Skoči na vsebino

3,2,1......gremoooooo

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
52 odgovorov v temi
Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Bil je, srecal ga pa nisem.
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Jebeš MIke-a Cooperja- glavno da je Berthil-a srečal :ok2 :beer

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

vladster
vladster

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 270
  • Avtomobil: Volvo v50

Evo nas nazaj, 4 komada iz nenada

Skupno preveoženih cca 3500 km

Povprečna poraba 10L /100 km bencina, 3 vršaki / dan, za količino alkohola bo pa fisher povedal, js nisem štel :laugh

Hed Kandi Djs + Erick E so trgal, Faithelss je bil pa tako zadet, da je na začetku vse kable iz mešalke ven potegnu, :eek nato si prižgal špinel in začel rolat :laugh

V glavnem odklop.

PS Slike nalepim jutri.
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 801
  • Avtomobil: Assless beemer

Mwaahahhaa,hud topic,sem se nasmejal ob nekaterih izjavah,svaka čast Fisher in Vladster:ok :-D
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Evo nas nazaj, 4 komada iz nenada

Skupno preveoženih cca 3500 km

Povprečna poraba 10L /100 km bencina, 3 vršaki / dan, za količino alkohola bo pa fisher povedal, js nisem štel :laugh

Hed Kandi Djs + Erick E so trgal, Faithelss je bil pa tako zadet, da je na začetku vse kable iz mešalke ven potegnu, :eek nato si prižgal špinel in začel rolat :laugh

V glavnem odklop.

PS Slike nalepim jutri.

Jah piva mam se nekaj v sobi, ga je blo le prevec z nami.

Vodko v avtu pa sva bolj ali manj dokrajcila. No pa saj.....ne bom komentiral. Se nama je tudi poznalo. :laugh
Pa tudi doze za sankom se meni niso zdele ravno standardne oz. jaz takih nisem navajen. Ziher si duplo narocal. :-D

Se mi zdi da pa sva edina ostala tle od minijev. Vse je prazno. Danes je bil odlicen dan za surfanje a kej cmo ce je surf doma. Mraz je za pop....dezevalo je tudi ampak ok Amsterdam sva si ogledala. Sva zadovoljna. Parkirnine so odlicne. Pustis mimogrede 50 eur tam. :)
No jutri greva tudi midva nazaj. Pocasi postajam malo zmatran.

Big: Ja Berthila ja. Vidm da obvescevalna laufa. Sej sm ga hotel prositi za avtogram, da bi ga nekomu dal, pa je bil zaseden z debato o intercooleju, tko da sm ga pustu pr mer. :)
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

MIA- MINI Intelligence Agency- tajna obveščevalna laufa non stop :) - kaj pa čmo druzga počet- izpiti so zaenkrat mimo, avto majo samo še na servisu, nadomestni Getz mi ni pisan na kožo tko da sm ga raje prtisnu v najkrajši možni poti na parking :ok2 Fisher, vidva z Berthilom bi mogla izmenjat avtograme :ok :laugh

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Hehe :)

Sej mas prav. Sam si jih pac nisva, jebat ga. Zdaj pa pakiramo za proti domu. Bomo vidl kak bomo vozil, nekaj sem se v tem kurc.. hladnem dezevnem vremenu prehladil or something. Bomo vidl. Mogoce pa pop in gre direkt domu dans.

LP
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

KMT ekipa je tudi (koncno) doma.

Ker se ne pocutim najbolj (vreme je bilo zadnja dva dni res mrzlo in mokro) sm se odlocil da produzim v enem dnevu.

cca 1350 km v 14 urah (povprecje sta nama zje... kriminalista ki sta bila prepricana, da svercava canabis) Mene je celo prepriceval da sem zadet in da sem gore kadil. :crazy :laugh

No kakorkoli, ni ravno lahka. Namrec spet sem sam vse prevozil. Sploh glede na to, da me (again) lovi neka gripa, angina ali pa ne vem kaj. Bezgavke so kot pomarance. :crazy
Mogoce bi pa res mogu kadit, bi bil vsaj zdrav potem. :)

Hud trip. Vsega skup cca 3500 km (tocno jutri) poraba cca 10 racunam (tocno jutri ali pa en dan ko grem tankat, da bo spet teklo cez) glede na to kje smo se vozil niti ni tolk. Nalozena sva bila na polno. Hitrost pa sva becknila tudi 230 po GPSu. :) :eek :-D

Tko da poraba je kr OK. Sm zadovoljen.

Vec pa jutri. Sem res ubit.:-D
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Evo mal vec podatkov.

Narejenih je bilo 3480 km.

Skupna poraba je bila 9,49 litra :-D.

Na avtu ni bilo nobene napake. Poraba olja je najbrz kaksen deci - moram preverit a v zandvoortu je bilo se vse na max - sporocim.

Izkupicek:

Zlomljen brisalec, malce odrsane zadnje panele (pac overloaded car :) ), najbrz prefu... spodnja ojacitev ker sva ene 10 krat nasedla. Sploh zanimivi so lezeci policaji v Belgiji. :)
Prikaži več možnosti

kian_alvane
kian_alvane

addicted to e36

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 486
  • Avtomobil: nimam

:eek :eek :eek kaj dela ta tvoj avto... in kakšen glas ima :eek :eek :eek sem te videl v tolminu pri serperaciji (sem bil s kolesom in sem te nekaj pozdravljal)... :beer
:mznak for Motorsport. :mznak for Milestones.
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Ziv, sem opazil neke kolesarje tam na makedamu ja, vendar nisem bil pozoren tolk.

Pa saj je blo v mejah normale se vse. :)
Sem moral probat ce se gre. 3500 km sem mel v avtu 300+ kg obtezitve. :)
Ni blo to to. :)
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 801
  • Avtomobil: Assless beemer

Welcome back:ok
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Thanks.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.