Skoči na vsebino

"Tradicionalne" Alpe :)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
123 odgovorov v temi
Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Hey hey druscina.

Mene zanima kolko od vas je zainteresiranih, za en jesenski (tako kot lani ko je blo res noro) krog po alpah. Slo bi se za dva dni in upam da ne bo se snega. No ce ne bomo pa improviziral.

Recimo 1. dan do svice pa 2. dan potem nazaj. Se pravi da se prespi.

Slo bi se pa prvi ali drugi vikend v oktobru (prej drugi, ker prvega bom ravno dobro nazaj, no pa sej se mi bo vozilo).
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Joey
Joey

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 152

Jaz sem za, bi mi pa skoraj bolj ustrezal enodnevni izlet. Lahko bi recimo naredili turo do Cortine pa nazaj in je to iz Lj. dobrih 500 km. No najprej je treba videti, koliko je sploh zanimanja.
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

....drug tedn v oktobru v švicarskih alpah pa res zna bit sneg:confused
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 226
  • Avtomobil: Mini COOPER S

:damn :damn :damn... pa kaj vam je vsem s tem drugim tednom v Oktobru??? Enkrat Salzburgring, enkrat Alpe... pizda, na koncu še ne bom šu na sejem ko vsi tolk kurte z raznimi dogodki...:crazy

Okej, brez heca: Z velikim veseljem bi se udeležil Alpenpassov, a sem takrat poslovno odsoten v Kölnu (malo se bom šel potolažit na Nürburgring:laugh :laugh), pa tudi sicer meni oktobra nasploh slabo kaže! Jebatga

Sicer pa se tudi meni zdi, da bo sred oktobra že potrebno veeeeeliko sreče v Švicarskih alpah, da ne bo treba verig montirat!

Pa se se boste znašli:ok :ok :)
Prikaži več možnosti

TURTLE
TURTLE

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: ATV

No, verjetno tudi meni ne bo uspelo spravit skupaj 2 dni, bi blo pa fino. Mogoče pa le, drugače pa z veseljem. Lani je blo super!!!!Tako da se bom maximalno potrudu za ta dva dni!!!!!
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Mene štejte zraven. (obljubim, da ne bom sekal kolone :-D )
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: VW Käfer

:avtoSem za.
Little Blue BOX
Prikaži več možnosti

miniblue
miniblue

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: mini cooper s

mislim da bo avto do takrat že nared...:laugh :laugh tk da se zna zgodit da bi se jz tud prkluču:ok2 pa da vidim tte alpe:metalc

ej mirek drgac je pa odbijač kt ulit za mojga minija:mljask

lp
NČ BAT KR ŽGAT:fight
Prikaži več možnosti

Tilen
Tilen

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 394
  • Avtomobil: ... in production!

Živjo fantje!

V tem trenutku je še malo prezgodaj, da bi lahko 100% potrdil prisotnost mene in mojega črnuha. Vsekakor pa se sliši zanimivo; bom imel v mislih! ;) Ravno nekje v tem času pa moram poslovno v Ženevo, pa me zanima katero pot mi priporočate do tja, ker še nikoli nisem bil (žal ne bo šlo z Minijem, zato me zanima predvsem najhitrejša pot, je to čez München ali Milano ali kje drugje?). Hvala!

LP
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Ce bo prevec snega se bomo pa obrnil, ni problema.

Jah do Davosa je dalec. Ce ste sposobni v enem dnevu OK, jaz se bom potrudil da prevozim ni problema. A se mi zdi neumno matrat ce ni potrebe. :)

Ce ne bo interesa pojdem pa sam. Mene ne skrbi a avto zdrzi take fure al ne, jasno je da jih. :)
Zdaj zakaj spet velika vecina ne more pa ne bom niti ugibal. Se sploh pa ne na tem mestu kjer sem zdaj. :)

Uzivite, jst sm cist mrtu in grem spat. Dans spet prevozu nekaj cez 1k km. Manjka tudi spanja. :crazy :laugh
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Evo iz prve roke vam povem da so le cisto vrhovi svicarskih alp v belem. Torej bi moralo biti (vsaj danes ob petih popoldan) se vse prevozno.

Je sploh kaksen interesent za eno turo jesensko?

LP
Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

Evo iz prve roke vam povem da so le cisto vrhovi svicarskih alp v belem. Torej bi moralo biti (vsaj danes ob petih popoldan) se vse prevozno.

Je sploh kaksen interesent za eno turo jesensko?

LP

Me !!1
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Po pogovoru s Fisherjem vas sprašujeva, kdo je še interesiran ter ali ste interesirani za enodnevno ali dvodnevno turo?

Včeraj sem si ogledal zadnji top gear in me je Alpska pokrajina čisto navdušila tako da sem zraven.

Šlo bi se pa ta vikend oz. to soboto. Sam sem za enodnevno turo (ca. 500-600km, podrobnejši podatki bojo ko izvemo če je sploh dovolj zanimanja).

Lp,
Anže
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Joey
Joey

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Jaz sem za enodnevno turo - nekaj takega kot lani :)

Lp
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Jaz sem za enodnevno turo - nekaj takega kot lani :)

Lp

OK, potem kar to soboto?

Slo se bo pa zgodaj, da naredimo cimvec. Ce je zelja lahko ponovimo vsaj delcek lanskega izleta in probamo dodat kej novega.

Bo tako OK?
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 133
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

Priporočam Furkapass in Grimselpass, so relativno blizu Italije, a priroda je zeeeelo slična onoj iz zadnjega Top Geara :ok Na Furkapassu mate tudi legendarni hotel Belvedere, ak se odlučite za turo od dva dni.
Prikaži več možnosti

Henrikson
Henrikson

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 226
  • Avtomobil: Mini COOPER S

Mater sn vam fovš!

Če bi ne mel obveznosti bi sigurno šel zraven, saj bo vreme očitno zdržalo! Jebatga :jok- pa drugič...

Pa varno vožnjo želim:ok
If you want to fly like an eagle, don't hang arround with the turkeys!
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Fisher, a lahko sestaviš približen osnutek ture malo za predstavo?

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Ne obljubim, ce bo volja ja.

Mal sm sit planiranja za en cajt....sej ves...pocitince pa to.

Tle je lanska slika.

Objavljena slika

Se pravi nekaj podobnega. Delcek tudi te poti sej drugace itak skoraj ne gre vsaj tu iz slovenije tja.
Prikaži več možnosti

Joey
Joey

BMW ljubitelj

• Uporabnik

OK, potem kar to soboto?

Slo se bo pa zgodaj, da naredimo cimvec. Ce je zelja lahko ponovimo vsaj delcek lanskega izleta in probamo dodat kej novega.

Bo tako OK?

Jaz sem za. Malce sem pobsrkal po zemljevidu.... Kaksna se ti zdi kej tale tura (Tolmezzo izhodisce)?

Objavljena slika

Mislim da je iz Lj slabih 600 km. Mogoce smotrno malce skrajsati.
Prikaži več možnosti