Skoči na vsebino

Trackday

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
220 odgovorov v temi
Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 226
  • Avtomobil: Mini COOPER S

Lej no lej... predlagam da malce umirimo konje:
1.) Fiško - če boš še enkrat prebral moj komentar, boš ugotovil, da sem ti za dosežen čas čestital! Iskreno, seveda.
2.) Na glas sem ugotavljal, da je očitno velika razlika med časi na motorju in avtu (je tudi nekje logično, res) kar pa ne pomeni (in sploh ne vem od kod ta ideja) da sem skušal opredelit 1:54 kot slab čas - ravno nasprotno - očitno je to super.
3.) kdo pravi, da bi jaz peljal oz. sploh imam interes peljati hitreje?

Itak pa nima smisla razgrevat (očitno tako občutljivo) debato.

Kakorkoli: očitno smo se narobe razumel - razne žalitve o gobcanju in kaj jaz vem pa... I can only take a laugh about that :-D

:beer
If you want to fly like an eagle, don't hang arround with the turkeys!
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Lej no lej... predlagam da malce umirimo konje:
1.) Fiško - če boš še enkrat prebral moj komentar, boš ugotovil, da sem ti za dosežen čas čestital! Iskreno, seveda.
2.) Na glas sem ugotavljal, da je očitno velika razlika med časi na motorju in avtu (je tudi nekje logično, res) kar pa ne pomeni (in sploh ne vem od kod ta ideja) da sem skušal opredelit 1:54 kot slab čas - ravno nasprotno - očitno je to super.
3.) kdo pravi, da bi jaz peljal oz. sploh imam interes peljati hitreje?

Itak pa nima smisla razgrevat (očitno tako občutljivo) debato.

Kakorkoli: očitno smo se narobe razumel - razne žalitve o gobcanju in kaj jaz vem pa... I can only take a laugh about that :-D

:beer

Glej ne morem si pomagat, ko zacnejo zagrizeni motoristi primerjati avto vs motor.Seveda z motorjevo petkratno premocjo. U frajersko. Ko pa das ob bok primerljiv motor, lahko pa v avtu se cevape peces pa ga nazges, da glava boli. A vam se kar ni jasno.

Logicno je, da motor z isto konji kot moj avto postavi na grobniku ,kjer sta dve dolgi ravnini mnogo boljsi cas.
Ni treba biti izredno pameten, da ti je to jasno.

Ce pa si vzel resnico o gobcanju za zalitev pa je tvoj problem. Vedno povem tocno tako kakor je, če izpade zalitev pa je morda problem tudi na drugi strani.
Na tem forumu si o track dayjih verjetno najvec pisal a do sedaj se najmanj pokazal - tudi tisti k se ga zapijajo raje kot vozjo, so na pisti ze bli.

Pa je spet zalitev mar ne? A-a samo tako kot je res je napisano. :ok

Zadnjic si celo predlagal (ce se narobe spomnim se opravicujem) da bi se organiziral track day z minijasi. Hah najbrz Big kot organizator. Sam ves, za dva res ne bova organizirala celega track daya. :laugh
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Jaooo Fiško, fiško... še kr ti ni jasno... zelo površno bereš kar pišem, se počutiš napadenega ker sem primerjal čas motoristov in avtomobilistov... pa kaj ti je - saj ti nihče nič noče!
Kar se tiče mojega izostanka na Grobniku bi tebi (saj sva na to temo že pred nekaj časa imela privat debato) moralo biti kristalno jasno zakaj me ni bilo. Al si spet površno bral?
Pri meni je pač tako: first business and then pleasure. Trackday gor, trackday dol.

In predno boš spet začel razlagat kako si ti privoščiš in da vsaj maš nekaj od življenja... vse lepo in prav, se strinjam s tabo in mi je všeč da tako razmišljaš, ampak za bojo voljo - samo zato ker nekomu prioritetne stvari prekrižajo račune, še to ne pomeni da smo sami workaholici, ki ne znajo živet in uživat in kaj jaz vem kaj še vse - lepo te prosim!!!
:crazy

Do we have a deal?:beer
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

PS: da me maš za zagrizenega motorista si štejem v čast, a tega je že davno...:laugh

Ajdi
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Jaooo Fiško, fiško... še kr ti ni jasno... zelo površno bereš kar pišem, se počutiš napadenega ker sem primerjal čas motoristov in avtomobilistov... pa kaj ti je - saj ti nihče nič noče!
Kar se tiče mojega izostanka na Grobniku bi tebi (saj sva na to temo že pred nekaj časa imela privat debato) moralo biti kristalno jasno zakaj me ni bilo. Al si spet površno bral?
Pri meni je pač tako: first business and then pleasure. Trackday gor, trackday dol.

