Skoči na vsebino

"Tradicionalne" Alpe :)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
123 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Zakaj delate to turo vedno tako pozno:confused
Jst bi šel z veseljem, če bi bila prej, ko še ni možnosti snega na cesti. K z letnimi gumami na zadnjem pogonu se mi prav ne drsa po kakšnih hudih klancih, pa še verige ne morem dat na 18".
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Zakaj delate to turo vedno tako pozno:confused
Jst bi šel z veseljem, če bi bila prej, ko še ni možnosti snega na cesti. K z letnimi gumami na zadnjem pogonu se mi prav ne drsa po kakšnih hudih klancih, pa še verige ne morem dat na 18".

Takrat ko mi delamo tako turo ni niti pikice snega, ne vem kje tebi taka informacija :okLani smo izbrali idealen datum, verjetno je bil zadnji sončen vikend predno je začelo snežiti.

Glede na količino snega na tisti sliki se bo sigurno obdržal še vsaj do konca junija. To pomeni, da bodo do takrat verjetno mokre ceste kar pa meni osebno ne diši, pa še poleti je preveč motoristov in res ni užitek se stalno umikat tem norcem na dveh kolesih, ki posekajo vse ovinke...krivi pa itak niso nikol če poči- eno bližnje srečanje, ki se je končalo srečno imam več kot zadosti v svoji vozniški karjeri tako da ne mislim posebno iskat še kaj podobnega:okIz zgoraj naštetih razlogov je idealen datum +- 14 dni glede na lanski rok.

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

No, če bo vreme suho (da ne bo možnost sneženja ali poledice), lahko štejete mene zraven. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

Ma Rottie, wake up! Je pomlad, ne jesen. Sploh pa ne klicat nesrece. :)

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti