Skoči na vsebino

MotoGP

* * * - - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3327 odgovorov v temi
neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 969
  • Avtomobil: /

Dejansko edini dober v GPju, nihče drug trenutno ni iz testa za prvaka. Dov Vin in podobni so bleda senca Marca in noben od teh ne bo zapisal niti enega naslova, enostavno niso to pravi dirkači.

Prikaži več možnosti

jelo46
jelo46

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 457
  • Avtomobil: E90 320d, MCS R53 JCW

Dirka je bila živ dolgčas in bojim se, da bo ostalih 10 podobnih oz. mogoče bo kakšna izjema. Prvenstvo je pa že itak odločeno.
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 056
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Marc je klasa zase. Konstanten, odličen tudi na progah ki mu ne ležijo. Rossiju bo pa zmanjkalo izgovorov, glede motorja. Enostavno ne gre več. Mlajsi fantje so hitrejši, njegove izkušnje pa so premalo. Želel sem, da bi osvojil še 10 naslov, vendar to žal ni več mogoče ob tej konkurenci in superiornosti Marca. Obdobje rossija je minilo, doba Marca pa je na vrhuncu. Vsi ostali so pa pač nekje vmes.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti
    • Mad Max, MiranK, mitja155 in 3 ostalim je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 828
  • Avtomobil: LPP Urbana

Mogoce bo letosnja sezona Rossija prisilila v zasluzen dirkaski pokoj. Tako bi lahko njegov ucenec iz Moto2 pridobil sedez v karavani Moto GP kar me ne bi presenetilo bodisi tovarniski sedez v Yamahi ali pa celo sedez v Rossijevi ekipi v Moto GP.

Rossi bi tako se vedno bil vpet v karavano kjer bi izkusnje in znanje, ki ga ima in verjamem, da ga ima vec kot bilo kdo zelo uspesno prenesel na ekipo.

Marq je pa zgodba za sebe in je zasluzeno zmagal. Naslov mu zelo disi in je zelo blizu temu.

Ducatija ( dovi) pa adijo pamet, padec v formi je ociten.

Petrux se kaze zobe.

Rins skoda, da je padel. Quartararo pa enako. Bosta pa to dva dirkaca po mojem mnenju v prihodnji sezoni na katera bo potrebno racunat za redno osvajanje tock.

Vinjales se je zbudil, res pa je, da se je to cakalo skoraj 1 leto. Bilo bi zanimivo, ce bi Rossi pomagal Vinjalesu pri dirkah in mu podajal info za se boljse/redne uvrstitve med top 3.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 587
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Markez je trenutno edini iz pravega testa za prvaka. Če bi se naslov posrečil komu drugemu, bi bilo to zgolj slučajno.
Rossi in rumeni navijači pa čakajo na čudež, ki se ne bo zgodil.
Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 861
  • Avtomobil: FR-V + RT

Ker smo ugotovili, da se Rossijeva karavana počasi zaključuje, sem se odločil, da vsaj 1x v živo vidim zadevo. Karte za Brno kupljene in sem v nizkem štartu.

Kaj potrebujem zraven poleg čepkov za ušesa? Kaj sploh lahko nesem zraven not? Kaj priporočate?

Hvala za vsa priporočila! 

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 368
  • Avtomobil: Z4

Markez duet obvlada moto svet :)

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Ker smo ugotovili, da se Rossijeva karavana počasi zaključuje, sem se odločil, da vsaj 1x v živo vidim zadevo. Karte za Brno kupljene in sem v nizkem štartu.
Kaj potrebujem zraven poleg čepkov za ušesa? Kaj sploh lahko nesem zraven not? Kaj priporočate?

kaj potrebujes:
- ribiski sedez na katerega lahko pripnes manjsi sencnik ( za eno osebo)
- natikace ali pa udobno obutev
- torbo v katero bos lahko slozil sedez
- dobro pozicijo za opazovanje ( mi imamo lociran hrib takoj za startom, poleg je monster dogodek in imas se cel party :ok2 )

Cepkov ne potrebujes, vsaj jaz jih ne priporocam ker motorji niso spet tako glasni. Po cepkih vsaj mene usesa bolijo.

Pijaco in hrano lahko kupis na samem dirkaliscu in imas tega na pretek.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 425
  • Avtomobil: star

Čepkov ne potrebuješ ;) ni to F1 izpred 15 let ;)

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 653
  • Avtomobil: Ni (več) BMW

Ribiški sedež ti ne bodo pustili notri nesti. Jaz sem ga moral pustiti zunaj

Fun is not a straight line!
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 067
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Lani smo prinesli ribiške sedeže noter BP :ok  Če je pa letos kaj drugače pa ne vem.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Ribiški sedež ti ne bodo pustili notri nesti. Jaz sem ga moral pustiti zunaj

Lani je folk nosil s seboj sotore notri, da ne bi mogel ribiskega stola prinesti je pa res smola...vsekakor mora biti stol tisti najmanjsi, ki je mozen :ok

Urejal bancnik, 08.07.2019, 11:41.

Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 653
  • Avtomobil: Ni (več) BMW

Možno, jaz sem bil sicer leta nazaj tam, in takrat sigurno niso pustili stolov not.

Fun is not a straight line!
Prikaži več možnosti

bassko
bassko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 897

Čepkov ne potrebuješ ;) ni to F1 izpred 15 let ;)

Res je. Sem bil dober mesec nazaj v Mugellu, pa sem jih imel s seboj ampak jih nisem uporabil. ;)

Kakšen avto pa si, če nimaš pogona zadaj? :ok2
Prikaži več možnosti

jelo46
jelo46

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 457
  • Avtomobil: E90 320d, MCS R53 JCW

Obvezno imej sabo pelerino oz. jo nabavi čimprej in tavelko marelo. Največ pelerin ima na zalogi suzuki, marele so najbolj ugodne pri tech3 štantu.Saj tko je blo lani. Marela ti pride v vsakem primeru prav, če je dež itak, če je pa sonce pa tudi, ker v Brnu ko žge, žge nenormalno. Stol sem imel pa vedno sabo od brunnerja za na plažo. Nikoli nobenih težav. Pa obvezno mini motikco ali kladivo da si skoplješ luknje za stol.

Urejal jelo46, 14.07.2019, 21:10.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

.. 

Urejal blackberet, 14.07.2019, 21:10.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

jaz celo razmišljam, da bi s sabo vzel kakšen mini šotor, toliko, da zlegnem notri in gledam pa še zaščito pred soncem imam :ok2

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

jaz celo razmišljam, da bi s sabo vzel kakšen mini šotor, toliko, da zlegnem notri in gledam pa še zaščito pred soncem imam :ok2

Optimist,si kdaj ležal v šotoru na soncu?  :laugh

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Optimist,si kdaj ležal v šotoru na soncu?  :laugh

na morju šteje? :rofl

Prikaži več možnosti

fantastic five
fantastic five

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 551

Ne rabiš nč...500eur v žep pa gasa
Prikaži več možnosti