Skoči na vsebino

Projekt E30

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
131 odgovorov v temi
Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 516
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Tako ti bom povedal: če bi se dalo legalno,ali ilegalno homologirati V8 motor v E30 grem takoj to delat za na cesto. kakorkoli pa obrnem,kogarkoli pa vprašam se začudi in pravi a-a...ne bo šlo. Pa četudi bi predelal komplet avto da je bolj varen in se bolje ustavlja ipd...slovenija sux za homologacijo:)

Pokliči na RTI v MB (in se na daleč ogni LPPja), ker tam se marsikaj da certificirat, saj so edina organizacija pri nas, ki dejansko dela preizkuse. Po mojih izkušnjah se da marsikaj več spravit skozi kot v Lj. Mogoče bi se pa tudi tak motor dalo ;)
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 533
  • Avtomobil: E30 m10b18v

Danes sm dobu avto od mehanika, ker je blo treba menat bate za sklopko pa sm spet dobu račun 230e:jok Ta avto tud požre veliko dnara:fight Dobiv sm pa tud športn volan OMP, ter nekaj gum in feltn, ju3 dobim še nov sedež, ker prejšni mi je nažalos zgorev:-D U nedeljo pa test run:ok
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

si uspel zalaufta pol ko po mehaniku ni hotu vžgat?
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, samo en kabl za napajanje za računalnik je biv v stiku in ni hotu vžgat, drgač pa lepo vleče....me zanima če se pozna kaj ker je nižana glava, pa pozna se da je čist spraznen avto:ok
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 175
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Danes sm dobu avto od mehanika, ker je blo treba menat bate za sklopko pa sm spet dobu račun 230e:jok Ta avto tud požre veliko dnara:fight Dobiv sm pa tud športn volan OMP, ter nekaj gum in feltn, ju3 dobim še nov sedež, ker prejšni mi je nažalos zgorev:-D U nedeljo pa test run:ok

A? kaj je to?:confused
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

Cilindre:)
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo avto dela. :party Edino kar je treba dat druge objemke na ceveh, ki gredo iz hladilnika na motor ker malo puščajo...Ter seveda zmontirat visko ali električni ventilator:)
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju

Evo avto dela. :party Edino kar je treba dat druge objemke na ceveh, ki gredo iz hladilnika na motor ker malo puščajo...Ter seveda zmontirat visko ali električni ventilator:)

druge objemke? Stisni te malo bolj pa bo mir (razen če so že tok fuč kar pa pri original objemkah dvomim).
Za ventilator daj kr visko. Električnega boš težko dobil ker je bil sam pri klima modelih in še nosilc boš pol moral dobit ker seveda hladilnika klime ne boš dajal noter sam zarad pričvrstitve ventilatorja (na hladilniku klime so nosilci ventilatorja). Pa če boš hotu da ti prav dela boš moral pol še vezat 2x termostata da ti vklopita releja za stopnjo 1 in stopnjo 2 :ok, da bo mašina vedno pri ta pravi temperaturi
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja objemke so švoh:ok

Drugače pa ja, tudi jaz sem za visko, vendar orh trmari.:laugh

Je pa tako, da ga ne mormo dobit dol z prejšnega motorja, res na noben način ne gre dol, a je kakšna fora?
Prikaži več možnosti

solo
solo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: e39

Pri visku je kontra navoj...rabiš pa 32 ključ in macolco :-D

lp solo
[URL="http://avtomoto-freaks.com/index.php"][/URL]
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, kontra navoj na tisti matici notri? Če je to to smo probali vrti se vendar kot da bi se vrtela v prazno:confused

Kaj pa nardiš z macolo?
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju

Ja objemke so švoh:ok

Drugače pa ja, tudi jaz sem za visko, vendar orh trmari.:laugh

Je pa tako, da ga ne mormo dobit dol z prejšnega motorja, res na noben način ne gre dol, a je kakšna fora?

jermen gor, odšraufat 1x ta micen vijak iz jermenice ki je na vodni pumpi (zato da lahko vmes dobiš ključ za prijet matico viskota). napet jermen kr dost, en naj drži jermen, drug pa oseka po ključu da spusti matica = tako je eddyju uspelo ko je mojga swapal. matica ima pa kontra navoj ko boste odtiskali :ok.
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik

Ok hvala, bomo probali.
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 769
  • Avtomobil: Assless beemer

druge objemke? Stisni te malo bolj pa bo mir (razen če so že tok fuč kar pa pri original objemkah dvomim).
Za ventilator daj kr visko. Električnega boš težko dobil ker je bil sam pri klima modelih in še nosilc boš pol moral dobit ker seveda hladilnika klime ne boš dajal noter sam zarad pričvrstitve ventilatorja (na hladilniku klime so nosilci ventilatorja). Pa če boš hotu da ti prav dela boš moral pol še vezat 2x termostata da ti vklopita releja za stopnjo 1 in stopnjo 2 :ok, da bo mašina vedno pri ta pravi temperaturi

Erm...avto je za drift namenjen,ne za vsak dan. Termostikal ne rabiš,samo stikalo za direkt vklop in to je to. Nosilec el. ventilatorja narediš v 1.uri študiranja in izdelave. Itak daš ventilator od E34,E32 ali E36,ker je za E30 hudo redek.

Glede viska: ključ 32 gor na matico in vžgat z macolo po ključu v DESNO stran,ker je kot omenjeno kontra navoj(desno udariš če si pred motorjem). Če ne bo šlo daj jermen gor in naj ti ga nekdo našpona potem tolci po ključu. Pa pazite da se komu kaj ne zgodi.
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

Mah tist visko bi takoj dol dobu če nebi en bučman odtegnu jermenice in se zdej use skupi okol vrti, drgač bom pa itak gor vrgu elektro, pa stikalo not pa je:ok Pa upam da bo v bližnji prihodnosti pol kakšen trening:mljask
Prikaži več možnosti

Bruno///Power
Bruno///Power

Staro uporabniško ime: Gr4nd3

• Uporabnik
  • Sporočil: 112
  • Avtomobil: BMW e91 320d

pozdravljeni vsi k me poznate oz. vs jest poznam. nimam kej počet pa sm se še jes prjavu na BMWSLO da bom lohk še kej dodau kdaj k me skor nikol noben ne omen pa sm precej pomagu orhu.

LP vsem:beer
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobrodošel mehanik!:ok2
Prikaži več možnosti
    • orh666 je všeč

Bruno///Power
Bruno///Power

• Uporabnik

TNX :blabla
Prikaži več možnosti

orh666
orh666

BMW fanatik

• Uporabnik

pozdravljeni vsi k me poznate oz. vs jest poznam. nimam kej počet pa sm se še jes prjavu na BMWSLO da bom lohk še kej dodau kdaj k me skor nikol noben ne omen pa sm precej pomagu orhu.

LP vsem:beer

Mehanik, kr preber si da sm te nek vmes omenu...zihr...čene pa še ti puntota prodej pa še teb urihtamo eno E30 z M50:laugh
Prikaži več možnosti

Bruno///Power
Bruno///Power

• Uporabnik

sej tisto sm vidu da sm omenjen, sam tko da bo folk vedu da tud če vozm Fiata, da sm na vaši strani. pa za nasledn projekt da lohk pisal Gr4nd3 s foruma. hehe.
Prikaži več možnosti
    • orh666 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.