Skoči na vsebino

K: BMW :)

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
100 odgovorov v temi
Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 499
  • Avtomobil: M4,M3

kupi 325 tds ostalih 12K EUR pa investiraj, pa ne v sklade itd. bulšit.

Ampak kam?

Damjan,kje je tvoj kolega kupil 525d E60 za 19K(sorry za off topic)
Kupim csl platišča za M3 ---> ps me!
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Kupil ga je od NLB leasing.....
Kam....hmm možnosti je veliko:-D
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 445
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

kaj miha si se spet zapalil za bavarca, upam da najdeš kaj pametnega pol pa obvezno na eno drinko, sej ves k sva tolk daleč :wink
P.S. poklič kaj:ok
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 295
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Ma ja no, sej Oracle ne kupuje tako dragega avta-skorej, sam kar je pa več od tega, je pa dobesedno metanje denarja skozi okno!
Za tak dnar tu pri nas kupim staro bajto in jo preprodam, na nji pa zaslužim enega takega bavarca, tako da Damjanova izjava ni niti tako napačna!!
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

BTW., oracle, kaj se je pa zgodilo z e36? :confused
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 796
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

BTW., oracle, kaj se je pa zgodilo z e36? :confused

Prodal jo je:ok
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Aha...očitno je že avto za 15k EUR predrag...me zanima, koliko kvadrtov nezazidljive parcele dobiš za ta denar, veloce...sicer pa kaj se mi ubadamo s tem, poba kupuje avto za 15k EUR, to je lahko 1500 EUR ali pa 15k EUR...
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Ma ja no, sej Oracle ne kupuje tako dragega avta-skorej, sam kar je pa več od tega, je pa dobesedno metanje denarja skozi okno!
Za tak dnar tu pri nas kupim staro bajto in jo preprodam, na nji pa zaslužim enega takega bavarca, tako da Damjanova izjava ni niti tako napačna!!

Glede na tvojo izjavo - verjetno bi takoj našel več kandidatov, ki bi za 30k€ kupili hišo na obali. Le na plan z njimi. Kupimo takoj.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 061
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Austin & Co., veloce ima prav. Bajt za 15k eur je na obali kolikor hoces, res pa je da niso ravno 100m od morja. "Obala" je precej sirok pojem. Odkar imam punco v Kopru se dosti potikam tam okoli in priloznosti je veliko. Ne prodajajo pa se take bajte po oglasih... to je vendar jasno, ali ne?

Zdaj pa kar se tice avta: Oracle, odgovori mi prosim na sledeca vprasanja:

1. Kje se ponavadi vozis (mesto/daljse relacije)? (v %, ce se da)
2. Kako dolge so tvoje obicajne mestne voznje (v km)?
3. Kako hitro se ponavadi peljes na relacijo po avtocesti (blizu 180 km/h ali bistveno manj, recimo po omejitvah)?

Toliko za zacetek, potem ti pa povem kateri motor (ne karoserija - to si izberes sam) je zate in predvsem zakaj.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik

Glede na tvojo izjavo - verjetno bi takoj našel več kandidatov, ki bi za 30k€ kupili hišo na obali. Le na plan z njimi. Kupimo takoj.
LP
Austin

Oziroma za malo več kot 15k:eur,me prav zanima ja:crazy........časi,ko si lahko kupil na sejmu avto ga posesal navil ceno za 1000DEM in so se v četrtek po izidu salamona tepli kdo ga bo kupil so že zdavnaj minili.......karkoli dobiti poceni in z 100% zaslužkom prodati je prej izjema kot pravilo,sploh pri bajtah,saj ljudje niso od včeraj.......drugo so pa licitacije,kjer je pa tudi potrebno podmazati,da prideš zraven ali novogradnje,ampak tam se ti bodo z 30jurji v žepu vsi smejali.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Glede na tvojo izjavo - verjetno bi takoj nasˇel vecˇ kandidatov, ki bi za 30k€ kupili hisˇo na obali. Le na plan z njimi. Kupimo takoj.

Nasel jih bo ze nasel... pa si res tako naiven, da mislis da ti jih bo velikodusno odstopil po nabavni ceni? :skrbast

Marsikaj se da dobit, ampak za to se je treba malo potrudit in ne cakat da ti nekdo k nogi prinese... casi ko so vam tako stregle vase mamice so minili :laugh

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Oziroma za malo vecˇ kot 15k:eur,me prav zanima ja:crazy........cˇasi,ko si lahko kupil na sejmu avto ga posesal navil ceno za 1000DEM in so se v cˇetrtek po izidu salamona tepli kdo ga bo kupil so zˇe zdavnaj minili.......karkoli dobiti poceni in z 100% zasluzˇkom prodati je prej izjema kot pravilo,sploh pri bajtah,saj ljudje niso od vcˇeraj.......drugo so pa licitacije,kjer je pa tudi potrebno podmazati,da pridesˇ zraven ali novogradnje,ampak tam se ti bodo z 30jurji v zˇepu vsi smejali.

Mislim da mi ni treba razlagat kako veliki so zasluzki pri poslih z nepremicninami - ali pac? Je pa res, da je danes na nepremicninskem trgu (tako kot konec koncev tudi na avtomobilskem) treba pokazat malo vec domisljije in ni dovolj da recimo kupite garsonjero v centru mesta in potem cakate da ji cena zraste za 100 ali 200%. Nalozbe v stanovanja in hise v vecjih mestih so pri nas trenutno dokaj "out".

Prikaži več možnosti

JuRcL
JuRcL

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 245

http://www.avto.net/...asp?id=1599643#

Tale mi je prelep.
LP
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri samo preprodaji ni velikih zaslužkov,zraven tega je treba upoštevati še plačilo davka.Danes je skorajda nemogoče poceni kupit pametno nepremičnino in jo za bajne pare prodat.Vse kar je v osnovi poceni se tudi neda drago prodat,saj bi jo konec koncev dobro prodal že lastnik sam......takšnih,ki pa prodaja bajto pa se ne pozanima koliko je vredna pa žal več ni,brez skrbi.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pri samo preprodaji ni velikih zasluzˇkov,zraven tega je treba uposˇtevati sˇe placˇilo davka.Danes je skorajda nemogocˇe poceni kupit pametno nepremicˇnino in jo za bajne pare prodat.Vse kar je v osnovi poceni se tudi neda drago prodat,saj bi jo konec koncev dobro prodal zˇe lastnik sam......taksˇnih,ki pa prodaja bajto pa se ne pozanima koliko je vredna pa zˇal vecˇ ni,brez skrbi.

Biznis z nepremicninami je vedno bil in vedno bo. Govoriti da se to ne splaca je podobno, kot da bi rekel da se izsiljevanje, prostitucija ali preprodaja mamil ne splaca. Je pa res da so tisti najvecji zasluzki omenjenim trem "poslom" ze precej podobni :-D

No pa pustimo offtopic offtopica :laugh Tudi legalno se da z nepremicninami cisto spodobno zasluzit, ce le v to vlozis nekaj truda in nisi nadpovprecno zabit :ok2

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

samo tista modra z alpinkami zgleda pa res :slin
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 295
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Aha...očitno je že avto za 15k EUR predrag...me zanima, koliko kvadrtov nezazidljive parcele dobiš za ta denar, veloce...sicer pa kaj se mi ubadamo s tem, poba kupuje avto za 15k EUR, to je lahko 1500 EUR ali pa 15k EUR...

Kdo je rekel obala???????????????

Jaz živim na severni primorski, tu se za 15-20k dobi že marsikaj! Govorim iz izkušenj človek, ne na pamet. Imam nepremičninsko agencijo "že" tri leta in če ne bi bilo tako, ne bi preživel. No, ampak nekateri ste že hudo pametni na vseh področjih. Pač Slovenci.
Brez zamere za off topic.

Jaz navijam za 530dA z Alpinkami!:ok
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

hehe tudi mene je tale petica rahlo narajcala....res zgleda lepa!

jerry, sem že toliko teh motorjev prevozil, da približno vem kaj mi vstreza, kaj misliš? glede tega ne rabim drugega mnenja. rabim ljudi, ki mi bodo pomagali z iskušnjami pri določenih avtomobilih, morda pri zgodovini dotičnih avtomobilov...

sicer se mi pa niti ne mudi. mogoče bom kupil čez 3 tedne, mogoče danes...
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

še glede investiranja...vsak ma svoje, tudi jaz imam svoje. seveda bi bilo super dobiti poceni dober avto in ostalo "obračati" nekje...ampak to je pravljica.
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Nasel jih bo ze nasel... pa si res tako naiven, da mislis da ti jih bo velikodusno odstopil po nabavni ceni? :skrbast

Marsikaj se da dobit, ampak za to se je treba malo potrudit in ne cakat da ti nekdo k nogi prinese... casi ko so vam tako stregle vase mamice so minili :laugh

A znaš brat Jerry?
Rekel je 15k€ za nakup, pa dvakrat toliko za prodajo.
In kaj se zdaj usajaš če sem se samo javil za nakup?
Komentarje o mamicah pa prišparaj za koga drugega.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti