Skoči na vsebino

Software E60

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
121 odgovorov v temi
dosy
dosy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 178
  • Avtomobil: E60 3.0d S-max 2.2

Nč naslednji teden na upgrade....kam v LJ ali okolici pa priporočaš?
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 805

Nč naslednji teden na upgrade....kam v LJ ali okolici pa priporočaš?

nam so to na pooblaščenem naredil v Trzinu, sej drugi(nepooblaščeni) verjetno nimajo tega in je to kr procedura tam cca 8ur se nalaga.
Prikaži več možnosti

arijan
arijan

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 88
  • Avtomobil: 320d e91

Jaz sem nadgradnjo opravil v Carmax-u, drugje (AA, Integra) niso znali. Po nadgradnji deluje mp3, samo da določenih mp3 datotek ne zna prebrati ali pa enostavno na pol komada prekine.

vsi BT telefoni, ki sem jih probal so delali pri vseh verzijah programja v avtu, tudi nokia E60, ki jo sedaj uporabljam, le da pri novi programski opremi povezave dela bolje. (le prenos imenika ne deluje).
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik

[quote name='arijan']...drugje (AA, Integra) niso znali. quote]

pri nas so znali (AA v Trzinu) :ok
Prikaži več možnosti

diabolo2
diabolo2

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 492
  • Avtomobil: bmw e60 525d

cena?
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 255
  • Avtomobil: BMW

Na nadgradnjo na Carmax v Lj, vezano na podporo blutooth telefonov, pa deluje in je 100% podprt tudi u Nokio 6233 ali 6234, pa tudi z starejšo 6230, najnovejšo listo podprtih pa snemite tu : http://www.bmw.de/de...ex_highend.html potem pa pod blotooth in dalje ...gerate in potegni dol pdf !:ok
Prikaži več možnosti

dosy
dosy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

No ja..nisem našel N90 med modeli Nokie....

Bo treba telefon menjat :jok
Prikaži več možnosti

mojster
mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 471
  • Avtomobil: BMW 525D E60

v e60 delujeta samo dva telefona in to sta nokia 6130i in 6210i...sem tudi sam probal druge telefone pa niso delovali (med drugim tudi N-serije)

Meni v vseh e60,ki sem jih imel samsung normalno deluje.
Prikaži več možnosti

dosy
dosy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Nadgradnja narejena, pa vendar oba ključna problema ostajata.
1) BT z nokio N93 še vedno ne deluje(nokia pričakuje malce bolj inteligentno napravo na drugi strani press:eek)

2) MP3 ne dela(BMW prepozna piratske kopije press:laugh)

3) dela pa perspective view (navi za supermana press:metalc)

4) In še ena dobra reč po nadgradnji je to, da si računalnik zapomne, kje je bil izklopljen in se ob vklopu sam postavi na to mesto ( beri:malce manj klikanja press:cool)

In če se sprijaznim, da ta model telefona ne deluje v prosoročnem načinu, se nikakor ne morem da mi (legalni:-D) mp3 ne delujejo.

In sedaj vprašanje: Kaj bi lahko bilo narobe? (format snemanja testiral v vseh možnih nastavitvah:crazy)
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik

A na tvoji Nokiji N93 pa imaš zadnjo različico firmwera?

različico za nokia aparate pogledaš z *#0000#
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni Nokio N80, ki je tudi Symbian S60 3rd poveže (imenika ne prenese), prilagam filmček, če ti bo morda v kakšno pomoč:
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj bi lahko bilo narobe? (format snemanja testiral v vseh možnih nastavitvah:crazy)

kako pa narediš mp3je, kvaliteta, koliko jih imaš v direktoriju, jih bereš z DVDja?
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Nadgradnja narejena, pa vendar oba ključna problema ostajata.

2) MP3 ne dela(BMW prepozna piratske kopije press:laugh)

In če se sprijaznim, da ta model telefona ne deluje v prosoročnem načinu, se nikakor ne morem da mi (legalni:-D) mp3 ne delujejo.

In sedaj vprašanje: Kaj bi lahko bilo narobe? (format snemanja testiral v vseh možnih nastavitvah:crazy)

Napaka je samo ena, nisi bil na Carmaxu, sliši se smešno, vendar kontaktiraj uporabnika Spyder iz Kopra, ki mu je najprej nadgradil nek kolega - mp3 ni delal, nato je šel k Molku, ki ima menda sedaj naj novejši kompjuter za nadgradnje - mp3 mu ni delal, potem me je pa le ubogal in je šel na Carmax in se mi na PS zelo zahvaljeval, kako je srečen, ker mu sedaj dela iz CD ali DVD MP3.! Nekaj je oprema, nekaj je pa tudi znanje, ker ni povsod dovolj upgrade programov, ponekod je treba tudi firmware bralnika nadgraditi, kar pa obvladajo redki ! Na Carmax sem jih poslal vsaj 6 do sedaj in vsem je po obisku pri njih mp3 delal, tako, da je to samo to, eni znajo, eni pa mislijo, da znajo potem pa ne dela ! :ok
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Malce off-topic: Ima kdo kake podatke o updateih pri e65?
Prikaži več možnosti

dosy
dosy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

kako pa narediš mp3je, kvaliteta, koliko jih imaš v direktoriju, jih bereš z DVDja?

MP3 testiral na 128kb/s in 192 in na 320 ter tudi VBR način vzorčenja. Snemal sem na CD( od 10 do 100 komadov) in na DVD(>500 komadov), v root, kakor tudi po direktorijih....
Pustil odprte seje, kakor tudi finalizirane.....skratka no go.

Skuril 3 DVD-je ter 5 CD-jev....

Zdaj pa se ne grem več.
Prikaži več možnosti

dosy
dosy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Napaka je samo ena, nisi bil na Carmaxu, sliši se smešno, vendar kontaktiraj uporabnika Spyder iz Kopra, ki mu je najprej nadgradil nek kolega - mp3 ni delal, nato je šel k Molku, ki ima menda sedaj naj novejši kompjuter za nadgradnje - mp3 mu ni delal, potem me je pa le ubogal in je šel na Carmax in se mi na PS zelo zahvaljeval, kako je srečen, ker mu sedaj dela iz CD ali DVD MP3.! Nekaj je oprema, nekaj je pa tudi znanje, ker ni povsod dovolj upgrade programov, ponekod je treba tudi firmware bralnika nadgraditi, kar pa obvladajo redki ! Na Carmax sem jih poslal vsaj 6 do sedaj in vsem je po obisku pri njih mp3 delal, tako, da je to samo to, eni znajo, eni pa mislijo, da znajo potem pa ne dela ! :ok

A bi te zelo presenetilo, če ti zaupam, da sem bil ravno pri njih:eek
Prikaži več možnosti

dosy
dosy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Meni Nokio N80, ki je tudi Symbian S60 3rd poveže (imenika ne prenese), prilagam filmček, če ti bo morda v kakšno pomoč:

Edina razlika med tvojim posnetkom in mojim načinom dela je ta, da avto ne najde BT telefona, pač pa telefon zazana avto. Torej uparjanje poteka prvo na telefonu, potem šele v avtu. To indicira na težavo v komunikaciji med Bt napravama.
Še eno vprašanje:
Ali je povezava po uparitvenem postopku aktivna?
To opaziš tako, da na telefonu okoli BT znaka na zaslonu vidiš oklepaje. Pri meni namreč sekundo za tem, ko napravi uparim, povezava pade.

Telefon ima zadnji firmware, ki je na tržišču.
Prikaži več možnosti

burja
burja

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 192
  • Avtomobil: E92

hud udarec:ok2 :ok
"Documentation is like sex. If it is good, it is REALLY good, and if it is bad, it is better than nothing!"
Prikaži več možnosti

dosy
dosy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ne utegnem danes iti na servis, vendar me tudi moti da se moram vračat za isto zadevo, ki naj bi bila odpravljena.
Ne vem niti ali sem upravičen do reklamacije, glede na to, da se nikjer niso zavezali, da bo po nadgradnji MP3 delal.

Očitno so izgubili še enega za servis......
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Izredno !!! :frown Ne bi pa bil presenečen, če boš povedal, da jim sploh nisi povedal, da želiš pred vsem MP3 nadgradnjo ??? :napaka

Sicer pa, v kolikor imaš DVD bralnik (imaš kaktero koli navigacijo) in tlačiš "stlačenko" v tisto enoto, kjer bere navi DVD-je ali imaš novejši avto po 2/2006 potem to po pravilni nadgradnji mora delovati, kar ti lahko mirno demonstriram v svojem avtu, kjer dela celo z dvojnim DVD jem, doma posnetim z različnimi kvalitetami MP3-jev, skupaj je na enem ploščku (stlačenki) preko 2500 komadov, praviloma pa mora biti ta plošček zaključen in ne odprt za dosnemavanja !:ok
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.