Skoči na vsebino

Trackday

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
220 odgovorov v temi
Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 226
  • Avtomobil: Mini COOPER S

Fish - upam, da se bo poleg tebe še našel kdo ki bi pokazal interes za dirkališča...
Pa gremo lepo po vrsti - mobikrog? No, to da ne obratuje več pove vse, a ne?
Sicer pa bom rade volje imel družbo od 17.do20.10. na Nürburgringu. Če bova imela srečo bova celo spoznala Patricka Simona, ki se v tem obdobju običajno vrti tam okoli (kdo to je, tebi kot poznavalcu dirkališč verjetno ni treba omenjati, kajne).
Če vam je to predaleč, lahko krenemo na sosednji grobnik... res da ni bogve kaj a napram mobikrogu... huuuuuu, baš je super!
Če pa boste minijaši zares pokazali interes, se lahko obrnem na svojega dolgoletnega znanca Karla Rehma (to bi ti tudi moralo biti znano), pa lahko uredimo kak termin na A1 v Zeltwegu, ali pa na Panonii... (tam še sicer nisem bil, a pravijo, da je božansko)... Opcij je več, tako da - fishi - če boš za, ti samo reči, pa dava gasa, da me - zelenca - kej naučiš!!!! :ok2 :ok :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Če vam je to predaleč, lahko krenemo na sosednji grobnik... res da ni bogve kaj a napram mobikrogu... huuuuuu, baš je super!
Če pa boste minijaši zares pokazali interes, se lahko obrnem na svojega dolgoletnega znanca Karla Rehma (to bi ti tudi moralo biti znano), pa lahko uredimo kak termin na A1 v Zeltwegu, ali pa na Panonii... (tam še sicer nisem bil, a pravijo, da je božansko)... Opcij je več, tako da - fishi - če boš za, ti samo reči, pa dava gasa, da me - zelenca - kej naučiš!!!! :ok2 :ok :laugh :laugh :laugh[/quote]

Oktobra me ni oz. se kar bom, bo najmanj v glavi dirkalisce se manj pa casa ker bom imel cel kup dela.

Za Zeltweg pa sem takoj za (seveda ob zemljskih cenah). Sporoci.

PS: Ce kupujes nastavljivo poglej za Ohlins. Saj ves, se sam si reku ce gres gres do konca. :laugh

PS2: Kje sem napisal, da sem poznavalec dirkalisc? Saj ves da lagati ni lepo. :confused
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Fisher - škoda da ti ne znese oktobra - kasneje bo že premrzlo... no, pa drugič!:-D
Vzmetenje ohlins.... huuuu, če samo pomislim koliko je stal stabilizator krmila za VTR-ko, me kr mineva ker pri avtih je vse krat 3, če ne več! Pa nisem (še) tolk not... nikol pa ne veš kolk te potegne...:laugh
Kakorkoli - glede tarife za A1 težko kej rečem, vem pa, da sem za celodnevno furo za motor plačeval okoli 100 € (preko Rehma, ki je zakupil pisto). Karla bom poklical, a (to sem potem že včeraj razmišljal) mi kaj dosti ne bo koristil, ker se ukvarja samo z motorji in kolikor vem, se le na nürburgringu lahko voziš v mešani formaciji (kar je itak ludo, sploh če maš kake zelence na pisti ki nimajo linije, pol pa bum :crazy :crazy :crazy)

Imam pa idejo: v kolikor bi razen tebe in mene - še kdo drug pokazal interes za dirkališče, lahko zakupimo pisto (še s kakšnim drugim mini klubom oz. avtoklubom, ki ima nekje isto močne avte, da se ne bomo en druzga oviral), pa za začetek vzamemo samo eno popoldne ali pa 4 ure - to potem ne pride tako drago (če seveda pozabiš na gume in vse ostalo) kot če greš sam (ampak bi nas mogl bit vsaj 20 - 30)...

Torej?:ok2 :metalc
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Jst sm za vsekakor (v dogledni blizini, v Zandvoort ali pa kam tako dalec se res ne bi vozu za en track day) plus tega grobnik, salzburing in ostale odprte piste me tud ne mikajo.

Torej Zeltweg, Imola in taka podobna scena me pa interesira. :-D (sej ne da niso odprta, samo v primerjavi s salzburingom k ma samo dve sikani pa je nekaj).
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ej Fisher... prehitro sva se veselila... Mal prej sn želel preverit cene, pa je pista baje do nadaljnega zaprta... bojda jih je kupu red bull in zdej ne najde soinvestitorja za...:blabla :blabla :blabla skratka :napaka
Imole (žal) ne poznam, glede salzburgringa in grobnika se strinjam da ni nevem kaj (grobnik je summa summarum itak najdražji, ker zarad kurčevega asfalta lahko po 20 krogih gume f... u kanto!):damn

Predlagam, da ofneva novo temo na forumu in še ostali povedo kakšne imajo izkušnje in dodajo morebitne predloge: če seveda niso vsi sami caffe racerji, ki sam kiklce gledajo in kofetkajo... dont know - :confused :confused
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Mobikrog neuradno še vedno obratuje in po neuradni informaciji bo GTT klub jeseni ponovno organiziral piknik in se bomo po vsej verjetnosti ponovno lahko pridružili :ok

Henrikson
Lahko bi poskusila organizirat izlet na Zeltweg ali Panonio v sodelovanju z Avstrijci in Nemci če bi lahko zrihtal kakšno ugodno ponudbo- okoli 30 vozil pri izletu na tako drikališče nebi smel bit problem. :ok

Sam sem se spomladi pozanimal glede cen za Grobnik in me je vrglo na rit ko sem dobil cenik- brez sponzorjev izlet na tako dirkališče za normalne smrtnike žal ni možen. :frown

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

cooper33
cooper33

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 472
  • Avtomobil: defender

najbol poceni pridemo da zapremo en kos ceste:laugh :laugh :laugh :laugh :laugh
fuul zanimovo bi blo da bi kdaj organizirali ksn drag race al ne?
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Pa kaj ti res sam sebi verjames?

Sej vsakic znova ko kaj napises, pokazes kako se lazes. In potem naj ti kdo kaj verjame.

http://www.rally-mag...sp?rb=1&id=1457

http://forum.bmwslo....ead.php?t=30492

Dokazi, ne obljube!!! :laugh
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Fisher

Wolf je priča, da nič ne lažem. Sva bila pred 14 dnevi na pijači z organizatorjem zadnjega srečanja GTT kluba na Mobikrogu in je rekel naj se ne obremenjujeva s temi uradnimi stvarmi in da bo v jeseni skoraj sigurno spet Mobikrog za GTT klub in nekaj povabljenih. Koliko je v tej izjavi resnice ne vem in se bo izkazalo jeseni.

Lp

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Res ti ni lahko. :crazy
Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: VW Käfer

ja če je vojska prekinla pogodbo s tem upraviteljem, potem najbrž je res. Edin če tisti piknik ne bo res piknik ( šotor, pivo in čevapi ) :) :beer. Pa tko in tko se tolk tam sosedi pritožujejo glede mobikroga, da je bilo že za pričakovat da ga zaprejo.
Little Blue BOX
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Vsi MINIjaši, ki smo bili na Mobikrogu spomladi, ko sem organiziral izlet preko GTT kluba smo mislim da več kot dobro videli, da najemi majhnih, mirnih skupin niso predstavljali prav nobenega problema, ker ni bilo nikakršnega kravala tako da tudi sosedje niso ugotovili, da se sploh kaj dogaja. Itak so bile pa že vse stavbe takrat zaplombirane od inšpekcije tako da je bil tudi takrat v bistvu že cel piknik z zakonom ne povsem legalna zadeva. O Mobikrogu se je v zadnjih letih veliko govorilo in se še danes veliko govori, kako bo dejansko naprej povsem zagotovo nihče ne ve- pustimo se presenetit, kot rečeno je možno marsikaj in po besedah človeka, ki je na Mobiju organiziral že marsikatero prireditev zadeva bo. Najlažje je bit črnogled in verjet vsem tračem na besedo, ane Fisher, pišeš tako kot da bi organiziral že marsikatero prireditev na Mobikrogu. Če bi jaz gledal na vse tako negativno nebi niti spomladi imeli izleta na Mobi. :ok

Res ti ni lahko. :crazy

Zanimivo, da imaš samo ti probleme z mano, drugače gledano ima mnogo ljudi probleme s tabo tako da že enkrat nehaj s takimi otročjimi napadi.

Lp

Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: VW Käfer

Sam škoda je da ga zapirajo. :frown A potem sploh v SLO ostane še kakšen kraj za divjanje?
Little Blue BOX
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Vsi MINIjaši, ki smo bili na Mobikrogu spomladi, ko sem organiziral izlet preko GTT kluba smo mislim da več kot dobro videli, da najemi majhnih, mirnih skupin niso predstavljali prav nobenega problema, ker ni bilo nikakršnega kravala tako da tudi sosedje niso ugotovili, da se sploh kaj dogaja. Itak so bile pa že vse stavbe takrat zaplombirane od inšpekcije tako da je bil tudi takrat v bistvu že cel piknik z zakonom ne povsem legalna zadeva. O Mobikrogu se je v zadnjih letih veliko govorilo in se še danes veliko govori, kako bo dejansko naprej povsem zagotovo nihče ne ve- pustimo se presenetit, kot rečeno je možno marsikaj in po besedah človeka, ki je na Mobiju organiziral že marsikatero prireditev zadeva bo. Najlažje je bit črnogled in verjet vsem tračem na besedo, ane Fisher, pišeš tako kot da bi organiziral že marsikatero prireditev na Mobikrogu. Če bi jaz gledal na vse tako negativno nebi niti spomladi imeli izleta na Mobi. :ok

Zanimivo, da imaš samo ti probleme z mano, drugače gledano ima mnogo ljudi probleme s tabo tako da že enkrat nehaj s takimi otročjimi napadi.

Lp

Prav nobenih problemov nimam. Samo ne prenesem laznivcev in to upam tudi javno povedat.

Mobi podirajo. Ce ti ni jasno ti pac ni. Pojdi pa sam tja in poglej. :/
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Tole temo sm najdu precej skrito v popdforumu srečanja:
http://forum.bmwslo....ead.php?t=30582
Če bi se kdo rad peljal na grobniku:
Organiziram Grobnik 18.09.2007, utorak. Cijena je 400kn (55e) za 4 ili 5 sati (ne znam jel vozimo od 13 - 17 ili 13 - 18h) vožnje. Molim te da staviš obavijest na BMW forum SLO, i staviš moj email tburic@gmail.com kao kontakt, pa ako ima zainteresiranih da se javite.
Pozdrav, t.
LP
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

BIG BOSS in FISHER - SPET VIDVA!!! (bi rekl v osnovni šoli učitelji med poukom...)

Dejta no, nehita si že težit, pejta enkrat na pir pa poglihita :beer - sej vsi na forumu zasledujemo isti cilj... informacije, zafrkancija, chat... naj tako tudi ostane:ok2, :ok

Ker smo ugotovili da z mobikrogom do 99,99% ne bo nič, se mi zdi škoda da še naprej tratimo cajt okoli tega in raje, če je interes, najdemo kakšno alternativo v bližnji soseski!

Big Boss - misliš, da bi resnično lahko zorganiziral ekipo 30 - ih avtomobiliov, poleg tega a si pri grobniku upošteval, da lahko najameš tudi samo pol dneva? :ok

Fissher - kako je z Imolo ki si jo omenjal - imaš kak shortcut za tja ?:ok
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Wolf - če se vozi, se skor ziher samo do 17.00 ker ponavadi dohtarji čjo it mal prej dam in pol težijo, ker so v skrbeh, da bo kirga f... v zadnjem krogu in bodo moral podaljšat... Vsaj blo je tko - lahko pa da so se stvari spremenile heh. Cena se mi zdi povsem sprejemljiva, pa 5 ur je puna kapa!

Kdo je za???:ok

Da sprobamo zdej te jajce
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

BIG BOSS in FISHER - SPET VIDVA!!! (bi rekl v osnovni šoli učitelji med poukom...)

Dejta no, nehita si že težit, pejta enkrat na pir pa poglihita :beer - sej vsi na forumu zasledujemo isti cilj... informacije, zafrkancija, chat... naj tako tudi ostane:ok2, :ok

Ker smo ugotovili da z mobikrogom do 99,99% ne bo nič, se mi zdi škoda da še naprej tratimo cajt okoli tega in raje, če je interes, najdemo kakšno alternativo v bližnji soseski!

Big Boss - misliš, da bi resnično lahko zorganiziral ekipo 30 - ih avtomobiliov, poleg tega a si pri grobniku upošteval, da lahko najameš tudi samo pol dneva? :ok

Kaj
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Kaj se bomo je....saj bo Big zrihtal mobi pa je.
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Henrikson, kakor sem informiran Fisher ne pije več piva tako da opade :ok2

Tudi če pri Grobniku najameš le pol dneva te med tednom pride okoli 3k€, poleg tega da so po vsej verjetnosti že vsi termini oddani. Spomladi ko sem se pozanimal je bilo prostih samo še par dni med tednom ter en vikend tako da so polno zasedeni čez celo leto.

30vozil je pa definitivno izvedljivo če bi organizirali na kakem spodobnem dirkališču v Avstriji, ali Italiji. Je pa veliko vprašanje kako je z zasedenostjo dirkališč za leto 2007?

Če bi šli v Imolo bi lahko sodelovali s kakim Italjanskim MINI klubom- vem za enega, ki imajo pogosto izlete na italjanska dirkališča. Bi bilo potrebno preverit njihov forum- sam žal ne znam dovolj italjansko, da bi razumel vsako podrobnost ter se pogovoril z organizatorjem. Bom prilepil link ko pridem do spodobnega interneta- mam trenutno samo gprs :damn

Lp

Prikaži več možnosti