Skoči na vsebino

K: 320d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
16 odgovorov v temi
demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18

Zivjo,

najprej vsem lep pozdrav in cestitke za tako dobro stran.
Tukaj sem, zato ker rabim pomoc in sicer in sicer zaradi nakupa avta. Kolega, ki dela v trgovini z avto deli, mi je od vseh avtov priporocal bmwja.
Zanimam se za enga 320 d do 200.000 km letnik okoli 1999
kaksne napake na zunaj vidne me ne motijo, bistvo je da je notranjost, optika in mehanika avta brezhibna. ...In cim bolj poceni:-D to je normalno... avto pa bi uporabljal za se vozit na fax v ljubljano. Cena okrog 7500 eur.

Res ne vem... gledam malo cene na avto netu in so zelo razlicne, nekateri imajo malo km in poceni, nekateri pa dosti km in visoko ceno...:crazy

ampak bmw je res najlepsi avto in z najlepso lego na cesti..:metalc
zato ga hoooocem:ok
Prikaži več možnosti

Adi523i
Adi523i

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 666
  • Avtomobil: Bmw 3 GT

Za 7500 EUR boš težko dobil 320d, kvečjemu kakšnega bencinarja.
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

se ze vrti eden na netu za 7900, nisem mislil tocno 7500, ampak okoooli tam od 7000 pa do 8000, vec ne bi dal, vsaj za te letnike 98., 99.
Prikaži več možnosti

kian_alvane
kian_alvane

addicted to e36

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 479
  • Avtomobil: nimam

ne kupuj poceni dizla :ok
:mznak for Motorsport. :mznak for Milestones.
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

vem ja, zato upajmo da bodo cene kaj padle, ker ce dam za dizla l.1999/00 z 200.000km 9.500 eur pol raje se malo stisnem pa si kupim face lifta za 2000 eurov vec.... boolano... jaz rabim avto za ljubljano, kjer ti ga (kot so mi prejsnjega) zrukajo celega... zato nocem face lifta, ker bi mi vsaka praskica trgala srce...btw...teh pskic pa se veliko nabere v kratkem casu...

a imam prav?
Prikaži več možnosti

BBojan
BBojan

Bivši nick Bojan-Žan

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 536
  • Avtomobil: E46 "323td" ;)E87 120d

vem ja, zato upajmo da bodo cene kaj padle, ker ce dam za dizla l.1999/00 z 200.000km 9.500 eur pol raje se malo stisnem pa si kupim face lifta za 2000 eurov vec.... boolano... jaz rabim avto za ljubljano, kjer ti ga (kot so mi prejsnjega) zrukajo celega... zato nocem face lifta, ker bi mi vsaka praskica trgala srce...btw...teh pskic pa se veliko nabere v kratkem casu...

a imam prav?

Ma niti ne, ker za tako nizek denar boš bolj težko dobil lepo ohranjeno E46, še posebej dizla. Za ta denar raje kupi bencinarja:ok
Zakaj bi imel novega Audija, če imam lahko starega BMWja?!:ok2
Prikaži več možnosti

Adi523i
Adi523i

BMW fanatik

• Uporabnik

Lepega bencinarja dobiš za 7000-8000 EUR, pokuril ti bo 2L več... ampak boš dal zanj 7000 EUR, za dizla pa vsaj 2000 EUR več (to je 2000 litrov bencina), moraš narediti 100.000km, da dobiš razliko nazaj:) Malo se poigravam s številkami:)

lp
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

tezko da bi vzel bencinarja.... navajen sem na traktorja:) edini beninar glede na stroske in ostalo, primerljiv z dizlom je 318, tako da malo manj pije... in da se poba in registracija tam nekje pokrijeta. Sem vozil 318 copeja, pa me ni preprical... til sem tudi 320d 136ps, v redu, odzivnost malo pocasna, ampak za avto cesto zakon...
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 352
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Človek si pač ne pusti dopovedat, bomo pač spet brali teme v stilu kako to da imamoj bmw 200 kkm pa mi je turbo crknil??!!

LP
Prikaži več možnosti

BBojan
BBojan

Bivši nick Bojan-Žan

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 536
  • Avtomobil: E46 "323td" ;)E87 120d

tezko da bi vzel bencinarja.... navajen sem na traktorja:) edini beninar glede na stroske in ostalo, primerljiv z dizlom je 318, tako da malo manj pije... in da se poba in registracija tam nekje pokrijeta. Sem vozil 318 copeja, pa me ni preprical... til sem tudi 320d 136ps, v redu, odzivnost malo pocasna, ampak za avto cesto zakon...

No na stroške raje glej dolgoročno, saj ti zna slabo ohranjen dizel pobrati več denarja kakor kakšen 2.8 motor. Dopovdati pa ti hočemo le, da boš za omenjeni znesek zelo težko dobil 320d v brezhibnem stanju. Seveda pa ni nemogoče:ok

No upam pa, da boš le dobil to kar si želiš:ok

Lp
Zakaj bi imel novega Audija, če imam lahko starega BMWja?!:ok2
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

320d....8.500eur+turbina 600eur...hehe za vsak slucaj+zavarovanje razlika200 eur
318....7.000eur+pokuri 2l vec=500eurov na leto(25t na leto)

razlika dizel benz, se v 2-3 letih poplaca + dobim nafto vsake tolko bolj zastonj...hm
koncni izid diesel:benz 1:0

pabrez zamere, malo za salo, malo za res...
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

hvala, vem, prejsnji avto sem kupil od prvega lastnika, pa je delal kot urca, pol sem ga pa razbil, potem popravljen ni bil vec.... motor pa je bil se zmeraj super.
Kot sem napisal, ne gledam na zunanjo ohranjenost, podrsan, itd... bistvo so ostali vitalni deli, motor, roke, podvozje...

zato sem tudi napisal na forumu da iscem tak avto... nic sminkerije, ampak udobno in varno voznjo.

vseeno hvala za nasvet, bom se malo prespal in premislil
Prikaži več možnosti

Adi523i
Adi523i

BMW fanatik

• Uporabnik

Malo za šalo, malo zares.... Ko kupiš, nam le predstavi tega 320d z realnimi 200.000 km za 8000 EUR ali manj:-D

Uspešno iskanje:ok

ps. Verjetno si že, ampak še enkrat poglej na avto. net, koliko 320d dobiš za 8000 EUR:)
Tale še kar zgleda (čeprav je 8.800 EUR) http://www.avto.net/...asp?id=1623705##
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

Človek si pač ne pusti dopovedat, bomo pač spet brali teme v stilu kako to da imamoj bmw 200 kkm pa mi je turbo crknil??!!

LP

glej, poznam veliko primerov, ko je folku res crknila kr zgodaj turbin, ampak je treba vedeti, da je turbina zeeeelo potrosni materjal. Veliko je takih, ki ne razumejo navodil kot: ne stiskaj hladen avto, po dolgi voznji, ga pred ciljem vozi bol pocasi in ga pusti 5 min laufat v leeru...itd, itd....
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

ta ja ki je vredna nakupa!!! zna hodit po rokah, pa se kot dodatna oprema....hm... to bi pa bila udobna voznja
Prikaži več možnosti

_killkeny
_killkeny

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: BMW 320d turing M teh

prijatu sam ves gdor isce ta najde ne pozabi moje srece:)
Prikaži več možnosti

demonis
demonis

Začetnik

• Uporabnik

ti si bil itak taaaaaki seronja, da ne morem se zmeraj verjet... Imas vise srece ko pameti. In da ti nije bilo mene....
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.