Skoči na vsebino

Prebolevanje, part 2

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5072 odgovorov v temi
chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 923
  • Avtomobil: modra rja

Ker so prejšno temo zaklenl, bomo pa tu nadeljeval. :-D Kaj bi vi naredili na mojem mestu,da vam je ena punča všeč vendar ima fanta.....bil sem pa že z njo vzuni in mi je skos devala namige,da nekaj hoče vendar tega nism storil. Ne vem naj kej rečem ali je bolje, da sem tih in smo kolegi naprej.....:confused
Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

Jest sm ti povedal svoje in sem ti pripravljen v obraz povedat da si navaden egoist (oprosti).
Tisti tvoj mail na njen mail je samo dokaz. Po tvojem razmisljanju je tvoja logika taksna, da pac, kljub temu, da sta bila 2 leti skupaj, da sta prezivela ogromno casa skupaj, da sta si povedala marsikaj drug drugemu, da sta bila marsikje, da sta dozivela skupaj marsikaj skupaj in da sta bila z eno besedo zaljubljena, ti sedaj po vsem tem zavracas njeno prijateljstvo, ki ti ga je ponudila. Se vec. Na vse se odzvoves, nesramno in z veliko mere ihte (egoizma) pac ti si velik in se seveda ne bos ponizal. A sam ves da bi vse naredil, da bi bi lspet z njo v starih casih.Jest njo popolnoma razumem in ne vem a ni cisto simpl, da pac ne more bit tako, kot si ti predstavljas in kot si ji NAPISAL, da naj te niti ne pozdravlja vec, pa ceprav sta bila 2 leti skupaj. :confused :confused Mislim H A L O ???

Te pa razumem, da te boli, ko vidis da nekaj hoce, ampak ne smes/noces/nemores narediti tega, ampak to ni razlog da jo potem lahko popolnoma odjebes.

Da bi pa probal na novo z spodobnim opravicilom, svojim ponizanjem je pa tko ali tko izpod tvoje casti.

Zenske so pizdarija. To ne bom nikoli zanikal,ampak vsaka zenska ima svoje tipke, use kar je potrebno je le to da znas igrat na te tipke.
Prikaži več možnosti

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

Ker so prejšno temo zaklenl, bomo pa tu nadeljeval. :-D Kaj bi vi naredili na mojem mestu,da vam je ena punča všeč vendar ima fanta.....bil sem pa že z njo vzuni in mi je skos devala namige,da nekaj hoče vendar tega nism storil. Ne vem naj kej rečem ali je bolje, da sem tih in smo kolegi naprej.....:confused

v akcijo pojt pa bo:ok sploh če ti je namigvala...
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Pusti pri miru!

O.K., verjetno boš jo osvojil, če se boš spustil v to, ampak vedi, da naslednjič boš ti ta "fant". Sam veš kaj bo sledilo...
Prikaži več možnosti
    • DrKo je všeč

Adi523i
Adi523i

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 663
  • Avtomobil: Bmw 3 GT

Na forumu spraševat za mnenje o ženskah... To je bedno, sorry.

lp
Prikaži več možnosti

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

Mah, počas ste tečni s tem prebolevanjem in vašimi "pi..ami".

lp

cjehe:rofl :rofl
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 330
  • Avtomobil: UFO

No, jaz sem tud šel z mojo narazn danes. In sedaj? Čimprej drugo seveda :-D
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • bLuuR je všeč

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

lp

Čemu takšna nestrpnost?

Če ti topic ne sede, ga pač ne bereš. Bolj enostavnega ni.

No, jaz sem tud šel z mojo narazn danes. In sedaj? Čimprej drugo seveda :-D

Zakaj pa to? A ne zdržiš sam?:confused
Prikaži več možnosti

Adi523i
Adi523i

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 663
  • Avtomobil: Bmw 3 GT

Sploh ni nestrpnost, samo pač bedno se mi zdi.

Kar nadaljujte:ok
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 330
  • Avtomobil: UFO

Jah zima zna bit dolga :) brez ženske se da živet, brez avta teško (kako bi na šiht hodu.. ) :)
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447

;538733']Pusti pri miru!

O.K., verjetno boš jo osvojil, če se boš spustil v to, ampak vedi, da naslednjič boš ti ta "fant". Sam veš kaj bo sledilo...

Natanko to se je meni zgodilo :ok2
Prikaži več možnosti

Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

LP

Ne naredi nekomu nekaj, česar nočeš, da bi drugi tebi naredili!!!!!!!:ok

LP

D.
Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti
    • kian_alvane je všeč

kian_alvane
kian_alvane

addicted to e36

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 473
  • Avtomobil: nimam

:ok
:mznak for Motorsport. :mznak for Milestones.
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest sm ti povedal svoje in sem ti pripravljen v obraz povedat da si navaden egoist (oprosti).
Tisti tvoj mail na njen mail je samo dokaz. Po tvojem razmisljanju je tvoja logika taksna, da pac, kljub temu, da sta bila 2 leti skupaj, da sta prezivela ogromno casa skupaj, da sta si povedala marsikaj drug drugemu, da sta bila marsikje, da sta dozivela skupaj marsikaj skupaj in da sta bila z eno besedo zaljubljena, ti sedaj po vsem tem zavracas njeno prijateljstvo, ki ti ga je ponudila. Se vec. Na vse se odzvoves, nesramno in z veliko mere ihte (egoizma) pac ti si velik in se seveda ne bos ponizal. A sam ves da bi vse naredil, da bi bi lspet z njo v starih casih.Jest njo popolnoma razumem in ne vem a ni cisto simpl, da pac ne more bit tako, kot si ti predstavljas in kot si ji NAPISAL, da naj te niti ne pozdravlja vec, pa ceprav sta bila 2 leti skupaj. :confused :confused Mislim H A L O ???

Te pa razumem, da te boli, ko vidis da nekaj hoce, ampak ne smes/noces/nemores narediti tega, ampak to ni razlog da jo potem lahko popolnoma odjebes.

Da bi pa probal na novo z spodobnim opravicilom, svojim ponizanjem je pa tko ali tko izpod tvoje casti.

Zenske so pizdarija. To ne bom nikoli zanikal,ampak vsaka zenska ima svoje tipke, use kar je potrebno je le to da znas igrat na te tipke.

Lepo si napisu vendar napačno, nisem js tisti ki je zvezo koncal. Najbolš da se js po luftu mečem in po tleh, da bi ja lahko šel z njo na p****** kavico in poslušo jokanje in stokanje. Če se kot partnerja nisma razumela ne vem kako bi se kot prijatelja :crazy. Sanja neki kar ni mogoče očitno....hodit ne more z mano a prijtlca bi pa bila :crazy V moji glavi je če se kot prijatelj ne štekaš tudi hodit ne morš.......tak sem zdaj ugotovil. Najbolš da se po tleh mečem za njo,pa čeprav je ona končala?
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

LP

LP

D.

Sem istega mnenja. Pač bo hotla bit z mano, ampak jo bom rajši ignoriru in šel domu z trdim ter si ga vrgu na roke :laugh ter sanju naprej. Nimam sreče pri ženskah.
Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

Sem istega mnenja. Pač bo hotla bit z mano, ampak jo bom rajši ignoriru in šel domu z trdim ter si ga vrgu na roke :laugh ter sanju naprej. Nimam sreče pri ženskah.

:laugh :laugh :laugh :umruodsmeha

Kaj pa je potem zate sreca pri zenskah ?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 378
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Cˇe se kot partnerja nisma razumela ne vem kako bi se kot prijatelja :crazy.

Dosti lazje, ker zdaj vsaj eden od drugega nic vec ne zahtevata in zato tudi nic vec ne pricakujeta.

Sicer pa, za to da je koncala zvezo, obstaja nek razlog. Kateri je, bos pa najbolje vedel kar sam. Ce si bos to sposoben priznat, seveda :)

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Če nimaš sreče pri ženskah poznam dosti samskih tipov aka :gay......... probat ni greh :ironija
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Če nimaš sreče pri ženskah poznam dosti samskih tipov aka :gay......... probat ni greh :ironija

Ne hvala, žensko ni tešk dobit.....sam normalnih je bol mal :laugh
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

BMWzor, lahko grema kdaj na pivo :beer pa boš videl kdo je egoist in podobno... na koncu boš reku,da sem zlat fant tako kot je vsaka rekla :), vendar do zdaj še nisem našu resne ženske... zato je pa moje mnenje,da več kot jih da čez bolje bo,ker pol bo vedla kaj je imela.
Prikaži več možnosti