Skoči na vsebino

Šargi a.k.a. avtotrgovine A&F, Keko in Kičo 1 - vredni zaupanja?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
504 odgovorov v temi
zeciry
zeciry

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 258
  • Avtomobil: E34,E36

Lp.

A mi lahko povete a je ta šargi vredu,a ma vredu avte,čujem velik pripomb čez njega,recimo od razočaranih kupcev:blackeye.

A se splača pri njemu kupit avto?

Hvala!:)

LINK: http://www.avto.net/...sp?dealer=10285
Prikaži več možnosti
    • DejanL. je všeč

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 789
  • Avtomobil: E46/5

to je ta v celju ne?
taprav muhtič je to... če boš imel srečo, da ima kak primerek bo tudi ceno imel visoko drugače pa nič posebnega, da bi se splačalo puščati denar tam

Sonderausstattung:  209 SPERRDIFFERENTIAL 25% :3gears

Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 789
  • Avtomobil: E46/5

avto pa verjetn o tako veš kako ima spravljene... zunaj na golem soncu...

Sonderausstattung:  209 SPERRDIFFERENTIAL 25% :3gears

Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

mi smo pred leti kupili tam peugeota 206, sicer je pri njih stal le slab teden ampak problemov ni bilo nikakšnih. je pa res da je avto tja pripeljala prva lastnica, mi pa smo kar položili aro. drugače pa slišim, da se ljudje kar pritožujejo čez njih. sam imam dobre izkušnje.

Prikaži več možnosti

bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 123
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

avto pa verjetn o tako veš kako ima spravljene... zunaj na golem soncu...

Kje pa so običajno rabljena vozila?
V salonu ali kaj :laugh :laugh

90% prodajalcev ima vozila pod nebom in to je to.
Sploh če ima več kot 20 vozil.
Prikaži več možnosti

BMWFAHRER
BMWFAHRER

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 886
  • Avtomobil: F30 320d M Performance

Osebno še nimam nobene slabe izkušnje z njim ampak kot si že sam napisal se ljudje ogromno pritožujejo čez njegove usluge in avtomobile! Tudi kolega, ki se sam ukvarja s preprodajo avtomobilov mi je srčno svetoval, da se ga naj izmikam kolker daleč gre!
Baje so prevrteni kilometri na skoraj vseh avtomobilih, ponarejene servisne knjižice, sami malo klepajo ampak to so vse nepotrjene teze vendar jaz raje ne reskiram!! :ok
LP, Jerry1

Nice guys always finish last, but those who are last are always NICE!
Prikaži več možnosti

M 6
M 6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 595
  • Avtomobil: E46 320 dT

Ko je iz Bosne prišel kot izbeglica je začel preprodajat avtomobile. Ga poznam osebno, ker mi je pred več kot 10 leti ostal dolžan 1000 šilingov.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 130
  • Avtomobil: E53, E46, E34

Ko je iz Bosne prišel kot izbeglica je začel preprodajat avtomobile. Ga poznam osebno, ker mi je pred več kot 10 leti ostal dolžan 1000 šilingov.

to tastari ja,pol je pa med sine raztalo dnar:laugh pa so uni začel
velik je pritožb ja
Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there
Prikaži več možnosti

Stilus
Stilus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 791
  • Avtomobil: BMW 520d F10 SophistoGray

Jaz sem pred parimi leti kupoval Renault Clio in sem nekaj jadral po Celjskemu koncu. Šargi je imel enega Cliota Diesla s klimo in 69.000 km (kao). Ko sem se vsedel vanj, je bilo vse obrabljeno kot pri 300.000 km. Katastrofa. Avto je komaj zalaufal, prižgem klimo in not je začelo smrdeti po izpušnih plinih. Sem samo ugasnil in šel naprej.

Potem sem za zelo ugodno ceno Cliota kupil pri Avto Vidic v Laškem. Sicer je bencinar 1.4 16V, ampak je bil avto praktično NOV. Imel je realnih 18.000 km, brez kakšrnekoli pike ali obrabe, skoraj "dišal" je po novem, star pa je bil 3 leta.
Povedal je vso zgodovino avta, kako in kaj ter zakaj se prodaja... In... njim še danes zaupam. Če bi kupoval rabljen avto, bi se najprej pozanimal pri njih.

LP
BMW 520d F10 Sophisto Gray
Prikaži več možnosti

zeciry
zeciry

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 258
  • Avtomobil: E34,E36

hvala,folk.zadosti argumentov je da ne hodim njemu kupovat avto!

povrh tega sem pa ze kolege poslusal kako je njih nasankal!

