Skoči na vsebino

Let`s mini!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
52 odgovorov v temi
salethedon
salethedon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 297
  • Avtomobil: maserati

bigboss živjo in hvala tudi tebi...ja res je avto je v zelo dobrem stanju in lahko si prepričan,da je prišel prav tako v prave roke(beri ljubiteljske):ok

kar se pa mini kluba tiče, vem da je še zmeraj avto registriran "pod" tonijem
, lahko tudi spremeniš, sicer nevem kake so "ugodnosti" kluba, mal mi opiši, da se bom lažje odločil.:ok

lp!
...BLUE TORPEDO...:ok
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Ugodnosti zaenkrat ni, ker je klub čisto ljubiteljske osnove in služi združevanju okuženih z MINI virusom- tako zate ni nobenih stroškov ali podobnega. Bomo pa v bližnji prihodnosti vključili tudi kakšno ugodnost, ker bomo zadevo spravili na malce višji, uradni nivo :ok

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

najprej hvala za dobrodošlico, vem za ta union jack, sam mi to nekako ni , mislim sej zgleda vredu,sam pol ni več tok belega,kar se mi pa zlo dopade,ker razbije monotonost ene barve, zato bi dal sam tist rdeč (england) križ! al pa vse bolj se nagibam tistemu sloganu, al kaj že je tist: LET´S MINI! čez sredo strehe, pa na retrovizorje tud...
kaj pravte?:ok

Ojla. Ze v zivo vidu tega minija. Sam je redec, kok pa pase rdeca angleska zastava na svetloplavega pa ne vem. Zastave oz nalepke, ki jih dela MINI se da naročit na AA, mislm da je med njimi tut angleška. Najbolj da pokličeš pa uprašaš kaj majo in kok so cene. Da se jih pa tut naročit pri raznih izdelovalcih nalepk in ponavadi so cenejše. Kontaktiraj Turtla/zelvaka - on jih je dal tko delat.
Lp
P.S.: Pojdi na www.mini2.com pa klikni katerega od sponzorskih linkov, kjer delajo nalepke za minija. Imaš svašta, ampak res svašta.
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

miniblue
miniblue

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: mini cooper s

ojla še z moje strani

mam electric blue minija z union jackom na strehi...
zej men se zdi avto kr kul, pa morm priznat da me je tud zastava prepričala k sm ga kupo - sm se drgač bolj za rdečga al pa rumenga nawduševau:)... sam k sm ga vidu tam u garaži sm si reku to je to in ta bo moj:)

no zej sm pa mal zretuširu stwari in ti pošiljam slikce kak bi avto zgledu sam z rdečmu križu:)

lp pa mejte se

Pripete slike za predogled

• moj mini 011xx.jpg
  • moj mini 007xx.jpg
  • moj mini 007x.jpg
Prikaži več možnosti

salethedon
salethedon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

miniblue,hvala ti , pomagal si ZELO. res si nikakor nisem mogel prdstavljat tega rdečega križa na strehi...na rdečem je full dobr zgledal,na modrem mi pa nekak ne potegne preveč, bo ostal kar bel:ok

Lp!
Prikaži več možnosti

salethedon
salethedon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

aha...beli črti čez pokrov motorja in pa špiclampe, pa pridejo definitivno gor:ok

Lp!
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

sale se strinjam, da pustiš kar takega kot je :ok2 :ok....

OT: Danes - Pivo - MY plaCe :beer

LP,:ok
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

Mam tud jaz eno vprašanje k sicer ne vem, če je že kdo vprašu...

A v te špic lampe se da tud xenon kit not stlačt in kake so sploh žarnice?? pa potem vezat na dolge luči, da ko vklopiš dolge, da svetijo špic lampe??

Hvala :ok

LP,
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

miniblue
miniblue

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: mini cooper s

miniblue,hvala ti , pomagal si ZELO. res si nikakor nisem mogel prdstavljat tega rdečega križa na strehi...na rdečem je full dobr zgledal,na modrem mi pa nekak ne potegne preveč, bo ostal kar bel:ok

Lp!

ojla

ja ni za kej ane:)

drgac pa sej pravim jz k sm vidu ta union jack na strehi sm se zalubu u avto... pc moje mnenje:)
uglavnem jz se tud zanimam za te špic lampe+ aero kit in črne grilerje, pa mogoče še za nove feltne... sam mislm da nebo tolk dinarčkov:jok
sej če auta nebi spravu s ceste pol jz neb nč rihtu sam zej je kar je in pč aero kit pa špiclampe skor definitivno pridejo gor:) oziroma odvisno kolk me bodo airbagiyi pršli...:blackeye :crazy :damn so se uklopli sam za stroške:damn :fight

lp pa mejte se
NČ BAT KR ŽGAT:fight
Prikaži več možnosti

salethedon
salethedon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

plazo važi! ti sam poklič:ok
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Mam tud jaz eno vprašanje k sicer ne vem, če je že kdo vprašu...

A v te špic lampe se da tud xenon kit not stlačt in kake so sploh žarnice?? pa potem vezat na dolge luči, da ko vklopiš dolge, da svetijo špic lampe??

Hvala :ok

LP,

Not pridejo H3, kam pa bi stlaču upore za kit pa ne vem....
So pa luči itak zvezane z dolgimi.
LP
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Dodatne špic lampe gorijo kadar se vklopijo dolge- ker MINI nima bi-xenona je vseeno, če so v špic lampah navadne žarnice ker tudi navadne dolge svetijo belo :okV špic lampe se bolj priporoča dat 100W ali celo 130W žarnice in je zadeva 1.a :ok

Drugače sem pa pred kratkim naročil paket iz nemčije in kakor izgleda ga še niso odposlali zaradi dopusta prodajalca tako da z malo sreče lahko dobite špic lampe s to pošiljko in boste skoraj brez poštnine- cena je 165€ za komplet original MINI Nachrüstkit Zusatzscheinwerfer.

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

Dodatne špic lampe gorijo kadar se vklopijo dolge- ker MINI nima bi-xenona je vseeno, če so v špic lampah navadne žarnice ker tudi navadne dolge svetijo belo :okV špic lampe se bolj priporoča dat 100W ali celo 130W žarnice in je zadeva 1.a :ok

Drugače sem pa pred kratkim naročil paket iz nemčije in kakor izgleda ga še niso odposlali zaradi dopusta prodajalca tako da z malo sreče lahko dobite špic lampe s to pošiljko in boste skoraj brez poštnine- cena je 165€ za komplet original MINI Nachrüstkit Zusatzscheinwerfer.

Lp

Sale :besen se pa jih naroč z boss-om :ok2 :beer

Hvala za odgovore drgač :ok

LP,
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.