Skoči na vsebino

Pregled navigacij, vgrajenih v BMW vozila

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1090 odgovorov v temi
big brother
big brother

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 45
  • Avtomobil: BMW 320d touring

:napaka
Hmmmmm..., zagnal sem tale update na moji MK4,.... kot kaže dela vse ok, samo začetni screen je nekam pobegnu:damn a se komu sanja kako to nazaj priklicat, zamenjat al pa naložit? Damci...ti si tle car??
Ko bom velik bom BMW :)
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 136
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

@big brother, se zgodi včasih da se splash screen ne prikaže več, kaj storiti? Obstajata dve možnosti:
- downgrade-aš na nižjo verzijo V28 recimo, in potem poizkusiš ponovno upgrade, ampak pazi, ne narediti downgrade na V26.X ker ima nek bug, ki lahko uniči računalnik
- počakaš na moj detajlni vodič kako zamenjati splash sliko in še marsikaj več, kjer bo tudi opisano, kako pretentaš računalnik, da misli, da nalagaš novejšo verzijo, tako da ne rabiš najprej downgrade-a in nato ponovnega upgrade-a. Vodič bo gotov predvidoma jutri.
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

big brother
big brother

Začetnik

• Uporabnik

DAmci..ti is car.... :ok bom počakal na tvoj vodič..., morm rečt da se je čutežno zdej ta reč prkazala..., vklopu sm tud ta pogled iz ptičje prspektive..., ampak se mi zdi ta to ne deluje kot bi blo treba.... Upgrade je šu dobr skos, tud ko pogledam verzijo na navigaciji je prava...., ali je možno, da karta tega ne podpira... imam jo na CD-ju, dobil sem jo od uporqbnika Narra...,?

LP
B
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

malce več podatkov bi ptroeboval, katero navigacijo imaš? MK3 ali MK4? kajti 3D pogled dela edino na MK4.
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

big brother
big brother

Začetnik

• Uporabnik

HM, 16:9, avto letnik 2003 poletje, zadaj DVD pogon.. če je to dovolj... V meniju sem preklopil kot si opisal v navodilih, vendar razlike med enim in drugim pogledom ni.., je pa res da imam vse v nemščini in se malo težje znajdem....
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

če imaš DVD potem je MK4, no potem ko si tam vklopil pa moraš še na sami karti vklopiti, torej idi na mapo, pritisni desni vrteči se gumb, pojdi na Map positioning in vklopi Perspective (v nemščini je mislim da Ausrichtung - Perspektive). In takoj bi ti moral preklopiti na 3D pogled.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

HM, 16:9, avto letnik 2003 poletje, zadaj DVD pogon.. če je to dovolj... V meniju sem preklopil kot si opisal v navodilih, vendar razlike med enim in drugim pogledom ni.., je pa res da imam vse v nemščini in se malo težje znajdem....

zakaj pa ne preklopiš na angleščino? Aja, verjetno imaš na voljo samo italijanščino, nemščino in mislim da francoščino a ne.
Prikaži več možnosti

big brother
big brother

Začetnik

• Uporabnik

ja nažalost samo te 3 jezike..., upam da zna to gdo spravit na angleščino...?
bom pa probal še to nastavitev da vidim če dela
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

za spremembo teh jezikov čakam jaz na en vmesnik, ki že skoraj 1 teden hodi iz nemčije, ko pride, pa ti lahko porihtam na angleščino in tudi na nizozemščino ali ruščino če hočeš, kaj ti pač bolj leži :ok.

ti samo vklopi perspective mode pa bo zagotovo 3D.
Prikaži več možnosti

big brother
big brother

Začetnik

• Uporabnik

Evo sem bil ravno dol in spremenil, zadeva dela BP... zaenkrat hvala. ko boš imel vmesnik javi se toplo priporočam, jasno se primerno oddolžim..
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

bom napisal na forumu, ko bo vmesnik v mojih rokah, v LJ pa sem tako pogosto, pa naredimo eno mini srečanje uporabnikov, ki želijo spremembo jezika :)
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 621
  • Avtomobil: BMW

bom napisal na forumu, ko bo vmesnik v mojih rokah, v LJ pa sem tako pogosto, pa naredimo eno mini srečanje uporabnikov, ki želijo spremembo jezika :)

Svaka čast :D....
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 793

Ali bi mi lahko prosim kdo sporočil kako se pri navigaciji nastavi da stalno prikazuje shranjenje radijske postaje, namreč pri kolegu ko pritisneš enkrat na FM se pokažejo, potem čez par sekund pa prikazuje računalnik (porabo, limit, temperaturo...)

ne vem ravno kako se reče tej navigaciji, je pa taka kot na sliki v kombinaciji s harman kardon ozvočenjem če ima to kakšen pomen
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

naj poizkusi pritisniti tipko nad Menu
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

Navteq je kupil karte firme Monolit, ki zalagajo tako TIS kot AR.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

Mogoče kratka zanimivost za vse uporabnike MK4 navigacij. Iste računalnike kot je MK4 uporablja v svojih vozilih tudi Opel (oznaka DVD 90 (Meriva, Astra, Signum ...)). Mogoče bo sedaj kdo rekel pa kaj, toda logika hitro pokaže, da bi načeloma Oplove mape morale delati tudi v BMW-ju ... ja nič, zopet nov izziv za mene, gospod Google in Emule naredijo svoje in malce prej sem zapekel Oplov DVD za navigacijskimi mapami ter preizkusil (nosi isto oznako kot BMW-jev, torej Digital Road map). Zadeva dela, mape so od Navteq-a. No tudi tukaj bo verjetno marsikoga ta informacija pustila hladnega, zato gremo naprej ... na tem DVD-ju se nahajata tudi Slovenija in Hrvaška. DVD nosi oznako 2007/2008, zato predvidevam da je to 2007-02 verzija Navteq-ovih map. Res je da potrebuje računalnik malce dalj časa da naloži mapo, ampak to je lahko odvisno tudi od medija, zato bom jutri poizkusil tudi z drugim DVD-jem. Države, ki se nahajajo na tem DVD-ju so:
- Avstrija
- Benelux
- Češka
- Hrvaška
- Danska
- Estonija
- Finska
- Francija
- Nemčija
- Velika Britanija
- Grčija
- Madžarska
- Irska
- Italija
- Latvija
- Litva
- Monako
- Norveška
- Poljska
- Portugalska
- Slovaška
- Slovenija
- Španija
- Švedska
- Švica

Torej kdor dosti potuje ima sedaj možnost imeti na enem mediju skoraj celo Evropo, vključno s Slovenijo in Hrvaško (kljub slabi pokritosti le teh dveh, ampak kljub vsemu). Kolikor sem malce brskal je bila Slovenija že v verziji 2006 na DVD-ju za Ople ... zanimivo. Pa še skenirana fotka za dokaz:

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

moram res sprobati z drugim medijem, ker danes mi je navigacija 2x zaštekala in se resetirala sama od sebe.
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 982

Vprašanje.

Ali te lahko štrafajo kapsi, če imaš v navigaciji zapečen CD, ki je identičen originalu, ki ga imaš vendar je poškodovan (spraskan)???

Pri glasbi si lahko delaš kopije, dokler imaš original.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik

a misliš da bo šel s tabo domov pogledat če imaš res shranjen original? pa tudi dvomim da ima kaj policist veze s tem, če imaš zapečen CD ali DVD.
Prikaži več možnosti

sokre
sokre

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 113
  • Avtomobil: 320d

Skinul sam s neta navigaciju za central europe 2007 pa me zanima koje zemlje pokriva taj cd?
Ima negde uputstva za upotrebu za ovu navigaciju
Objavljena slika ?
Prikaži več možnosti