Skoči na vsebino

Kronika

* * * - - 11 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
19423 odgovorov v temi
igorbugi
igorbugi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 148

https://www.facebook...14249988591097/
Wtf, spet? Pa zna kdo povedat kaj je razlog, da je vsak tretji avto k zagori BMW? :)

https://youtu.be/8uuJ7_dy2mc

"How far are you willing to go to save the ones you love?"

Prikaži več možnosti
    • dnjehen je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 590
  • Avtomobil: new age e39

A nas Mat xxl si je ogledal tole?
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Unga nesrečnika so ubili 4je CIGANI, PFUUUJJJ GAMAD!!! Da sem jaz na oblasti, so danes zvečer na letalu za v Turčijo...

https://www.24ur.com...-preiskave.html

Prikaži več možnosti
    • igorbugi je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 590
  • Avtomobil: new age e39

Jah žal so to nasi avtohtoni brazilci. Škoda ker ni več kazni z obešanjem. Sam kokice prineseš
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 892
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Ker so cigani, jim ne bo hudega, kaka pogojna, mogoče dve tri leta in čao, oni to lahko počno ker so manjšina in v sodobnem svetu, lahko manjšine maltretirajo večino, ker so pravno zaščiteni. Dokler jih ljudje ne bodo začeli pobijati kot oni to počno "civilom", ne bo miru. 

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti
    • jonzi1488 je všeč

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 335
  • Avtomobil: AR 156 V6

Pozabil si fajonko pa levake omenit, kaj je zdaj to?
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 904
  • Avtomobil: traktor

Ker so cigani, jim ne bo hudega, kaka pogojna, mogoče dve tri leta in čao, oni to lahko počno ker so manjšina in v sodobnem svetu, lahko manjšine maltretirajo večino, ker so pravno zaščiteni. Dokler jih ljudje ne bodo začeli pobijati kot oni to počno "civilom", ne bo miru. 

vsa orodja obstajajo.  kdo je kriv, da policija in sodišče teh ne fukne v zapor?  brezjajčniki vsakokratne oblasti.

Prikaži več možnosti
    • Monaco, andy in Kobal trans uporabnikom je všeč to sporočilo

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Pozabil si fajonko pa levake omenit, kaj je zdaj to?

Saj imam tebe za to a ne? Ne rabiva oba omenjat.

vsa orodja obstajajo.  kdo je kriv, da policija in sodišče teh ne fukne v zapor?  brezjajčniki vsakokratne oblasti.

Zato ker obstajajo Fajonke in Levica, oni sponzorirajo take osebke. bobo69, tokrat sem jih jaz navedel in tebi ni treba. 

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik

Ne vem o čem govoriš, jaz se oglasim enkrat na 14 dni, ti pa skozi nabijaš neki.
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vem o čem govoriš, jaz se oglasim enkrat na 14 dni, ti pa skozi nabijaš neki.

Ne veš o čem govorim in kljub temu komentiraš? Jaz pišem in ne nabijam, to je velika razlika, to razume celo velecenjena bruseljska kurtizana ga. Fajon. Zelo je poznana v visokih krogih in sicer ostarelim pomembnežem, pomaga potegniti semena malih ljudi iz njihovih cevi, to ga. Fajon počne na naraven-eko način, s svojim organom za proizvajanje zvoka. Tega verjetno še nisi vedel a ne?

Sem pa mislil, da boš drugačen, od skinheda se to pričakuje. . 

Urejal andy, 06.04.2021, 14:41.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik

Pa dobro človek, a si mogoče pozabil kakšna zdravila vzet?
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne, zakaj sprašuješ? Ker danes sem videl, da je bilo zunaj polno belega materiala, si to videl tudi ti?

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 665

Andija peče danka k mu ga je JJ uvalil on je pa pricakoval da bosta skupaj na meji z ak47 migrante streljala.

great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Prikaži več možnosti

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik

Sem videl ja samo to je bolj domena sds podmladka #beli noski#.
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen

Andija peče danka k mu ga je JJ uvalil on je pa pricakoval da bosta skupaj na meji z ak47 migrante streljala.

Kakšni migranti že? Misliš 30+ letne mladoletne tipe z bradami in Iphoni, brez družin, z samo enim namenom, postati epski parazit države EU, ne oddelati enega dneva poštenega dela, ter se podati v vode kriminala, droge, izsiljevanj, umorov in totalnega nespoštovanja avtohtonih prebivalcev in njihove vere, PFUUJ GAMAD!!!

Prikaži več možnosti
    • Jerry, Milan P, nixx in 5 ostalim je všeč

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 152

Kakšni migranti že? Misliš 30+ letne mladoletne tipe z bradami in Iphoni, brez družin, z samo enim namenom, postati epski parazit države EU, ne oddelati enega dneva poštenega dela, ter se podati v vode kriminala, droge, izsiljevanj, umorov in totalnega nespoštovanja avtohtonih prebivalcev in njihove vere, PFUUJ GAMAD!!!

Kaj bi pošteno delal, če lahko narediš flip na kripto kovance? Daj no, kdo pa še dela danes, kripto je prihodnost ;)
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen

Kaj bi pošteno delal, če lahko narediš flip na kripto kovance? Daj no, kdo pa še dela danes, kripto je prihodnost ;)

lool kaj se pa ti vžigaš? Zakaj mešaš crypto tukaj zraven?

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Recimo v Ambrusu je skoraj prislo do hudega nasilja, na sreco so uspeli prepreciti obracun, je pa ocitno samo to zaleglo, vascani imajo sedaj mir. Drzava ne naredi nic, morale bi biti nalozene tudi dolznosti, ne samo pravice in predvsem enaka obravnava s strani zakona, potem bi se scasoma uredilo. Recimo v Pomurju ni nekih tezav, tako da se da ce se hoce.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., Milan P in Kobal trans uporabnikom je všeč to sporočilo

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen

Recimo v Ambrusu je skoraj prislo do hudega nasilja, na sreco so uspeli prepreciti obracun, je pa ocitno samo to zaleglo, vascani imajo sedaj mir. Drzava ne naredi nic, morale bi biti nalozene tudi dolznosti, ne samo pravice in predvsem enaka obravnava s strani zakona, potem bi se scasoma uredilo. Recimo v Pomurju ni nekih tezav, tako da se da ce se hoce.

to je posledica takšnih pussyjev z mentaliteto kot jo imata Pero in Simon, zato so CIGANI na dolenjskem kot, da so v svoji državi z svojimi pravili in ne jebejo pet posto sistema...tazadnja novica samo potrjuje to...

Prikaži več možnosti
    • dnjehen je všeč

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 152

to je posledica takšnih pussyjev z mentaliteto kot jo imata Pero in Simon, zato so CIGANI na dolenjskem kot, da so v svoji državi z svojimi pravili in ne jebejo pet posto sistema...tazadnja novica samo potrjuje to...

Jaz pravim, da smo mi lahko srečni, ker smo rojeni na ta košček sveta, vprašanje kje bi bil in kaj bi delal danes če bi se rodil v Siriji namesto v Sloveniji. Te razumem po eni strani, samo že v štartu imamo precej različne osnove za dostojno življenje.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.