In predno boš spet začel razlagat kako si ti privoščiš in da vsaj maš nekaj od življenja... vse lepo in prav, se strinjam s tabo in mi je všeč da tako razmišljaš, ampak za bojo voljo - samo zato ker nekomu prioritetne stvari prekrižajo račune, še to ne pomeni da smo sami workaholici, ki ne znajo živet in uživat in kaj jaz vem kaj še vse - lepo te prosim!!!
:crazy

Do we have a deal?:beer

Jst ce nism preprican, ne govorim kako bom prisel. ;)
To si lahko prebres ravno v tej temi. Bil sem bolj za NE oz kar odlocen NE. Pa sem potem, le nekako porihtal da je ratal JA.
Pa ceprav se je vmes pojavilo kar nekaj tezko premagljivih ovir (katere tle ne bom pisaril - tko da sam fuck the shut up glede tega) sem sel.

In ko clovek parkrat zataji, me njegovi izgovori ne zanimajo vec. S takimi ljudmi sem se nehal ubadat, ker so me na hitro povedano ze nestetokrat zajebal.
V smislu, da zrihtas ne vem kaj tudi v $$$ in potem nobenga. Standard. :)
Zato ti kar ob tej priliki povem, da tvojih tem o trackdayih ne bom vec resno jemal. Ker bo mogoce tako, da si bom zrihtal cel vikend fraj, da gremo nekam, pa ne bomo sli.

PS: Ce si vzamem en fraj dan, se ne pomeni da samo uzivam. :crazy
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Bravo Fisher, super cajt.
Kar deli nam mal reklame... :-D :beer

Jah sej ves da se morem potrudit, da se ne smejejo unmu napisu k ga mam na zadnji sipi. :-D :laugh
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Očitno imaš res Zelooooo slabe izkušnje z ljdumi, da tako močno posplošuješ...

Nekoč je big dejal, da se ljudje morajo pred tabo konstantno zagovarjati ... na trenutke tudi sam dobivam ta občutek!

Kakorkoli, misli si, kar si hočeš - ne da se mi več, ker to ni debata ampak prepucavanje!:crazy :napaka
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Pa še to: očitno splet okoliščin ne dovoljuje, da se večkrat srečamo - razno na kakem trefu:

Kje si bil, ko sem bil na nürburgringu?
Kje si bil, ko smo z milosavljevičem mel trening dirkalne vožnje?

Na dopustu, na šihtu... prav je tako - ti že veš?

A ti kdo zaradi tega teži?

Se je za zamislt!!!

Sva zdej kvit?:beer
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Kje si bil ko sm bil v Zandvoortu, kje si bil ko sem bu na Salzburgringu, kje si bil ko sm bil na mobiju? :crazy
Ce se ze gremo tko. :) :crazy(ja prepucavanje cisto :crazy)

Kot sem ze povedal, pa ti bom se enkrat.

Na trening NEvarne voznje po javnih cestah, pac jaz osebno ne bom hodu.
Ce ti ni jasno zakaj ne, potem ti pac ne morem pomagat.

Teb se kar ni jasno a? Nisi ti odprl teme in zacel kar tezit kdo je resen in kdo ne?

Jaz je nisem, v vednost. Mene boli kurac kaj si ti pocel vceraj. Zarad mene si lahko tud travo kosil al pa kadil.
Sam ne drugim tezit zakaj ne hodjo etc.....ker eni po tvoje pozerji, so bili zaenkrat veckrat kot ti. In ko so rekli JA, so prisli, ko niso hotli so pa rekli NE.

In after, si spet zacel bit pameten neki z motorji in ne vem kaj. Vmes te pa ni. In ne ni se ti treba zagovarjat, ce ti povem da mi gre tako obnasanje na kurac.
Zagovarjas se zarad sebe zdej. Zaradi mene se ti ni treba, jebe se men kaj s ti vceraj pocel.

Befor/after pametovanje pa mi gre na organ. Pa ne glede a to pise Henrikson, Janez al pa papež. Jst bom svoje povedal. Seveda, ker nism povprecen janezek k se skrije v kot in je tiho, izpadem cuden. Pa ves kaj, tud za to me boli kurac.

Ljude cist prevec govorijo in premal nardijo (razen pac izjeme - k jih pa ni dost) - in ne nimam v mislih samo trackdaya. In pac sem s casom postal alergicen na take nakladace. jebat ga.....:-D
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Pa naj te ob tej priliki se spomnem, kaj si ravno TI napisal. :)

Jes bi rekel tkole: pustimo času čas (nekateri ste že dlje časa na sceni in temu primerne so tudi vaše izkušnje znotraj mini scene ipd.)

Vem le eno: v 4 letih ukvarjanja z motociklizmom nisem slišal pol tolk izgovorov kot v 2 mesecih na temle forumu... No, ne tega jemat osebno, gotovo obstajajo razlogi - ali so upravičeni ali ne, je pa drugo.

Potem morda ves, zakaj moja reakcija mar ne? Ni treba bit pretirano brihten. :ok2
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

boli me kurac če si bil v ameriki - ni te blo na Nürburgringu.

BOli me kurac kaj misliš o treningu dirkalne vožnje - ni te blo...

