Skoči na vsebino

Projekt E30 325i Cabrio By Pirc #2

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
461 odgovorov v temi
Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 704
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Pa to misliš met zase al zrihtat pa prodat?

nevem se :confused

Z veseljem bi ga obdrzal samo bomo vidli kako bo financno naneslo ...

Prednost tega avta je da bo cez tri leta oldi in da je zival :ok2
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Kupcev ti sigurno ne bo manjkalo.:cool
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 368

ja al pa s svojga poberi, kar je blo zamenjano, pa svojega prodaj...

se ne splača na kup devat... je bolš dnar obračat... sej ko ga prodaš, pa po novega ane :ok
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

ja al pa s svojga poberi, kar je blo zamenjano, pa svojega prodaj...

se ne splača na kup devat... je bolš dnar obračat... sej ko ga prodaš, pa po novega ane :ok

Kot sem se v vecih temah omenil 20ke ne dam pa ce bom brez gat okol hodil je predobra za naprej prodajat :ok

Bom se se odlocil kaj bom naredil. Je bilo v prvi fazi misljeno za naprej prodat samo bom videl kaj bom naredil ko bo avto restavriran :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 353
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Ampak koliko je meni jasno se da na papirje od navadne E30 legalno registrirat cabria(ali ostale inačice).

Uradno se da na papirje od 3-vratne uvozit samo 3-vratno. Na papirje od touringa lahko uvoziš touringa in tako naprej. Motorizacija pa pri tem sploh ni pomembna. Na papirje od 316 touringa lahko brez težav uvoziš 325i touringa, samo delat moraš še homologacijo menjave motorja. Ne moreš pa na papirje od "coupeja" uvozit cabria. Razen če možakar, ki ti bo delal pregled zameži na eno oko in "ne opazi" razlike, kot je že Pirc namignil.

Če najdete pa kakšno drugo "luknjo" pa na dan z besedo. Lahko tudi preko PS :beer.

Pirc: a ti jih pa res zbiraš :eek Samo lahko bi pa res že enkrat svojo 320i končal. Sprednji podaljšek in pragove namontirat (glede na to, da vse skupaj že imaš) pa res ni tak velik podvig :ok
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Uradno se da na papirje od 3-vratne uvozit samo 3-vratno. Na papirje od touringa lahko uvoziš touringa in tako naprej. Motorizacija pa pri tem sploh ni pomembna. Na papirje od 316 touringa lahko brez težav uvoziš 325i touringa, samo delat moraš še homologacijo menjave motorja. Ne moreš pa na papirje od "coupeja" uvozit cabria. Razen če možakar, ki ti bo delal pregled zameži na eno oko in "ne opazi" razlike, kot je že Pirc namignil.

Če najdete pa kakšno drugo "luknjo" pa na dan z besedo. Lahko tudi preko PS :beer.

Pirc: a ti jih pa res zbiraš :eek Samo lahko bi pa res že enkrat svojo 320i končal. Sprednji podaljšek in pragove namontirat (glede na to, da vse skupaj že imaš) pa res ni tak velik podvig :ok

Ja 320ka bo fertik drugo leto ker delam lepo pocasi ker hocem, da bo avto v nulo . Letos bom do konca ustimal mehaniko drugo leto pa odpravim se karoserijske malenkosti in policam pikice ter montiram MT1 :ok

Tko da cez 14 dni montiram Eibach por kit pa Bilstein B6 . Drug mesec bom dal pa se RF kolektor gor tako da bom mel komplet izpusni sistem RF :metalc
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Vceraj sem zacel malo podirat avto in sem nasel celo elektronsko zbrko, ki me je nato vodila do nekega racunalnika pod motornim pokrovom - racunalnik se mi je zdel zelo cuden ker mi pac ni pasal tja . Pocvikal sem tiste kable za katere sem vedel, da so visek ostalo pa sem pustil za mehanika .

Z mehanikom sva danes ve pregledala in glej ga zlomka avto ima neko dodatno napeljavo in katalizator :confused

No pa mene le presine - mogoce je pa to vgradnja za EU2 normo ... pridem domov odprem prometno jo pozorno preberem in ugotovim :laugh :laugh :laugh sej mi se sedaj kar smeje :laugh :laugh :laugh avto je EU2 :ok

:metalc :metalc :metalc :metalc :metalc :metalc :metalc :metalc
LP Pirc
Prikaži več možnosti

dBola
dBola

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 676

Vceraj sem zacel malo podirat avto in sem nasel celo elektronsko zbrko, ki me je nato vodila do nekega racunalnika pod motornim pokrovom - racunalnik se mi je zdel zelo cuden ker mi pac ni pasal tja . Pocvikal sem tiste kable za katere sem vedel, da so visek ostalo pa sem pustil za mehanika .

