Skoči na vsebino

USA - dežela svobode :)

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4081 odgovorov v temi
mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 355
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

ebay.com

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 658
  • Avtomobil: BMW x

Jajo vas bo imel rad ... a je to zdaj moda v grosuplju? :laugh

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 033
  • Avtomobil: F11

Plačal si toliko davka, kot si ga moral, drugače pa zamenjaj računovodjo. NE boš verjel vsi ki imamo obrt plačujemo davek. Mogoče je to tebi malo nenznanka glede na tvoj način poslovanja pred leti.

Socialna ne vem kaj ma veze z boleznijo in bolniško. Na to očitno ne greš, ker ti je 400 eur premalo in potreuješ več, poleg tega nisi resno bolan, ker drugače nebi mogel opravljati posla.

Ostalih bajk pa sploh nebi komentiral, ker je notri toliko nesmisla...Otrok bo hodil v vrtec, šolo? Ali ga boš šolal doma? Zdravstvo v celoti kriješ iz lastnega žepa sploh nimaš osebnega zdravinka, si samo zdravilec, tablete plačuješ polno ceno, za otroka pediatra imaš privatnega?

Dejstvo je da pametuješ kako bi se moralo živieti in kako delati prav, sam si pa daleč od tega. Najprej pri sebi spedenaj potem pa tukaj gor soli pamet, kako in kaj.

Kar se davkov tiče sem zadnje čase plačal toliko, da marsikdo ostane z odprtimi usti. Bom povedal drugače: v zadnjih par letih sem plačal celo dosti več davka, kot imam premoženja. In to kljub temu, da mi nebi bilo treba. Še več, glede na to da sem bolan bi šel lahko že zdavnaj na socialno in lepo vsak mesec vlekel tistih standardnih 400 eur, pa še kak euro več zaradi bolezni. Tega ne počnem in upam da mi nikoli ne bo treba, nočem da kdo drug za mene skrbi če lahko sam. Tako da mi ni treba ničesar očitat.

Glede teh stvari sem že zdavnaj razložil da se jaz s sistemom ne strinjam in se mu ne podrejam, nikoli se mu nisem in se mu nikoli ne bom. Sem sam svoj gospodar in na to sem ponosen. Čeprav sem rojen v Sloveniji, živim kot da sem ameriški državljan - tam bi se zaposlil ker me država nebi silila da plačujem prispevke za zdravstveno in pokojninsko zavarovanje, tu se pa ne bom. Zakoni v naši državi so skrbno preračunani tako, da človeka silijo v podrejanje sistemu in s tem te sistem izkoristi. Mene ne bo. Živim svobodno, po sistemu tujega nočem, svojega ne dam! In ne strinjam se s tem da s tem nekomu drugemu nekaj odžiram, nikakor. Zdravnika namreč ne rabim, plačujem pa zdravstveno zavarovanje, torej ga plačujem za druge, ne zase. Enako moja žena in tudi sin bo nekoč, če ne bo vrnil državljanstva. Tudi jaz sem o tem že razmišljal, saj je tega kar mi Slovenija nudi vse manj in ne vse več, kar bi bilo logično. Za konec (in v razmislek) še to: ker sem se pokojnini odrekel, so vsi moji davki ki jih bom moral plačat v primeru da se bom kdaj za krajši čas zaposlil, darilo državi. Torej sem v tem primeru na slabšem kot vi ki ves čas plačujete, jaz bom plačeval, med drugim tudi za pokojnino, te pa ne bom videl! Toliko na kratko z moje strani, v razmislek. Stvari nikakor niso črno-bele in zaradi mene ni nihče prikrajšan. Če kdo misli da je pa naj pride do mene in mu bom pomagal, vsakemu bom dal iz lastnega žepa tisto za kar misli da sem mu ukradel, to sem že večkrat povedal in še vedno velja.

Pa kaj še. Pošten človek si ali nisi, vmesne opcije ni. In če se upiraš sistemu to še ne pomeni da nisi pošten, ali pač?

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 916
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

A ves tisto, napisi nekaj, pa ceprav je brez smisla.... no to dela Joda..

... branči, če želiš moje poste razumeti, moraš biti vsaj malo funkcionalno pismen, recimo ala sredina oš....

Koga pokliči, pa vprašaj???

... sem ti odgovoril že 9.novembra, pa očitno nisi poklical....

lp

joda

Urejal joda, 21.11.2020, 05:25.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 676
  • Avtomobil: Bmw

Hay!
... branči, če želiš moje poste razumeti, moraš biti vsaj malo funkcionalno pismen, recimo ala sredina oš....
... sem ti odgovoril že 9.novembra, pa očitno nisi poklical....
lp
joda

Ata, ce bi bil jaz funkcionalno nepismen, nebi zdeloval slovenščine v šoli z odliko, nebi me poslali na kurcevo tekmovanje za cankarjevo priznanje, ter nebi me profesorica na srednji soli na vsak nacin hotela pripravit do tega, da naj grem studirat slavistiko...
Tako da... lahko z lahkoto vidim tvoje pisarjenje kot nesmisel.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 548
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Back to topic.

Narcisoidni, egoisticni, samovsecni psihopat lahko se drzavljansko vojno zaneti. Zgleda se ne misli tako zlahka spokat.

Kaksne neverjetne teorije so njegovi odvetniki razvili. Ni za verjet. Hec pa je, ker orangitan temu res verjame.
P.S. Giulliani bi moral pa frizerja menjat.

https://www.index.hr...re/2231992.aspx

Urejal dylan_dog, 21.11.2020, 08:19.

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Ono s čime ovdje imamo posla i što razotkrivamo sve više iz dana u dan je golemi utjecaj komunističkog novca iz Venezuele, Kube

Ovaj "komunistički" računalni sustav je, zaključila je bez dokaza Powell, programiran da prebacuje određeni postotak glasova za jednog kandidata drugome, ali je prednost koju je Trump imao u izbornoj noći "bila toliko velika u mnogima od ovih država da je razbila algoritam"

Ta program je bil razvit pod Chavezom in je tako napreden, da prebije varnostne algoritme obvesecvalnih sluzb v USA.

Hahahaha, pa to ni za verjet kake streljajo hahahaha

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

...

Pripete slike za predogled

• A837372D-88C6-4849-AE61-F6EEDCBCC5FC.jpeg
  • DCEE1AFA-B159-4134-A176-458DCDE26F05.jpeg
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 39 995
  • Avtomobil: Alfa 166

Trumpu se je itak totalno zmešalo. naj ga že enkrat na silo odstranijo ker že tako smeši sebe in narod, da ni nobeni stvari podobno.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Do 20.1.2021, do uradne prisege novega,  je uradno Trump predsednik. Ni kaj naredit. On pa lahko se ogromno sranja do takrat sproducira.

Urejal dylan_dog, 21.11.2020, 08:47.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Ata, ce bi bil jaz funkcionalno nepismen, nebi zdeloval slovenščine v šoli z odliko, nebi me poslali na kurcevo tekmovanje za cankarjevo priznanje, ter nebi me profesorica na srednji soli na vsak nacin hotela pripravit do tega, da naj grem studirat slavistiko...
Tako da... lahko z lahkoto vidim tvoje pisarjenje kot nesmisel.

... vse to ti nič ne pomaga, ker to nima veze z funkcionalno pismenost jo...drugače bi videl, da sem mu želel samo pomagati...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 676
  • Avtomobil: Bmw

Hay!

... vse to ti nič ne pomaga, ker to nima veze z funkcionalno pismenost jo...drugače bi videl, da sem mu želel samo pomagati...
lp
joda

Cloveku si pisal, pa tudi on ni prebral, da mu zelis pomagat..
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ker verjetno ni želel tega, sem mu odgovoril, kdaj sem mu napisal kam naj pokliče....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 355
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Če odvetnik guliano švica ima morda korono

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 71 906
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Narcisoidni, egoisticni, samovsecni psihopat... :blabla2

No, a si se izkašljal? :obrvi Ta tvoj narcisoidni, egoistični samovšečni psihopat je pravkar izbojeval novo zmago za američane, korporacije je prisilil v znižanje cene zdravil, kar bo milijonom američanov pomagalo da se v primeru bolezni izognejo bankrotu, ali pa bo vsaj močno popravilo njihov finančni položaj. Samo s to potezo je naredil za svoj narod več, kot vsi predsedniki pred njim in verjetno tudi za njim! Tule je video, pa si preberi še komentarje pod njim, da vidiš kakšen psihopat je v resnici ;)

Being smart is not a crime.

Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 227
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Jerry tvoj Trumpek je izgubil, gremo dalje?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 71 906
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jerry tvoj Trumpek je izgubil, gremo dalje?

Ni rečeno, Rudy se bo še malo potil preden bo dokončno odločeno. In zakaj si tako navdušen nad idejo da bi izgubil, so ti všeč stari sluzasti pedofili Bidnovega tipa?

Being smart is not a crime.

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 062
  • Avtomobil: 523i

Ja glede na to da je izgubil je zgleda se pedofil bols k tole
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 227
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Ni rečeno, Rudy se bo še malo potil preden bo dokončno odločeno. In zakaj si tako navdušen nad idejo da bi izgubil, so ti všeč stari sluzasti pedofili Bidnovega tipa?

So zmagovalci in poraženci. Drugo nima pomena.
Ta municija, ki jo še streljate so čavre. Se vidi da niste bili v vojski.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 475

Trump bo zmagal 100%.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.