Skoči na vsebino

MotoGP

* * * - - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3836 odgovorov v temi
BSX
BSX

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 96

Kočno so pri Ducatiju našli pravega dirkača (Jorge Martin). Miller pa katastrofa.

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 530
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

kva dela dukati na ravnini, prehiteva za šalo, k bi imel en vem kok konjev več :)  

Tole z Ducatijem meni "smrdi" na goljufijo....k da imajo recimo 1.100 ccm.....čist prehitri so po ravninah....tako da sem izjemno vesel za Yamaho. 

Novinec Martin-čestitke, zelo zrelo pelje.

Millerja (še) ne bi odpisal, so pa isto kot lani izjemno neugodni Suzukiji; nikjer ne odstopajo, ampak na koncu vedno štrene mešajo. Super za popestritev :ok  :laugh

Petronas Yamaha in komentariji glede Doktorja so povsem neumestni. Oba dirkača imata očitno velike težave; bojim se, da tega zaostanka (in težav s pnevmatikami) ne bodo tako hitro rešili :frown .

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 680
  • Avtomobil: Saab, Honda, Ford

Saj ni nič novega, da je ducatti hiter. Že par let jih žge na ravnini vse.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

alexvuk
alexvuk

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 508
  • Avtomobil: Bicikl

Tole z Ducatijem meni "smrdi" na goljufijo....k da imajo recimo 1.100 ccm.....čist prehitri so po ravninah....tako da sem izjemno vesel za Yamaho. 

Novinec Martin-čestitke, zelo zrelo pelje.

Millerja (še) ne bi odpisal, so pa isto kot lani izjemno neugodni Suzukiji; nikjer ne odstopajo, ampak na koncu vedno štrene mešajo. Super za popestritev :ok  :laugh

Petronas Yamaha in komentariji glede Doktorja so povsem neumestni. Oba dirkača imata očitno velike težave; bojim se, da tega zaostanka (in težav s pnevmatikami) ne bodo tako hitro rešili :frown .

Glej.. sprijaznite se ze enkrat...njegove ere je konec....pika.... :)

Naj se driča od 10 do 20 mesta.Mene ne moti. Ampak bo kmalu Yamaho.

Lansko leto poltovarnišak ekipa boljša,kot prva ekipa,letos kot kaže obratno.

Naključje..?

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 600
  • Avtomobil: /

Mene tole strašno skrbi. Da pride novinec takole v GP in šola vse "mačke"..je:

a) Izjemno dober in talentiran

b) Cela serija bolj v kurcu.. men bolj liči na tole. Ker, da ima Rossi na 18. mestu podobne čase kot 1...nevem no.

Prikaži več možnosti
    • fantastic five je všeč

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 106
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Glej.. sprijaznite se ze enkrat...njegove ere je konec....pika.... :)

Ma to ste javkali ze 10 let nazaj... Boli, ko ima nekdo rekordno kariero, a?

Prikaži več možnosti

alexvuk
alexvuk

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 508
  • Avtomobil: Bicikl

Ma to ste javkali ze 10 let nazaj... Boli, ko ima nekdo rekordno kariero, a?

Zaradi mene ima lahko rekordo karijero, meni je vseeno.

Imate pa vi hude probleme, če ga kdo drugače "gleda" kot vi. :)

Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 067
  • Avtomobil: F31 320d

b) Cela serija bolj v kurcu.. men bolj liči na tole. Ker, da ima Rossi na 18. mestu podobne čase kot 1...nevem no.

Da je pravi odgovor b. nam je v zadjih letih več kot očitno demonstriral MM.

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 530
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Lansko leto poltovarnišak ekipa boljša,kot prva ekipa,letos kot kaže obratno.

Naključje..?

Ok, pusti Rossija ob strani.....lanski (in letošnji) jezdec pol-tovarniške ekipe Franco Morbidelli se je lani boril za naslov prvaka, letos pa v prvih dveh dirkah ne more med deseterico. Meni to jasno kaže, da ima team ornk težave.

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • -DIN- je všeč

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 793
  • Avtomobil: E39-525i ///M

Zaradi mene ima lahko rekordo karijero, meni je vseeno.

Imate pa vi hude probleme, če ga kdo drugače "gleda" kot vi. :)

Ti pač ni všeč, ampak kakorkoli obračaš - MotoGP je Rossi in obratno. ;)

Se strinjam za Martina, ima talent in zgleda da so tokrat zadeli “terno”, oba skupaj z Zarcojem sta top!
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 702
  • Avtomobil: Alfa 166

Problem pri moto GP je da so časi zelo podobni na krog in če v štartu izgubiš nit si pač zadaj in se boriš z zaostalimi. Takrat ti niti hitri krogi ne pomagajo ker so časi zelo podobni tistim spredaj, tako da jih je iz sredine ali iz repa težko uloviti.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

jelo46
jelo46

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 585
  • Avtomobil: E90 320d, MCS R53 JCW

Po dveh dirkah na precej specifičnem dirkališču je pomoje nesmiselno vlečt neke zaključke o letošnji sezoni...zares se bo začelo čez 2 tedna v Portimao. Se je pa danes parkrat lepo videlo kaj dela ducati...skor nerealno kako gre po dolgih ravninah...to je bil na obeh dirkah velik plus za vse ducatije...je pa dejstvo, da je motor dober tudi na drugih področjih...bo kr zanimivo tole letos.

Prikaži več možnosti
    • tristan01 in tomazic89 uporabnikom je všeč to sporočilo

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 211
  • Avtomobil: e85 3.0i 2003, Smax 2017

Super, zelo zanimiva dirka.

Pravi klošar nima strehe nad glavo

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 024
  • Avtomobil: LPP Urbana

Odlicna dirka je bila :ok2

Ducati: noro hitri, ravnine bodo njihove a kaj ko jih Yamaha in Suzuki sisneta v ovinkih kar se je lepo videlo vceraj.

Celo Suzuki je bil boljsi/hitrejsi od Yamahe na dolocenih segmentih, recimo na ciljni ravnini.

Mislim, da se bo dvoboj za prvo mesto odvijal med ekipama Yamaha in Suzuki. Ce bodo znotraj teh ekip na proti koncu sezone nasli kompromise in rekli: ‘OK, prednost ima ta voznik ( je zbral toliko in toliko tock), drugi bo wingman in bo suport prvemu je to win-win’ za dirkaca in ekipo. Enako kot Scumacher - Barrichello v F1.

Ceprav zna tudi Aprilia presenetiti, delajo veliko na znizanju teze, uporaba karbona.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • tomazic89 je všeč

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 553
  • Avtomobil: Ni €€€

Kolikor vem,top ekipe itak ne smejo med setono nič spreminjat na motorju. Aprilija lahko.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 800
  • Avtomobil: E36 323i, T5 Multivan

Jaz pa bi rekel, da a. To pa zato, ker je vceraj bila odpeljana najhitrejsa dirka v zgodovini dirkalisca. Plus Martin je s pravega testa.

Kar sicer opazam, je, da so vse manjse razlike med dirkaci. Temu sigurno pripomore to, da imamo na gridu dejansko skoraj vse motorje tovarniske.Vcasih so imele satelitske ekipe bistveno slabsi material, to da je zmagal poltovarniski dirkac, je bila malodane senzacija. Danes je to cisto normalno, saj ima veliko satelitskih ekip tovarniski material.

Kakorkoli, komaj cakam povratek MM, da vidimo se eno hodno v boju za visoka mesta.

Ne vem ce geldate tudi nizje razrede, ampak vceraj smo bili prica eni najboljsih dirk v Moto3. Novinec Pedro Acosta (16 letni lanski prvak RedBull Rookies cup in pred tem podprvak) je zmagal po startu iz boxov. Nazadnje je kaj takega uspelo Binderju. Kar je bolj scary je to, da je ze prejsnji vikend  (na svoji prvi dirki) bil na stopnickah, vceraj pa jih je dobesedno unicil. Poleg tega so bila vsa prehitevanja cista in nobene posebne drame, ko se je prebijal naprej. 

Je se zgodaj govoriti, ampak morda imamo naslednjega superprvaka.

Urejal tomazic89, 05.04.2021, 08:11.

Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 600
  • Avtomobil: /

Js mislim, da bo to pokazatelj..Če in ko se MM vrne, da doseže svoj maksimum, ko vemo kako dobro zna peljat..ali se bodo držali ali se bo odpeljal. To je meni referenčna točka. Če se ga držijo še po pol sezone, so vsi vrhunski. Če se bo sploh vrnil..

Urejal neicheq, 05.04.2021, 08:36.

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 643
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Težko je karkoli napovedat. Nihče ne ve, kako bo Marc peljal. Če pa pride nazaj in na prvi dirki zmaga, potem pa gredo lahko vsi ostali domov.
Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 067
  • Avtomobil: F31 320d

Se bojim da bo Marc rabil veliko časa, da se vrne na sam vrh... če se sploh bo.

Pa mislim da se vsi okoli Marca zdaj zavedajo, da je kakršnakoli nadaljna poškodba roke, zelo verjetno, tudi konec kariere.

Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 703
  • Avtomobil: star Bmw

Če samo lanske in letošnje čase pogledamo, potem se bo marc vozil med 5im in 10im mestom, pod pogojem da bo v taki formi, kot lani.
Recimo, da ima še 5% rezerve od lani, ampak honda je pa 5% slabša letos od konkurence in pridemo spet med 5 do 10 mestom. In recimo, da bo spet pretiraval, pa je lahko med prvimi tremi. Nikakor pa se ne bo odpeljal naprej, kot v prejšnjih sezonah.
Potem bi moral svoj najboljši čas izboljšat za 10 sek.na krog od lani..
To velja za dirke v katarju.

Urejal antasi, 05.04.2021, 16:35.

Prikaži več možnosti
    • tomazic89 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.