Skoči na vsebino

Luči???

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
29 odgovorov v temi
Diablo
Diablo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 141
  • Avtomobil: e39 520i

Ne samo, da so namotirali "čudne žarnice" tudi kompleten žaromet se razlikuje od ostalih :napaka

Ko sem hotel očistiti prednjo plastiko in steklo na luči sem raje odnehal, ker je celotna zadeva zaleplena z silikonom :crazy :damn

Bolje zavarovat zadevo in malce tresnit po lučeh :ok :ok2
Prikaži več možnosti

Špirovc
Špirovc

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6

Kva ste bolečine! :crazy Nimate pojma! Pejd na servis pa nej ti zamenajo te pofukane žarnce pa ti bo zihr delal. Pa da vas ni sram take blesarije vn metat!!!!!!!!!!!!! :damn
Prikaži več možnosti

Diablo
Diablo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 141
  • Avtomobil: e39 520i

Kva ste bolečine! :crazy Nimate pojma! Pejd na servis pa nej ti zamenajo te pofukane žarnce pa ti bo zihr delal. Pa da vas ni sram take blesarije vn metat!!!!!!!!!!!!! :damn

Navadne HB3 in HB4 dobim na vsakem vogalu :laugh problem se pojavi pri "plazma white " žarnicah. Če bi malce bolje prebral bi vedel, da ne iščemo navadnih originalnih žarnic :crazy

:laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

dejo
dejo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 83
  • Avtomobil: e36_316i

glede žarnic v glavnih lučeh....nikar kupovati no name žarnic, pa če glih njihovo ime ponuja nevem kaj....v zadnjem AvtoBlicu je test H7 in H4 žarnic povzet po nemški reviji. Najbolje sta se odrezala Philips VisionPlus in Premium, pa še Osram jima stoji ob strani, glede na svoj namen so najboljše...trenutno...tako, da variante Xenon in Laser nimajo tukaj kaj iskati in so metanje denarja ....raje malo tolarčkov več pa, da vidiš tako kot treba.
Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

Zdravo Špirovc !!
Ne vem zakaj se ti tako zelo razburjaš :confused , če se pa mi samo lepo pogovarjamo??
Saj, če ti ni všeč tema, ne rabiš komentirati.
Dejo, tebi pa hvala za informacijo o žarnicah.
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

dejo
dejo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 83
  • Avtomobil: e36_316i

Špirovc je spregledal, da se tukaj vsi več ali manj ukvarjamo z svojimi konjički iz hobija in ne da bi odkrili toplo vodo......če boš vozil avto na servis, da ti žarnico zamenjajo, potem se raje drži kolesa, pri avtu pa je potrebno osnovne stvari urediti že takoj na cesti in ne v servisu drugi dan..kaj če ti bo guma šla boš pa vlečno klical??
Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

Ja, moj ima noter še H1 žarnice. Sem zadnjič spraševal na Integri za nov original komplet žarnic (ker je moja škatla pač že precej zdelana), pa so rekli, da je kakih 6, 7 jurjev. Škatla in žarnice seveda. Hvala lepa. Original H7 pa stane na Integri nekje med 3 in 4 jurji, navadna H1 v kaki avtotrgovini pa 500 tolarjev. In cesto ravno tako dobro vidim :laugh
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Borut
Borut

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 491
  • Avtomobil: 528i in 316i

Ipsilon, glede žarnic ti moram nekaj priznati.

Včasih sem testiral na H4 žarnicah (AR). Menjaval sem jih vsak drug mesec, no name žarnice za 500 SIT.

Med tem pa sem na enem Nizozemskem servisu videl novo ponudbo H4 od Philipsa, pogledam ceno, akcija 2 za 1. Super kupim.
Vgradim žarnice v AR in VW in po šestih letih še vedno lepo svetita in se grejeta.

Cena je bila takrat 22 NGL (20 DEM) za dve žarnici. Če pa zračunam one No name pa sem plačal več 100 DEM v roku enega leta.

Mislim, da se splača kupovati mal boljše izdelke, ker nismo tako bogati, da bi kupovali dvakrat slabo.

lp
Borut
Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

Borut, strinjam se s tabo, da včasih s šparanjem dosežeš ravno obratne učinke od zamišljenih. Ampak zdaj imam navadne H1 za 500 sit že več kot celo leto v meglenkah, pa ni problema. Res je, da jih uporabljam dosti dosti manj kot kratke luči - tam pa imam noter Narva H1 s povečano svetilnostjo, že kakih 8 mesecev delujejo brez problema.
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 452
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Našel sem eno slovensko stran, kjer prodajajo te HB3 in HB4 žarnice, samo se m sdi, da so samo navadne!
Cena: 1308 SIT/KOS

Ja še naslov: http://www.myfreehos...nice.htm#plasma

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.