Z mehanikom sva danes ve pregledala in glej ga zlomka avto ima neko dodatno napeljavo in katalizator :confused

No pa mene le presine - mogoce je pa to vgradnja za EU2 normo ... pridem domov odprem prometno jo pozorno preberem in ugotovim :laugh :laugh :laugh sej mi se sedaj kar smeje :laugh :laugh :laugh avto je EU2 :ok

Trikrat hura za legalen uvoz :ok2
Prikaži več možnosti

bojek
bojek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 777
  • Avtomobil: bmw /crem de la crem/

Ja @pirc od samega veselja nisi niti Faherzeugebrif-a pogledo:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja @pirc od samega veselja nisi niti Faherzeugebrif-a pogledo:laugh

Sem :ok Ampak sem spregledal E2 :napaka Niti prodajalec ga ni nikoli omenjal zato nisem niti pomislil, da ga ima :ok2
LP Pirc
Prikaži več možnosti

bojek
bojek

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem lahko sedaj narediva skupaj nakup seta za montažo zadnjih zglavnikov na eBay- u :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem lahko sedaj narediva skupaj nakup seta za montažo zadnjih zglavnikov na eBay- u :ok

A narocim ?
LP Pirc
Prikaži več možnosti

bojek
bojek

BMW fanatik

• Uporabnik

Poglej za ceno, jaz pa pogledam orginal nove in pa vidi če lahko dobiva z zglavniki komplet :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bojek
bojek

BMW fanatik

• Uporabnik

Novi set dobiva za 24€ orginal pri meni, dvomim, da se da dobiti kje ceneje.Za zglavnike pa ni cene v ETK-ju tak ,da mi javijo drug teden.Tak da če te zanima...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Iscem kleparja ki bi mi postimal bunke in rjo na projektu !

Fajn bi blo da je cim bolj natancen , cena nima prednosti vazno je da orng in natancno naredi .

Treba je popravit nekaj rje na pragovih in zadnjih blatnikih ter na zadnji vezni steni . Potem je nekaj bunk za poravnat in treba je odstranite eno kljucavnico na zadnji vezni steni (niti nevem kaksno funkcijo je imela) in povarit luknjo in zravnat .
Skratka vse pripravit za ličarja . No ce bi bil pa ta klepar za povrhu se orng licar pa barvanje prepustim kar njemu.

Ce imamo kaksnega takega na forumu oz. ce kdo ve za koga prosim za besedo na dan !

PS , mail ali 031/359-117 :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

GORILA
GORILA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 955
  • Avtomobil: BMW E36 318 i bil

Oglasi se pri meni imam trenutno dva bmw na popravilu pa se prepriči.
:-D nič ni lepšega kot RWD :-D
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 368

Štojs - Cesta v Gorice... tam ko si me enkrat srečal, ko si iskal plac za party... Ma ornk "fabriko" sam je pa drag.

Lahko greš pa prašat še v Bug Customs... Delajo solidno, samo ne najhitreje :laugh Samo predračun ti pa zastonj napišejo, tak da če ne zaradi drugega, pa vsaj za primerjavo.
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Oglasi se pri meni imam trenutno dva bmw na popravilu pa se prepriči.

Tebe so mi ze nekaj priporocal tako da bi te prosu za kontakt pa bi se kar oglasu en dan, da kej receva okol tega pa dam se za kako :beer

LP
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo kleparja mam :ok

Nabavil sem tudi komplet nove zavore ( vse stiri diske in ploscice ter pakne za rocno) :ok

V kratkem bom peljal sedeze preoblec pred tem jih morm se lepo popravit da e bodo prepogibal tako kot je treba :ok

Avto pa bom zacel razstavljat, da ga pripravim za kleparja !
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo da ne boste rekli da se sam naklada slik pa nic ...

Danes sva s kolegom razdrla avto :

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Avto gre k kleparju sedezi pa k tapetniku :metalc

Pol pa se licar in mehanik nardita svoje pa sem zmagal :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti