Skoči na vsebino

Amortizerji E39

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
216 odgovorov v temi
saymon
saymon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 693

Ne vem kako lahko dajejo takšne cene, jaz sem za prednja dva v Mariboru dal cca 180€ govorim za Bilstein, tak da me te cene vedno šokirajo:eek

Urejal saymon, 23.10.2009, 20:41.

Prikaži več možnosti

marinchy
marinchy

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 132
  • Avtomobil: petarda

Ja, cena je visoka...Glede na posvet z mehanikom, pa verjamem, da so kvalitetni. Najrajši bi original, ampak včasih to pač ne gre.
Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

Monroe reflex sprednji dobrih 80€ / kos ; zadnji pa dobrih 90€ / kos.
Prikaži več možnosti

marinchy
marinchy

Novinec

• Uporabnik

To je pa že smešno poceni. Jaz tega ne bi dajala na BMW.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 519
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...tvoj problem:cool...imaš pač preveč denarja:ok2 in rada plačuješ predrago:blabla

....Bilstein B4 so predvideni kot stock amortizerji za e39 in so boljša izbira kot Boge - Sachs....Monroe reflex so pa tudi dober slabši kompromis,vendar avto ne sme biti nižan...

...aja pa še hlede Bilstein B4....priporočena maloprodajna cena je drugače.....spredaj 180€/kos in zadaj 160€/kos....vendar kot pravi saymon se da dobiti B4 sprednja za 180€/par....vse 4 pa za 350€,samo vedeti moraš kje kupiti,tako kot pri vseh stvareh

lp

joda

Urejal joda, 23.10.2009, 23:11.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Hay!

...tvoj problem:cool...imaš pač preveč denarja:ok2 in rada plačuješ predrago:blabla

....Bilstein B4 so predvideni kot stock amortizerji za e39 in so boljša izbira kot Boge - Sachs....Monroe reflex so pa tudi dober slabši kompromis,vendar avto ne sme biti nižan...

...aja pa še hlede Bilstein B4....priporočena maloprodajna cena je drugače.....spredaj 180€/kos in zadaj 160€/kos....vendar kot pravi saymon se da dobiti B4 sprednja za 180€/par....vse 4 pa za 350€,samo vedeti moraš kje kupiti,tako kot pri vseh stvareh

lp

joda

In zakaj so boge - sachs slabša izbira?
Utemeljitev? :)

LP :ok
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Nekateri pišete da so zadnji dražji če pa pogledam etk online pa je ravno obratno in so zadnji cenejši.

LP :ok
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 394
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

V bistvu dobiš kos že za dobrih 60 €, če veš, kje kupiti - bi ponosno povedal joda ... :-D

Pametno razmišljanje. Predvsem na dolgi rok - Monroe v nobenem primeru ne bi zdržal tako dolgo, kot kakšen dražji, kar je navsezadnje tudi popolnoma logično. :)

Hay!
... Bilstein B4 so predvideni kot stock amortizerji za e39 in so boljša izbira kot Boge - Sachs....Monroe reflex so pa tudi dober slabši kompromis,vendar avto ne sme biti nižan...

To je verjetno podobna trditev, kot tista, da so OEM deli bolj kakovostni, kot OE. Daj, joda, relaksiraj in ne trosi neumnosti, neresnic in še česa. :kava

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

marinchy
marinchy

Novinec

• Uporabnik

Oj,
kakor je meni poznano so Boge ali Sachs prvovgradnja v E39? Če se motim, naj me kdo popravi.

lp

Urejal marinchy, 25.10.2009, 13:54.

Prikaži več možnosti

marinchy
marinchy

Novinec

• Uporabnik

Hay!

Joda, denarja ni nikoli preveč. Rada plačam 1x in ne 2x. Na dolgi rok se to veliko bolj splača.

Lp
Prikaži več možnosti
    • gerchy je všeč

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 803
  • Avtomobil: Božje vozilo

Jst sem tud dal monroe reflex sprednja dva pa se odlično obneseta.
Ne vem odkod nekaterim ideje da ni dobra stvar,če ni svinjsko draga.
To sem preizkusil na lastnem žepu in nikakor ne drži. potem pa kupil občutno
cenejši del druge znamke in je bil enako kvaliteten oz. še bolj glede da je bila
občutna razlika v ceni:)
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 519
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Jst sem tud dal monroe reflex sprednja dva pa se odlično obneseta.
Ne vem odkod nekaterim ideje da ni dobra stvar,če ni svinjsko draga.
To sem preizkusil na lastnem žepu in nikakor ne drži. potem pa kupil občutno
cenejši del druge znamke in je bil enako kvaliteten oz. še bolj glede da je bila
občutna razlika v ceni:)

...monroe reflex so super amortizerji (niso sicer primerljivi z bilstein in podobnimi) samo se na BMW ne odnesejo najbolje (sem pozabil razlago zakaj) še posebej če je avto malo znižan....do 2,5 cm,kar je pa več pa se reflex itak polomi...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Če bi kdo rad videl kaj je trdo podvozje ga povabim na en krog.. Se boste nehali zmrdovati nad raznimi Monroe, Eibach .. & co..:laugh
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Dominus
Dominus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 945
  • Avtomobil: kolo

Če bi kdo rad videl kaj je trdo podvozje ga povabim na en krog.. Se boste nehali zmrdovati nad raznimi Monroe, Eibach .. & co..:laugh

Kdaj se lahko zmeniva?
Prešaltal iz e39 528i na bicikel :metalc
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Kdaj se lahko zmeniva?

kadarkoli ti paše:ok
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

saymon
saymon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 693

Pa zakaj imate eni v glavi da če je dražje je boljše??? Tukaj jaz ne vidim poante, torej velja dražje traja dlje. Vsekakor ni potrebe da odšteje 180€ za en amortizer neglede na to da so bili prvo vgradnja, če pa lahko dobi ceneje :napaka Jaz vem da bom vedno gledal razmerje kvaliteta - cena, ne kupujem pa res neuveljavljenih proizvajalcev to pa morem priznat ;)

lp, saymon
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 286
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Monroe reflex ne zdrži škode felicije kaj še da bi petico, mislim da sem zvedel že za veliko primerov ko so spustili in se sam ne odločim zanje pa če so 20€. Raje peljem obnovit vugi ali pa nove kakšne druge znamke :ok
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 548
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Monroe reflex ne zdrži škode felicije kaj še da bi petico, mislim da sem zvedel že za veliko primerov ko so spustili in se sam ne odločim zanje pa če so 20€. Raje peljem obnovit vugi ali pa nove kakšne druge znamke :ok

Meni so obnovljeni (ne pri Vugi) odpovedali v 1 letu, pa 200€ za komplet še ni niti poceni :jok

Urejal Warden, 27.10.2009, 11:33.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

R-type
R-type

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 202
  • Avtomobil: avtobus

Na na, na moji prejšnji 523iA so Monroe gor pa se klub hitri vožnji čez fogle čisto lepo obnesejo.

K Vugi pa en peljem avta. Preveč cenim svoje živce. Ne bom pozabil Cagra z Prelude. Čez kak mesec se je avto začel guncat, ko se je ohladilo je pa bil trd kot da bi imel prišvasano podvozje. Hvala ampak ne hvala.

LP

Urejal R-type, 27.10.2009, 11:32.

Clarkson:

Speed doesn't kill. Suddenly becoming stationary, that's what gets ya!
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 286
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Na na, na moji prejšnji 523iA so Monroe gor pa se klub hitri vožnji čez fogle čisto lepo obnesejo.

K Vugi pa en peljem avta. Preveč cenim svoje živce. Ne bom pozabil Cagra z Prelude. Čez kak mesec se je avto začel guncat, ko se je ohladilo je pa bil trd kot da bi imel prišvasano podvozje. Hvala ampak ne hvala.

LP

Govorim o monroe reflex ne ostalih modelih ki jih pri monroe še lahko izbereš:)
Hm zanimiv da je men pri cliotu obnova zdržala 3leta, ja no res pa je da se vsakemu lahko naredi da po obnovi spusti:crazy
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.