Skoči na vsebino

Zaprt prtljažnik - Mini One

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10 odgovorov v temi
MiniONE
MiniONE

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13
  • Avtomobil: ... koleso

... jah tudi to se zgodi ... v glavnem s centralnim zaklepanjem-odklepanjem ga ne morem odpret ... domnevam, da je "crknu" motorček na zadnjih vratih ... ampak hudiča pa ne moreš s ključem odpret ... al sem pa jaz toliko butast, da ključavnice ne najdem ... :confused

... a se komu sanja, kaj - kje - kako - koliko - kdaj - ...oz. a se kdo javi, da kakšen euro zasluži za to popravilo ...
... :ok ... lahko na prajvt ... ali pa kar na tel 040 170 960 ... sem pa iz okolice LJ ... in pridem tudi na dom ... :)
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

... jah tudi to se zgodi ... v glavnem s centralnim zaklepanjem-odklepanjem ga ne morem odpret ... domnevam, da je "crknu" motorček na zadnjih vratih ... ampak hudiča pa ne moreš s ključem odpret ... al sem pa jaz toliko butast, da ključavnice ne najdem ... :confused

... a se komu sanja, kaj - kje - kako - koliko - kdaj - ...oz. a se kdo javi, da kakšen euro zasluži za to popravilo ...
... :ok ... lahko na prajvt ... ali pa kar na tel 040 170 960 ... sem pa iz okolice LJ ... in pridem tudi na dom ... :)

Dvigni zadnjo klop.

Pod njo te caka presenecenje. :laugh
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: 320i cabrio, 325i x2

Lahko prideš enkrat do mene in zadevo priklopiva na tester, če ti mengeš ni predaleč
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

tester okvare motorčka za prtljažni prostor definitivno ne bo zaznal :ok

Tako kot je Fisher napisal dvigni zadnjo klop kjer boš našel majhno ročko za manualno odprtje prtljažnika. Če si ziher da ti je šel motorček naroči novega na AA ali kje drugje za manj denarja- lahko se pozanimam koliko pride v Nemčiji z mojimi popusti in prihraniš nekaj € napram AA. Drugače pa pelji kakemu mehaniku da ti bo pogledal zakaj zadeva ne deluje.

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Najveckrat se te motorcke itd da tudi popravit, vendar na servisu tega (se ve zakaj) ne pocnejo.

Tako da ce dobi nekoga da podre in da nekomu pregledati motorcek za zacetek zna biti najceneje. Za videt, potem pa naprej. Do takrat pa zajlaaaaaaaaa :)
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: 320i cabrio, 325i x2

tester okvare motorčka za prtljažni prostor definitivno ne bo zaznal :ok

Tako kot je Fisher napisal dvigni zadnjo klop kjer boš našel majhno ročko za manualno odprtje prtljažnika. Če si ziher da ti je šel motorček naroči novega na AA ali kje drugje za manj denarja- lahko se pozanimam koliko pride v Nemčiji z mojimi popusti in prihraniš nekaj € napram AA. Drugače pa pelji kakemu mehaniku da ti bo pogledal zakaj zadeva ne deluje.

Lp

To jaz vem, samo s testerjem mu sprožiš krmilne signale ter s tem preveriš ali rele za odklepanje funkcionira obenem pa preveriš povezavo med modulom cz in motorjem. Če pa je motor "skurjen" postane neprevoden, to pa tester zazna saj preveri ohm-sko povezavo med obema poloma motorja - samo v vednost:ok
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti

MiniONE
MiniONE

Začetnik

• Uporabnik

... hvala zaenkrat ... grem prvo do stromarja da preveri zadevo ... :)
... javim rezulatat ...
Prikaži več možnosti

MiniONE
MiniONE

Začetnik

• Uporabnik

... odpru na "zajlico" in čudežno začel delat ... hja ... :)
... imam pa drugo vprašanje ... kako se zamenja (odšraufa, odstrani) bunko na menjalni ročici ... ker ne bi rad izvajal nasilja nad ročko in pri tem kaj poškodoval ... ????
... hvala ... lp
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Nimam pojma.

Pomoje najboljse, da gres na pooblascen servis in ti jo snamejo.
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Če so imeli BMWjevi inženirji kaj dosti zraven, potem se jo verjetno samo potegne dol. Ampak vseeno raje pojdi na servis :-D
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Če fisher tega ne zna pol se tud jst ne upam lotit tko da vseeno raje pojdi na servis :-D
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti