @lugs, ki sta se zelela pred pickami dokazat in pokazat kaksna frajerja sta. Posledice so na posnetku. Ampak ne dvomim, da vidva bi med tako voznjo bila zmozna se zraven sexat :)

Lexus ne Lugs :ok2
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 038
  • Avtomobil: Bmw

Lexus bi jo kar med voznjo cez šibedah rukal :skrbast
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

@Lugs sorry, mislil sem na @Lexusa :) my mistake.. sicer pa vsi vejo za koga gre, tud ce nebi nic napisal..
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 952
  • Avtomobil: Ni €€€

Lexus bi jo med tako vožnjo spredi na haubi žgal,medtem k bi mu ga druga zadi na zicih vlekla.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 038
  • Avtomobil: Bmw

Lexus bi jo med tako vožnjo spredi na haubi žgal,medtem k bi mu ga druga zadi na zicih vlekla.

Pa tudi, ko bi šel avto v graben, ga @lexus nebi ven dal :rofl

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 568
  • Avtomobil: Bicikel

Sem mislil da se mi kolca od piva pa vidim da me tukaj upravljate hehe
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Malo si zamesal, nisva midva amaterja. :puzzled  To policaji delajo, 17-letnica jim prinese flaso jacka in snema s telefonom piz.darije. :laugh  Ta premaga vse vice o policajih.

SI me mal v depresijo spravil. :blackeye  Glih gruntam, da nimam nobenega avtomobila za osemnajstletnice. So danes prebrisane, vedo vec o bmwjih kot fantki. Takoj komentira kaksno e46 coupe in cefurja, ki hoce biti frajer. Ceprav je cisto stock. :hihi

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Ne me jebat @jjjernej a fantki so tud v igri?? Ma zdaj pa vidim, da si res cist odpelan.. slinavec stari, ajde razumel bi, da se slinis po 18 letnih puncah, da pa si mahjen tud na pubece pa je prevec za ta forum..
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaksne fantke?! In koliko sem jaz star?
Narobe si prebral, govoril sem, da se punce bolje spoznajo na avtomobile kot fantje njihovih let! Ceprav bi moralo biti ravno obratno.

Prikaži več možnosti

avalanche
avalanche

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 365
  • Avtomobil: T5

Ne me jebat @jjjernej a fantki so tud v igri?? Ma zdaj pa vidim, da si res cist odpelan.. slinavec stari, ajde razumel bi, da se slinis po 18 letnih puncah, da pa si mahjen tud na pubece pa je prevec za ta forum..

Je že večkrat tudi v drugih temah imel opravka s fantki ja. Očitno na novo odkriva sam sebe. Zato pa je tako dejaven v tej tematiki, se zgleda težko prijazne.

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 517
  • Avtomobil: BMW x

Žalostno ... https://www.index.hr...du/2108557.aspx

Me čudi, da senzorji za nevarne pline niso obvezni na plovilih kjer kar mrgoli izvorov raznih plinov (gl. motorji, agregati, plinski bojlerji in štedilniki, itd.)? Ker so senzorji poceni in se gre za resne zadeve sem si jih še jaz montiral v vsakem štuku hiše ...

Še manj pa razumem, da so prišli reševat ljudi samo policaji in reševalci ... kje pa so bili gasilci, ki v skoraj vsaki državi po svetu (tudi pri nas) pridejo skupaj z reševalci in takoj merijo, če so kje škodljivi plini - še posebej, če žrtve kažejo težave z dihanjem ali znake dušenja ... pri njih pa so se še policaji zastrupili naslednji dan med preiskavo ... res jih ne razumem?

Pri nas imajo detektorje plinov s seboj skoraj vsa tudi prostovoljna gasilska društva, da o defibrillatorjih in prvi pomoči sploh ne govorimo.

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • sash, blackberet in Boris-84 uporabnikom je všeč to sporočilo

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 059
  • Avtomobil: B8

Spet bmw v nesreci.

https://www.zurnal24...ivljenja-332453

A to imajo bmwji vsi tako slabo podvozje?  :-D

Huda tragedija. Niti na dvoriscu pred lastno hiso nisi na varnem pred debili. Upam, da ne bo vec ugledal luci svobode. 

Žalostno ... https://www.index.hr...du/2108557.aspx

Me čudi, da senzorji za nevarne pline niso obvezni na plovilih kjer kar mrgoli izvorov raznih plinov (gl. motorji, agregati, plinski bojlerji in štedilniki, itd.)? Ker so senzorji poceni in se gre za resne zadeve sem si jih še jaz montiral v vsakem štuku hiše ...

Tudi meni ni jasno, to bi morala biti obvezna oprema povsod, kjer obstaja rizik za to, pa naj si gre za plovilo ali nepremicnino. Nekatere tragedije bi se dale tako enostavno preprecit...

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 229
  • Avtomobil: OOOO

Rizik je tam kjer nepooblascena oseba vgrajuje neprimerne stvari.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 003

To pa ja vsak zna. Tko kot olje menjat pod kozolcem :-)
Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 568
  • Avtomobil: Bicikel

Glede na to da je Charter barka so vsi te senzorji obvezni. Vprasanje pa je, kdaj so ga izkljucili oziroma ven vzeli baterije ko je 3x piskal....
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 272
  • Avtomobil: UFO

Kakšno izobrazbo pa rabiš da kupiš senzor za pline na baterije in ga prišravfaš na strop?
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 349
  • Avtomobil: BMW logicno

Ja in 3 ali 5 takih senzorjev po celi ladji bi bil strošek do 200  eur in menjava baterij 1 x letno.......

Ja samo upam,da se kdo, kaj iz tega nauči,  sam imam plinsko peč z svojim dovodom zraka, ne rabim kao senzorja, vendar GA IMAM, čeprav ga uradno ne rabim, tudi moja mati, ki ima kamin z dovodom zraka, sem jo naštimal, da to ima, pač varnost je varnost,   zelo nevarne so tudi one plinske na bombo bučke za gretje v zaprtih prostorih, celo tam senzor menda ni obvezen, pa se tam tudi dogaja.....

Urejal Mat xxl, 15.08.2019, 22:59.

Prikaži več možnosti