:fight

Sam pa majo porihtan sistem,če jim uspe prodat avto (slab),so po zakonu zasciteni ker so prodali po sistemu videno-kupljeno,ce pa hoces to pol individualno resit (batine),pa je tudi trd oreh,ker se cigani neznajo fer tepst,ampak samo grupno,to je temelj njihove moci!50 proti 5-im.kje je tu logika?:confused
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 365
  • Avtomobil: /

Kje je tu logika?

Da ne kupis pri njih avta :).

LP,
PIC
Prikaži več možnosti

Uratnik
Uratnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24

Podpiram vaše izjave!!!! Čeprav mi je zdišalo ta novi vw golf 5. oglejte si ga dobro! na šargi strani! in seveda cena!! potem bom pa pokementiral naprej zakaj se gre!

lp
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Koliko vidim trenutno nima v ponudvi golfa V.
Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

10 dni nazaj sva bila z frendom pri njemu (frend je kupoval 528). No uglavem je imel enega crnega - modificiranega (modificirane samo AE luci spredaj,zadaj originalne,odbijac originalen,meglenke originalne od 96-00). Sam sem vedu da gre za svetovni nategm ker letnik 2001 z 4 airbagi na zalost ne obstaja, ravno tako ni bil faceliftan, ampak samo AE je imel gor. In seveda v mojem nacrtu je bilo, da najprej on nalozi svoje pravljice frendu, nato pa bi jest njega mau zatr in mu dokazoval nasprotno. Celo vedu sem da se je ta avto eno leto nazaj prodal v Kranju za 4.000 on pa ga je prodajal za 7.000€. Am pa ni bilo ravno tako.

Prodajalec je bil taka lisica, tako je znal z jezikom, da si se hitro zgubil, nasteval je to in ono, ni te pustil do besede, kljuce ti je dobesedno dal v roko in gremo se pelat, ni bil tiho 5 min. Uzames leazing , zastonj kasko, uzames to te pride ceneje, uzames ono ti damo garancijo samo blablabla, na koncu frend nivedu kako mu je ime.

Avtomobili usi spucani, zglancani, posesani, najbolj smesno pa je bilo da pri enih 5ih so bili zadnje 3 cifre 000.

Tako a me prav ne cudi da toliko folka nasede, ker prodajalci so res razred zase. Je pa res da imajo vsaj polovico avtomobilov zavrtene kilometre nazaj, cena pa je duplo.

EDTI: zanimivo je tudi to da ima trnutno samo enega BMWja v ponudbi :eek
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 483
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

:uhoh :rolleyes Šargi

Tudi na tem forumu sem zasledil že kar nekaj primerov, ki so imeli evidentno zavrtene kilometre nazaj in so se prodajali pri njem... npr. Beetle, za kaetrega je na a.net ostal še star oglas, ko je imel 170kkm ko pa se je prodajal pri njem pa 130kkm .

Osebno bi se ga izogibal kolikor se da :ok
Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

:uhoh :rolleyes Šargi

Tudi na tem forumu sem zasledil že kar nekaj primerov, ki so imeli evidentno zavrtene kilometre nazaj in so se prodajali pri njem... npr. Beetle, za kaetrega je na a.net ostal še star oglas, ko je imel 170kkm ko pa se je prodajal pri njem pa 130kkm .

Osebno bi se ga izogibal kolikor se da :ok

Tega betla se pa spomnem, floriscence barve, pa rozico je imel na ogledalih :)
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 424
  • Avtomobil: E

Pred 3 meseci smo šli za kolega gledat avto. Pogledali tri Opel Astre karavan in nobenemu ni delal števec za kilometrino, tako da se ni dalo prebrati prevoženih km.
LP
Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: 320i cabrio, 325i x2

Pred časom je prodajal mojega bivšega 320d. Avto je imel novo servisno knjigo in precej manj prevoženih kilometrov :fight
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

robbie
robbie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 002

Kolega je pri njemu kupil Cliota. To je nekaj let nazaj. Fant ni imel pojma o avtih. ko smo ga potem po nekaj časa dvignili je imel na podnu 2 veliki luknji. Očitno so mogli nekje ornk nasedit. Za povrhu vsega mu je še pa potem zaružila mašina tako za piko na i. Js osebno ne bi kupoval tam!:ok
Prikaži več možnosti

compadre
compadre

Lokalni MacGyver

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 242
  • Avtomobil: Discovery tdi

poznam, in me je razočaral :frown

sem se zapičil v en avto, ga pokličem in se zmeniva da pridem čez dve tri urce
pridem tam , avto prodan.........:fight.........češ da ni vedel da ga je brat prodal......potem mi je kar druge avte ponujal........noja, tistega gi me je zanimal ni bilo več (čeprav je še stal na dvorišču),
drugo me pa ni zanimalo
tak sem se zastonj vozičkal sem pa tja

glede avtov na splošno , kaj pa vem, spucani , zbegecani so vsi.........:ok2
And on the 8th day God created Land Rover :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti