Skoči na vsebino

Projekt E30

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
131 odgovorov v temi
orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 533
  • Avtomobil: E30 m10b18v

No pri tem konektorju je zdaj problem, ker na inštalacuji od tega motorja prideta zravn računalnika dva konektorja(bel in črn) z šterimi pini.V enega grejo not 3 žice v drugega pa dve(Če se prav spomnem:crazy) in to je treba zdaj zvezat skupi sam nimam pojma kako....jutri si bom uzev čas pa bom to malo premeril, če pa kdo mogoče ve kako bi zvezal to skupi mi naj prosim pove:-D
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

povej barve žic za vsak konektor.
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju

na hitro kar sem uspel najt. Motor je že pofacelift če se ne motim? Potem bi morala bit tista dva konektorja pri motorni enoti:
na 2x žici: od klime, barve črno/siva in viola/siva, te žice nas ne zanimajo

na 3x žice: od delovanja motorne enote barve: zelena, črna, belo/črna. Ta konektor bi ti moral že imet (glede na to da si imel 2.0) tam okol motorne enote in pride pod armaturko mimo števca, radia, in nato nekje pri uri se spusti k motornem računalniku. Če ta ni povezan, ne bo delalo nič (ta zelena žica pride iz ključavnice in je bistvena), ta ostala dva sta pa od porabe in obratov na števec
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 769
  • Avtomobil: Assless beemer

No pri tem konektorju je zdaj problem, ker na inštalacuji od tega motorja prideta zravn računalnika dva konektorja(bel in črn) z šterimi pini.V enega grejo not 3 žice v drugega pa dve(Če se prav spomnem:crazy) in to je treba zdaj zvezat skupi sam nimam pojma kako....jutri si bom uzev čas pa bom to malo premeril, če pa kdo mogoče ve kako bi zvezal to skupi mi naj prosim pove:-D

Če se ti nemudi počakaj da solotov avto končam pa se oglasim na eni kavi pa tole zalaufam:ok
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

@Eddy no če mi dons ne bo ratal se toplo priporočam:ok @vlakci najlepša ti hvala za informacije, zdej mi je končn jasno kam moram dati kakšen kabl. Bom poročal če mi bo ratal:laugh
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 812
  • Avtomobil: R4,R6,V8

@Eddy no če mi dons ne bo ratal se toplo priporočam:ok @vlakci najlepša ti hvala za informacije, zdej mi je končn jasno kam moram dati kakšen kabl. Bom poročal če mi bo ratal:laugh

Trije stromarji z vegove na kupu pa vam mora @Vlakci pomagat :laugh :laugh :laugh
LP Pirc
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja to je pa tko, če te štrom ne zanima:laugh Jaz sm bol za švasat, šramfat, kitat itd....štrom mi gre pa na k...:laugh
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja to je pa tko, če te štrom ne zanima:laugh Jaz sm bol za švasat, šramfat, kitat itd....štrom mi gre pa na k...:laugh

Ce ne bi blo stroma ti tud svasu ne bi :ok2

No le zrihtite :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

Evo, stroj dela, vse funkcjonera. Releji za benz pumpo so najbrž šli in je bilo treba pumpo zvezat direkt na napajanje.

Več bo pa Orh povedu:)
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

wehi
wehi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 751
  • Avtomobil: /

To mi delaaaaaaaaaaj.:metalc Zdej pa sam :burnout.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 799
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

A se že kaj kadi izpod gum, al sam iz avspuha, al celo sam iz releja :)
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

Evola...avto zdaj vžge, je pa en majhn problemček, neda se ga ugasnt:laugh Lahko dam kluče ven, pa še zmer lavfa:fight Me zanima če lahko dam stikalo na zeleni kabl ki gre do računalnika, pa da mam to začasno za ugašat???? Brav pa sm da kao nesmeš med delovanjem avta pri Motronikih odklaplat napajanja računalnika:confused
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju

računalnik ima stalno napanje direkt z baterije in napanje preko ključa z zeleno žico. Če na zeleni ni 12V motor ne bo delal (plus da moraš da ga moraš zverglat da bo sploh delal). Ta rdeča na baterijo je pa vedno pod 12V. Zelena dobi kontakt z ključavnice na "run" in "start" (druga in štart pozicija). Iz ključavnice imaš zeleno žico ki gre na konektor armaturke in pol pod armaturko vse do motorne enote. Ta se priklopi na konektor z 3x žicami na motorni enoti.

Če tega kabla nimaš (čeprav bi moral imet saj si imel M20B2o noter) svetujem da spelješ kabel iz števca in sicer iz plavega konektorja ki ima zeleno žico (za charge lučko), ji doštukaš še eno in pol jo zvlečeš do motorne enote. Zraven na istem konektorju števca lahko povežeš še črno in belo/rumeno žico ki služijo za obrate in porabo in grejo tud iz motorne enote (konektor z 3x žicami) na števec kot ta zelena. Tako sem jaz naredil za M10B18 in mi dela vse BP
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala vlakec, bom probav naredit tako, pa poročam če bom kaj skru:laugh Ob priložnosti pa dobiš:drink
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce jaz prov zastopim bo tale avto za drift ? :confused

Zakaj enostavno ne vrzes vn kljucavnice in zveses vse skupaj preko stikal in start tipke ?

LP
LP Pirc
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sej to bom naredu sam za enkat rabm na kluč ka še ni garaže(moj drugi projekt ki trenutno poteka), da mi nebo kdo sunu avta:laugh
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sej to bom naredu sam za enkat rabm na kluč ka še ni garaže(moj drugi projekt ki trenutno poteka), da mi nebo kdo sunu avta:laugh

Ja pa dej tako stikalo k je na kljuc :ok

Pac obrnes kljuc , sklenes stikalo in pritisnes START tipko po . Za Ugasnit pa samo stikalo razklepens , zaklenes in je .

LP
LP Pirc
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

No sej tko sm zdej naredu:-D
Prikaži več možnosti

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 084
  • Avtomobil: BMW E36 1.8ist

Koboš imel čas pa javi da greva na piv ker sva tako daleč narazen:laugh :beer
041/873-813 Danijel
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

No ti javim...te pokličem u petek če boš imev čas:ok

lp orh
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.