Skoči na vsebino

Odpadi Grosuplje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
74 odgovorov v temi
vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

IMV je prava firma. sam imajo več oddelkov. Glej razgradnja vozil na njihovi strani - tam je odpad.

Tisti Garbas je pa pravi bizgec. Bil pri njemu, da nič nima, pa sem našel, pol ga enkrat drugič kličem da če je na odpadu ker bi prišel nekaj odmontirat pa me tip dobesedno skurca da tega nima in da nikoli ni imel (sem pa videl naavtu pred 7dnevi) - me ne vidi več razen če bo ZELO nujna stvar :fight
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Tam kjer piše na zemljevidu AVTO ODPAD je dejansko odpad (najde se kaka E30 ter E36 in E34), ta drugi je ob cesti za Veliko Mlačevo in ta bolj urejen in tudi precej večji. Vidi se že od daleč in ga imaš na levi strani ceste (na tem odpadu pa imajo ene 5 kom. E30, E28, E21, E34, E36)... Pa uspešen športni dan želim!
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 582
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Jaja Garbas je itak bl kokr se njemu da, včasih polet sam leži tam na odpadu, kjer ma eno streho, pa buli tist mali TV. Prides do njega, pol ga mors pa skor prosit, da pogleda, če kaj ma. Sam ponavad itak rece, da nima, al ti pa kaj starega poturi.

Tam na Mlačevem, točno na Boštanju, je pa drugo, najde se marsikaj uporabnega in tam se tudi ogromno enih avtov obrne.
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Tale izjava je malo bosa. Citiram:" Sam ponavadi itak reče da nima, al ti pa kaj starega podturi."

Kakšno robo pa misliš da ti bo ponudil? Novo, al kaj? Saj si vendar prišel na odpad!

Jaz sem se na način dela in komuniciranja Garbas-a popolnoma "aklimatiziral" in me niti ne moti. Sem se pač navadil da če hočeš tam kaj pametnega dobiti se moraš preleviti v "detektiva". Se pa strinjam da je tisti odpad na Mlačevem neprimerno bolj "user friendly"!
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 559
  • Avtomobil: BMW x

Na tistem odpadu je res marsikaj milo rečeno čudno ... ne samo lastnik. Pred leti se je nekdo pripeljal iz tistega odpada in se brez kakršnegakoli razloga hotel s staro mečko namerno zaletet vame, ko sem peljal mimo ob cca. 22h - ponoči. In ker mu "zadetek" ni uspel me je začel zasledovat in na vsak način hotel zaletet vame. Naredila sva en krog po celem grosuplju s hitrostjo +140 (med tem sem tudi klical grosupeljske policaje, ki itak niso naredili nič), vmes je na nekem ovinku še bočno treščil v nasproti vozečega, kar ga niti slučajno ni ustavilo in je za cilj še vedno imel moj avto ... :crazy

Dirka se je končala po nekaj minutah v križišču z mojo izvedbo "žmigovc desno, volan levo" kar ga je tako zmedlo, da je počil ob robnik od koder ga je odbilo v graben kjer je le obstal ... :-D ... policija pa nič - niti takrat niti kdaj pozneje ... :napaka

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Svašta!
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 582
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Saj njega je že ene parkrat lovila Policija in ga tudi ulovila. Pa se jim je zaklenil v avto, nato pa so razbili sipo in ga ven potegnili čez okno :ok2. Ni glih ena ovčka.
Prikaži več možnosti

Bemmber
Bemmber

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 478
  • Avtomobil: 325i,340i,540i,740iA,...

A je kdo mogoče zasledil menjalnik za M30 motor (E34: 530i, 535i ali E32: 730i, 735i ) ?
Simptoms of an M junky:
You have a hard time holding a constant speed.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

A je kdo mogoče zasledil menjalnik za M30 motor (E34: 530i, 535i ali E32: 730i, 735i ) ?

Pri nas na reciklaži (IMV) do sedaj še ni bilo
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Ekola, danes sem bil po dolgem cajtu ponovno na odpadu in sicer na tiste tavelikem (urejenem) v vasi Veliko Mlačevo. Stanje se je od zadnjega obiska nekoliko spremenilo, je pa sledeče:
E28 524d (al td ne vem točno) zadnja klop z naslonom za roko, 2x stikalo el. šip, leva obvolanska ročica, luči so deloma pobrane
E34 525 td, el stekla, luči cele obvolanske ročice, navadne volan, mali BC...
E34 518i, srevo, nastavitev višine luči s kompletnimi lučmi (Hella), M40 motor, voznikov sedež je športni (strgan na bočnici, komande delujejo)...
E30 316 (pred facelift) hladilnik zgleda na pogled lepo ohranjen, ostalo ni kaj dosti
E30 320i (pred facelift), zadnja prema z diski (feltne pobrane), deli motorja, el pomik stekel (brez original stikal)
E39 5xx, trikraki športni volan (usnjen, izgleda ohranjen), ter zelo lepi usnjeni sedeži sive barve (mlajsk), radio, BC...

E21 315 je izginila, prav tako manjajo še dve E30 316 (ena je bila po facelift)...
Prikaži več možnosti

alesio
alesio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 200
  • Avtomobil: E 39 525 td touring,C 1

a ma e34 še vratne letvice in v kakem stanju so ,si kej pogledu?
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Huh, tega pa žal nisem gledal, tako da pojma nimam (je pa tista 518i drugače izgledala precej dobro, tista 525 td pa je mal pobunkana). Imam pa v planu prihodnji teden še enkrat obiskati ta odpad in tudi zase pobrati par malenkosti (danes nisem bil primerno uštiman, da bi se lahko po tistih avtih pretirano vlačil...), tako da če želiš ti lahko sporočim v kakšem stanju so te letvice (oz. mi že prej poveš kakšne so tvoje točne zahteve in limita cene zanje pa jih vzamem in jih lahko pošljem al pa jih prevzameš v Lj)!
Prikaži več možnosti

alesio
alesio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 200
  • Avtomobil: E 39 525 td touring,C 1

ja rabm desno stran komplet,pole pa desno notranjo plastiko zadnjega odbijača ,letvico prednjo levo prednjega odbijača s cenami je pa tko vse ostalo kar nism naštel sm kupu prejšnji teden v it gorici za 10€ to pa kar manka je pa blo sesuto al pa ni blo na vozilu avto je pa bil 96 letnik in so ble letvice vrat že plastične kr moje rjavijo pa odstopajo,nč poglej pa če se ti da me poklič pol pa bova vidla dalje vseen hvala
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

Ekola, danes sem bil po dolgem cajtu ponovno na odpadu in sicer na tiste tavelikem (urejenem) v vasi Veliko Mlačevo. Stanje se je od zadnjega obiska nekoliko spremenilo, je pa sledeče:
E28 524d (al td ne vem točno) zadnja klop z naslonom za roko, 2x stikalo el. šip, leva obvolanska ročica, luči so deloma pobrane
E34 525 td, el stekla, luči cele obvolanske ročice, navadne volan, mali BC...
E34 518i, srevo, nastavitev višine luči s kompletnimi lučmi (Hella), M40 motor, voznikov sedež je športni (strgan na bočnici, komande delujejo)...
E30 316 (pred facelift) hladilnik zgleda na pogled lepo ohranjen, ostalo ni kaj dosti
E30 320i (pred facelift), zadnja prema z diski (feltne pobrane), deli motorja, el pomik stekel (brez original stikal)
E39 5xx, trikraki športni volan (usnjen, izgleda ohranjen), ter zelo lepi usnjeni sedeži sive barve (mlajsk), radio, BC...

E21 315 je izginila, prav tako manjajo še dve E30 316 (ena je bila po facelift)...

E34 525tds se ne prodaja po delih, ker je last Strojanovih

E39 523 pa je moja in tema že obstaja
http://forum.bmwslo....ead.php?t=35500

E21 315 so pa sprešali:crazy ko sem imel gužvo in nisem spremljal kaj gre na trak (so stali kot cveki:damn)
Prikaži več možnosti

Tomaz40
Tomaz40

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851

Ali lahko nekdo malo natančneje napiše kje je ta odpad?

Je to slučajno pri gradu Boštanj (Kastelec) ali kje drugje?
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

ja pod gradom Boštanj :ok
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 037
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

@ABS, samo tele tvoje kolege je treba mal v red spravit, debili so uničli zadnjo USNJENO klop!!

LP
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

ja delam na tem, sedaj jim bom vso škodo, ki jo bodo povzročili iz malomarnosti, kar zaračunal!!!
Prikaži več možnosti

deso
deso

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 329

@ABS, samo tele tvoje kolege je treba mal v red spravit, debili so uničli zadnjo USNJENO klop!!

LP

Od E39? :frown :frown

ABS imaš še to usnjeno notranjost za e39?
Objavljena slikawww.olje-dg.si Brezplačna dostava po Sloveniji
Originalni rezervni deli BMW www.olje-dg.si/bmw Ford www.olje-dg.si/ford
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

Od E39? :frown :frown

ABS imaš še to usnjeno notranjost za e39?

ne, ne od e39, od kappe so jo uničili :damn

od e39 jo imam še vedno, slike imaš tukaj
http://forum.bmwslo....?t=35500&page=6 in

http://forum.bmwslo....ead.php?t=35099
Prikaži več možnosti