Skoči na vsebino

Kronika

* * * * - 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
17304 odgovorov v temi
MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 202
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

A

Tovornjake kupujejo lastniki podjetij katerim ni mar za voznike, tako da je tudi proizvajalcem tovornjakov čist vseeno za varnost voznikov ker marketing glede varnosti vozila tukaj ne igra nobene vloge.

A Volvo bi naj imel moznost odklopa?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 311
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Pa poglejte mal, na kakšnih zlizanih gumah se vozijo tovornjaki. Vedno ko se na semaforju ustavim zraven tovornjaka, pogledam gume. Več ali manj je katastrofa.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 130

Odklop prikolice v sili je velika neumnost. Ne vem od kje vam tako neumne ideje?! Si predstavljas, da malo za hec odklopi sofer 35 bruto ton prikolico. Koliko energije ima taksna masa pri 90kmh in kaksen masaker naredi. Samo povem.

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 274
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

To pa drži kot pribito, če je kdo pameten , glasen in ima občutek več vrednosti so to žabarji in makaronarji, na žalost sem tudi jaz to opazil vsako leto. :frown :-D

Meni se zdi da je bolj vpliv alkohola na obnašanje ne glede iz katerega kraja prihaja. Saj moj občutek je tak. Lahko zdej preštevamo kjerih je bilo več ampak vsi so podložni takemu obnašanju če so maliganizirani!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 665
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... eno je pod vplivom substanc, ki blagodejno in zdravilno vplivajo na ljudi, drugo je pa govoriti za trezne, in o teh sem jaz pisal :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti