Skoči na vsebino

Razni vici in blebetanja ... No. 5

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
12604 odgovorov v temi
Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: 997tt, T5, Superduke

Un k si je krvavice zmislu, ni mel vse pošlihtan v glav, sam kurba, ratal mu pa je!

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., gusti4u, QPE in 3 ostalim je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 027
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Vodnik samskega moškega za shranjevanje hrane

Sladoled: kadar ne morete vec razlikovati sladoleda od ledenih kock, vrzite stran oboje.

Mleko in mlecni izdelki: mleko je pokvarjeno, ce je videti kot jogurt. Jogurt je pokvarjen, ce je videti kot skuta. Skuta je pokvarjena, ce je videti kot sir ali gorgonzola. Sir ni nikoli pokvarjen, dokler se lahko najdete predel, ki ni cisto zelen ali pretrd, da bi ga rezali – torej bon appetit!

Jajca: kadar v jajcu nekaj kljuva in ropota, ni vec sveze.

Meso: ce se vsakic, ko odprete hladilnik, zacno pred vasimi vrati zbirati potepuski psi in mrhovinarji, preglejte svoje mesne zaloge.

Neoznacena hrana v tupperwarskih posodah: ce vas zamika, da bi vrgli hrano stran skupaj s posodo, tako tudi storite.

Krompir: dokler je se uziten, nima poganjkov, vejic ali listov.

Konzerve: ce postanejo po obliki ali velikosti podobne zogam, jih je treba zavreci – ampak previdno.

Zitarice in kosmici: nacelno jih je treba zavreci, ce je rok uporabe pretecen za vec kot dve leti ali ce se jih ne da vec strest iz skatel.

Kruh: na povrsini hlebca ali struce so lahko le rozine, makovo ali sezamovo seme in druge zitarice. Kadar najdemo na kruhu kosmate ali lasate predele oziroma zelene ali crne lise, pomeni, da se je kruh ze spremenil v laboratorijski eksperiment. Vrzite ga stran, razen ce imate namen obogateti z ustanovitvijo farmacevtske druzbe.

Moka: pokvarjena je, kadar leze po mizi sama od sebe ali iz nje izletavajo majhne zuzelke.

Zacimbe: se ne pokvarijo, samo obledijo. Lahko jih hranimo vecno, le da cez cas nimajo vec prave arome. Zato jih lahko tudi komu zapustimo v oporoki.

Sol: ta se ne pokvari. Kadar iz kepe strjene soli ne moremo vec spraskati zadovoljive kolicine, da bi si osolili peceno jajce, je najbolje kupiti novo skatlo.

Rok trajanja: teorija zarote, po kateri so roki trajanja samo nesramen nacrt tovarn hrane, zaradi katerega porabite vec denarja za nakup specerije, ne drzi.

Test z bruhanjem: vse tisto, kar vas sili na bruhanje po zauzitju, je najbrz pokvarjeno (razen vcerajsnjih ostankov doma skuhane hrane, ki vas je silila na bruhanje takoj po pripravi).

Prikaži več možnosti
    • uursi je všeč

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: E61 525D

Sem rekel babi,da grem za policaja...takoj je začela pakirat moje stvari in obenem govorila..ne ne ne..kurb pa policajev pa ne bo pri hiši...pa sem jaz začel pakirat njene..

Prikaži več možnosti
    • branevrankar je všeč

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: 997tt, T5, Superduke

:O

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 842
  • Avtomobil: FR-V + RT

Direktor tajnici: “U petak idemo na trodnevni službeni put”.
Tajnica mužu: “Dragi, moram na službeni put u petak, morat ćeš se brinuti sam o sebi”.
Muž ljubavnici: “Žena mi ide na put, provest ćemo tri dana zajedno”.
Ljubavnica učeniku kojem daje instrukcije iz matematike: “Ovog vikenda sam zauzeta, nema instrukcija”.
Sretni učenik svom djedu: “Deda, idemo tri dana na pecanje, nemam instrukcije ovaj vikend”.
Kad djed (direktor) ponovo zove tajnicu: “Promjena plana, unuk me moli da provedemo vrijeme zajedno. Putovat ćemo drugi put”.
Tajnica mužu: “Dragi, moj službeni put je odgođen.”
Muž ljubavnici: “Ne možemo ovaj vikend, žena ostaje kod kuće”.
Ljubavnica učeniku: “Imat ćemo instrukcije kao i obično”.
Učenik djedu: “Deda, ništa od pecanja, ipak imam instrukcije”.
Djed tajnici: “Ipak putujemo u petak…”
Začarani krug 

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti
    • dBola in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo