Skoči na vsebino

Nakup Z3 Coupe 2.8/3.0/M

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
163 odgovorov v temi
CSL
CSL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 035
  • Avtomobil: ///M

Ubistvu stane dober 3.0 res skoraj toliko kot ///M ?! Tako, da če ne dobim 3.0 variante do 15k eur bom verjetno iskal kar 2.8...čeprav bi veliko raje...3.0. Z "emom" se seveda spogledujem...ampak so stroški... ne vem
"If everything seems under control, you're just not going fast enough" ~ Mario Andretti
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Ubistvu stane dober 3.0 res skoraj toliko kot ///M ?! Tako, da če ne dobim 3.0 variante do 15k eur bom verjetno iskal kar 2.8...čeprav bi veliko raje...3.0. Z "emom" se seveda spogledujem...ampak so stroški... ne vem

Jah...če so cene dobrih 3 litrcev pri 17k, potem ne pričakuj preveč od M variant za ta cekin...
Seveda se lahko tudi motim, in boš naletel na kupčijo.
Če se pa v modrem levu še prodaja Lukatov bivši, potem si ga pa pojdi pogledat.
Z Lukom recimo. Konec koncev je na forumu edini, ki ima z ZMQPji izkušnje iz prve roke...
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

CSL
CSL

BMW fanatik

• Uporabnik

Jah...če so cene dobrih 3 litrcev pri 17k, potem ne pričakuj preveč od M variant za ta cekin...
Z Lukom recimo. Konec koncev je na forumu edini, ki ima z ZMQPji izkušnje iz prve roke...
LP
Austin

Kje pa je Modri lev?
"If everything seems under control, you're just not going fast enough" ~ Mario Andretti
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Ljubljana, Fužine, Peugeot Modri Lev.
Točnega naslova žal ne vem.
LP
Austin

Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 865
  • Avtomobil: E36 2x

LP
Austin

Lukatov bivši modri M coupe ni več naprodaj.

Nekdo že navdušeno odkriva nove svetove.:metalc :metalc
Prikaži več možnosti

GORILA
GORILA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 955
  • Avtomobil: BMW E36 318 i bil

zaloška 171 ljubljana -fužine
:-D nič ni lepšega kot RWD :-D
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 505
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Drugače, če ti gre za užitke in nisi omejen z znamko TRY THIS

Tale avto pa poznam, oziroma lastnika. Ima v lasti par videotek, v Grosupljem in na Vrhniki. Baje kar zahteven avto za vozit, ta primerek pa je, kolikor sem ga videl, bil vedno lep in vzdrževan. Prejšnji avto lastnika je bila rdeča CRX.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Cimpo
Cimpo

King Of The Ring

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 711
  • Avtomobil: en kup starih kant

Ko bom prodal svojega M-ovca, se pom pa tudi jaz 90% podal v nakup MZ-ja:mljask :metalc, pa čeprav je premajhen, in zelo neuporaben.Ko pa vidiš zadne boke...:mljask
Ko zamahne, iskra šine, šest jih pade, ko porine fant Slovenske domovine.
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 232

Tale avto pa poznam, oziroma lastnika. Ima v lasti par videotek, v Grosupljem in na Vrhniki. Baje kar zahteven avto za vozit, ta primerek pa je, kolikor sem ga videl, bil vedno lep in vzdrževan. Prejšnji avto lastnika je bila rdeča CRX.

Sem peljal takole ljubico in bi je močno žal, da si BMW ne more privoščiti, da bi izdelal takle užitkarski gokart.

Užitki serijsko.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

UROSH
UROSH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 562
  • Avtomobil: E90 330iA E36 S65b40

Lukatov bivši modri M coupe ni več naprodaj.

Nekdo že navdušeno odkriva nove svetove.:metalc :metalc

A ga nisi ti nekaj gledal:laugh
Zidovi, katere gradimo okoli sebe, da bi nas obvarovali pred zlim, imajo tudi slabo stran.
Obvarujejo nas tudi pred dobrim.
Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik

A ga nisi ti nekaj gledal:laugh

videl-gledal-kupil-zmagal :-D
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 382
  • Avtomobil: e61, r55, ka9

čestitke virko:eek :metalc
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

CSL
CSL

BMW fanatik

• Uporabnik

Čestitam tudi jaz! Kako si zadovoljen, vtisi?
Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik

Kupil sem ga zato, ker sem si spet zaželel M power. In ob branju testov M coupeja, da je to avto z najboljšim handlingom, nisem mogel ostati ravnodušen. Čeprav ni avto najbolj praktičen, je na srečo na razpolago še en avto, pri katerem se dajo podreti sedeži in ima malo več uporabne vrednosti. Povsod drugje je pa M coupe zakon.

Avto me je res presenetil. Sem imel M-a že prej, a je ta popolnoma drugačen. Pospeški so res nori, zvok ravno tako, da prav z veseljem, ko je le možno zavrtiš motor proti rdečem polju na obratomeru. Lega avta je tudi fascinantna, ki je na ravni gokarda, na ostrih ovinkih za drugo prestavo ob polnem pospeševanju zadek lepo potegne malo daljšo linijo kot sprednja kolesa.:metalc Ampak vedno imaš vse pod kontrolo.
Sedež zelo dobro objame telo, da te ne meče levo in desno na ovinkih. Kdo bi se počutil že malo utesnjeno, a meni ustreza.

Kar se tiče slabih strani, kot je že Luka omenjal, ni skoraj nič prtljažnika. Pri meni je tam še woofer, ki vzame še 25% že tako majhnega prostora, a na srečo se ga da vzeti ven in popolnoma napolniti prtljažni prostor, vozniški del pa zaščititi z mrežo. Mislim, da bi 2 osebi lahko šli na tedenski izlet npr. na morje tudi s tem coupejem.

Sicer se pa avta še privajam, naredil sem le dobrih 500km.
Poraba pri prvem tankanju je znašala 11,61 in mi je kar ugodno, glede na to, da sem pri prejšnjem M-u imel 13,6 povprečje. Sicer pa so bile bolj relacijske vožnje, verjetno bo še narasla.

Prvi kilometri so mi pa dajali tak občutek, kot da bi se vozil v 600 konjskem porscheju, ob norem zvoku in pometanju po ovinkih z zadkom avta ob malo bolj agresivni nogi.

Poleg vsega je pa avto pravi lepotec in velika rariteta na slovenskih tleh.

Če me vprašate to, kar je spraševal reklamni slogan Love it or leave it? sem po nekaj km z njim definitivno postal zagovornik Z coupejev in prvega dela slogana Love it.
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

Kupil sem ga zato, ker sem si spet zaželel M power. In ob branju testov M coupeja, da je to avto z najboljšim handlingom, nisem mogel ostati ravnodušen. Čeprav ni avto najbolj praktičen, je na srečo na razpolago še en avto, pri katerem se dajo podreti sedeži in ima malo več uporabne vrednosti. Povsod drugje je pa M coupe zakon.

Avto me je res presenetil. Sem imel M-a že prej, a je ta popolnoma drugačen. Pospeški so res nori, zvok ravno tako, da prav z veseljem, ko je le možno zavrtiš motor proti rdečem polju na obratomeru. Lega avta je tudi fascinantna, ki je na ravni gokarda, na ostrih ovinkih za drugo prestavo ob polnem pospeševanju zadek lepo potegne malo daljšo linijo kot sprednja kolesa.:metalc Ampak vedno imaš vse pod kontrolo.
Sedež zelo dobro objame telo, da te ne meče levo in desno na ovinkih. Kdo bi se počutil že malo utesnjeno, a meni ustreza.

Kar se tiče slabih strani, kot je že Luka omenjal, ni skoraj nič prtljažnika. Pri meni je tam še woofer, ki vzame še 25% že tako majhnega prostora, a na srečo se ga da vzeti ven in popolnoma napolniti prtljažni prostor, vozniški del pa zaščititi z mrežo. Mislim, da bi 2 osebi lahko šli na tedenski izlet npr. na morje tudi s tem coupejem.

Sicer se pa avta še privajam, naredil sem le dobrih 500km.
Poraba pri prvem tankanju je znašala 11,61 in mi je kar ugodno, glede na to, da sem pri prejšnjem M-u imel 13,6 povprečje. Sicer pa so bile bolj relacijske vožnje, verjetno bo še narasla.

Prvi kilometri so mi pa dajali tak občutek, kot da bi se vozil v 600 konjskem porscheju, ob norem zvoku in pometanju po ovinkih z zadkom avta ob malo bolj agresivni nogi.

Poleg vsega je pa avto pravi lepotec in velika rariteta na slovenskih tleh.

Če me vprašate to, kar je spraševal reklamni slogan Love it or leave it? sem po nekaj km z njim definitivno postal zagovornik Z coupejev in prvega dela slogana Love it.

:metalc Hudo!

Upam, da ga bom kdaj imel priliko v živo slišati, ker me res zanima kakšen je zvok z temi g power zadnjimi lonci. :cool :metalc
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

UROSH
UROSH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 562
  • Avtomobil: E90 330iA E36 S65b40

Sem vedel da si ga gledal in kupil sam sem bil raje tiho:-D
Sem ti pa hotel po PSu čestitat:ok
Zidovi, katere gradimo okoli sebe, da bi nas obvarovali pred zlim, imajo tudi slabo stran.
Obvarujejo nas tudi pred dobrim.
Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Čestitke, @virko! :ok Maš pa Stroj z veliko začetnico. :bow
Pričakujemo te v rubriki BMWSlo vozni park. :)
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

:eek :eek :eek

Kaj naj rečem?

ČESTITKE VIRKO!!! :ok :metalc

Upam, da se Zjevcem kdaj pridružiš na kakšni turi.
Vsekakor bo tale eksot več kot dobrodošel.
Pa še pokažeš lahko, da ni narejen samo za driftanje po stezi, pač pa tudi za kakšne užitkarske ovinke čez prelaze. :laugh

Lepo ga vozi, avto je res cuker in legenda. :ok

LP
Austin

Prikaži več možnosti

CSL
CSL

BMW fanatik

• Uporabnik

Virko: Kakšen pa je letnik in varianta motorja?
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

S50, pred faceliftom. 99 po spominu.
LP
Austin

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.