Evo, tak je tvoj stil...

Pa kej nej ti pol še rečem... če bi me mati ne vzgojila bi ti rekel, da si debil in te poslal v pi*ko materno. ampak ker temu ni tako, te lepo pozdravljam in ti želim še en prečudovit samovšečen dan!
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Jaz nisem odprl teme in tezil kdo je resen in kdo ne.

Tolk o samovsecnosti.:laugh
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Henri,
sam mal počas, taki izgovori kje je bil na Nuerburgringu so pa res čisto mimo- by the potka tudi ti nisi bil z MINIjem gor, zakaj bi se potem nekateri vozili 2000km da bi bili potem s tabo gor urco ali 2 ob progi, ker si itak skočil samo spotoma na službeni poti mimo pogledat. Pa ne mislim zdj zagovarjat fisherjeve izjave ali pisat kaj proti tebi, nasprotno. Sem nevtralen do vseh ker nimam niti najmanjšega namena se s kom kregat, kot veš je moj namen skupnega druženja ter zabave med avtomobilistično enako zagiftanimi. Samo nekje pa je meja normalnih primerjav.

Lp pa mirno kri :ok :beer
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Pa saj ne misliš resno z normalnimi primerjavami... teh že davno ni!
A koga zanima zakj me ni blo? NE - Slišim samo: "boli me kurac kaj si delal" in pa drugo varianto "samo izgovori".

O kulturnem debatiranju ni ne duha ne sluha... Je pa veliko žalitev in arogance. Pa sej ne rečem, da tud mene kdaj pa kdaj ne zanese, ampak načeloma nisem konflikten in mi je žal, kadar pride do tovrstnih zapletov.

Ker mi je včeraj itak bediral, ker (stvarno!!!) nisem mogel poleg, sem seveda firbčno spraševal kako je bilo in obujal spomine ter malo primerjal - in kar naenkrat sem na zatožni klopi in deležen ostrih kritik ter grobih podtikanj!

Kaj torej ? samo ne reci da je to običajno... saj se mi načeloma zdiš zelo kulturen!

Imam sila preprosto vprašanje:

A smo dovolj odrasli, da si sežemo v roke kot kolegi in pozabmo na vse skupi, al ne? :)
Prikaži več možnosti

vladster
vladster

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 270
  • Avtomobil: Volvo v50

Fish kva pizdiš, prid raj v štajersko na pir :laugh
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 138

Tole je za Mini pussydriverje :)

Objavljena slika

Aja tist, ki sem ga gledal včeraj ni imel takega volana in je bil tudi preklemano hiter.
Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 865
  • Avtomobil: E36 2x

Zdj pa še en nadaljni stage predelave motorja, da te bo drugič Z3MCoupe gledal v rore- ne manjka več veliko :laugh

Lp

ha, ha, ha :blabla

Mission impossible :laugh

Bo tudi Z3M Coupe še izboljšal svoj čas. Gume, ki sem jih tokrat vozil so bile še precej slabše od Fisherjevih, ki so bile po tvoje za v smeti.
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Virko,

Saj veš da je precej za hec, malce vendar zares :laugh Vsi slovenski avti včeraj na Grobniku so meli še ful potenciala. Hrvatarji so vozili vsi na nekih slikih ali vsaj na ohranjenih letnih gumah.

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

ha, ha, ha :blabla

Mission impossible :laugh

Bo tudi Z3M Coupe še izboljšal svoj čas. Gume, ki sem jih tokrat vozil so bile še precej slabše od Fisherjevih, ki so bile po tvoje za v smeti.

Oba mava se precej rezerve taksne in drugacne.

Sam da ne bova postala tako tekmovalna, da bova konc dneva klicala avtovleko in pila pir v bliznji gostilni. :laugh :laugh :laugh

Mi je pa fajn da imava oba izziv. Ti da bos MINI ju spizdu, jst pa da te bom drzu.
Tko, za zabavo in upam da res ne bova zacela pretiravat. Ze tko sm vidu da te je neki nosilo vn z ovinkov. :laugh
Pa sej je prov, mormo se ucit na progi in ne na cest!
Prikaži več možnosti

Viper
Viper

Mr. Nordschleife

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 853
  • Avtomobil: ni BMW

Ja, Virko me je vzel na voznjo, Zvan pa prosu, naj poiscem letvico, ki mu je odletela na unem dolgem reskem ovinku. In tako mi je Virko dal skozi cel ovinek lep pogled po robu proge skozi bocno sipo ... letvice zal nisem videl, je pa bilo ZELO zabavno.

Ce boste meli sanso za kaj podobnega ... ne odlasat ;). Ne bo vam zal!

PS: ce slucajno kdo ni vidu - sem dal neki slik na moj-album.com ... link je v temi o Grobnik Trackdayu ;).
Rear tyres are evil and deserve to be punished accordingly!
My life changed when Sabine took me for a ride in M5 Ring-Taxi. :eek
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.