Skoči na vsebino

Ana Soklič - X factor

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
229 odgovorov v temi
veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 467
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

In kako ti sodeluješ pri tej skupini? Keri glas!:eek
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 151
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

Mislim da je pevka Gasperrieva hčerka?
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 569
  • Avtomobil: cl

Sodelujem? Seveda sodelujem, delam avtorske komade, posnamem vse instrumente (Gašper, pianist občasno odigra klavirje), skratka, z Ano narediva VSE! Tudi njene fotografije, video itd. :)
Imava pripravljen CD, vendar bo treba malo počakat, da se "odvrti" tole okoli X factorja!
Evo, pletne strani: http://www.dionadimm.com/
pa še kakšen avtorski komad, zaenkrat le kot demo:

Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Mislim da je pevka Gasperrieva hčerka?

ne, to pa ne bo držalo, res pa je, da živi pri meni!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 367
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

No comment, samo tole: :clap :clap :clap :clap :clap
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 779
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

ne, to pa ne bo držalo, res pa je, da živi pri meni!

...vnukinja mogoče?

:-D :-D :-D :-D....sorry sem moral:beer

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Samo tako naprej! :ok
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

če koga zanima, kako zveni Tina Turner v njeni verziji :

sicer pa, pustimo se presenetit, pa da vidimo, kdaj bo izločena :)
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Perfect!:ok
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Načelno so mi tile showi precej mimo, ampak dejstvo je, da so žal edina opcija v teh časih (velja tako za doma, kot tujino, kajti v zadnjih treh letih so se razmere tako spremenile, da človek ne bi verjel, če ne bi spremljal dogodkov OD BLIZU!!! ...

če bo kdo spremljal, tole je Anin link na FB, ki so ji ga naredili Popovci: http://www.facebook....lic#!/AnaSoklic

+ tole: http://www.facebook....288658294495434

... ime Diona Dimm, je zaradi propozicij oz. razmer "out" :)

Urejal gasparri, 23.04.2012, 11:53.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Boš malo potolažil punco. Življenje v razsulu?:blackeye
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

Ana Soklič, je zame tanar ta boljša v tem X factorju, pa še daleč naokol:ok :ok :ok :ok2, res enkraten vokal:ok, ko nardite CD ga takoj kupim:ok,
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

:ok
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Boš malo potolažil punco. Življenje v razsulu?:blackeye

:blabla

haha ... Dejte mal brat med vrsticami! Pop mora delat "horror":) ... v medijih je tako, da "sreča" nikogar ne zanima, razen morda kakšen dobitek na lotu, ki ga je dobil nek siromak!
Je pa res, da ko človek dela, dela, dela in hoče nekaj premaknit ... takrat vsi bežijo od tebe ... in če to narediš pri dvajsetih, je še toliko huje. Niso vsi otroci zrasli v rastlinjakih in čudovitih sredinah, polni podpore v ponos svojih staršev!
Človek, ki pride na oder je na nek način "gol in bos", če seveda ne blefira! In bleferjev imamo že preveč, povsod ...
Prikaži več možnosti
    • hvilu je všeč

context
context

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 640
  • Avtomobil: F31 316d, Golf

ima tak edinstven glas, dobim kar kurjo polt ko jo poslušam. Bom navijal za njo, skupaj z Matijo Jahn. Ta dva sta mi favorita

sem malo pobrskal "diona dimm" na google -> slike. Presenetljivo veliko BMWjev najde. Pa VSI so linkani na bmw forum, posti od gasparri-ja :)
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

:blabla

haha ... Dejte mal brat med vrsticami! Pop mora delat "horror":) ... v medijih je tako, da "sreča" nikogar ne zanima, razen morda kakšen dobitek na lotu, ki ga je dobil nek siromak!
Je pa res, da ko človek dela, dela, dela in hoče nekaj premaknit ... takrat vsi bežijo od tebe ... in če to narediš pri dvajsetih, je še toliko huje. Niso vsi otroci zrasli v rastlinjakih in čudovitih sredinah, polni podpore v ponos svojih staršev!
Človek, ki pride na oder je na nek način "gol in bos", če seveda ne blefira! In bleferjev imamo že preveč, povsod ...

Nisem mislil nič slabega.:ok
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

stash
stash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 371
  • Avtomobil: _

Upam, da to ne bo razumljeno kot napad. Meni njen glas ni všeč. Nisem ekspert, poslušam pa glasbo rad in tudi precej.

Imam občutek, da imajo belke pogosto problem z volumnom in potem glas nekak napihnejo, pa zvenijo zato isto/podobno. Kako se temu reče strokovno pojma nimam, me pa motijo vokali tipa shakira, ena taka antipatična bjonda z očali, ki me spominja na colonio, christina aguilera (jebo jo razpon, če mi nikak ne zveni) pa tričetrt slovenskih pevk, kjer mogoče malo izstopa neisha. Pač mojim učesom se zdi, da belke pač redko odpojejo črnsko glasbo dovolj dobro (adele je ena izjem, druga amy), drugače pa se, za moj okus, naj raje ne lotevajo arethe franklin, ette james, nine simone, sade in kaj je še podobnih gigantov. Dosti bolj mi je potem všeč kak unikaten pristop v smislu Beth Gibbons portishead
feist ali koneckoncev že pačenje one rušanarke v patetiku ali pa potem res tak spoliran vokal z rahlo govorno napačo na š občasno, ki ga ima diana krall.

Ni ravno moja stvar, pa vseeno upam, da ne bo to razumljeno kot napad. Se pa na teh live showih najde par zanimivih, unikatnih, svežih vokalov na primer:
cher loyd pa na prvem ameriškem the voice sta bili dve posrečeni pevki dia frampton. Se pravi pogrešam to neko osebnost, individualnost v glasu in slišim preveč tega, da se mora slišat glas. Če glas ne izstopa dovolj, se pač spremeni glasba, ne pa glas, če ne dela.

Za konec pa še my favorite poleg beth gibbons:
ann peebles in
LP

Urejal stash, 24.04.2012, 15:30.

Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Upam, da to ne bo razumljeno kot napad. Meni njen glas ni všeč. Nisem ekspert, poslušam pa glasbo rad in tudi precej. [/URL] in
LP

@stash!
Mislim, da prav vsak lahko pove svoje mnenje! Če se nekdo potrudi in še pove svoje argumente za svoj okus, pa je to sploh dobrodošlo. :ok
Na koncu šteje predvsem to, da naj si vsak ustvari "svojo glasbo" v kateri bo užival in ki ga bo kdaj tudi navdihovala ... če to ni najlepše, kar še premoremo ... konec koncev, v poplavi vseh barabij in surovosti časa, ki ga vsak dan doživljamo, je glasba oaza, kamor se lahko še vedno zatečemo in prepuščamo ...

p.s. si pa zelo dober poznavalec glasbe, me veseli, da se najdejo tudi taki, ki jim "nese" preko našega vsakdana v stilu Laydi Žaga, pa da ne žalim naprej ... !

Urejal gasparri, 24.04.2012, 16:06.

Prikaži več možnosti

stash
stash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 371
  • Avtomobil: _

High five! Bi ti dal zelenega za tak odnos, pa ne gre.
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Izgleda, da so na Popu spustili nekaj nastopov na youtube:

Dane smo posneli ene par kadrov s cabriom za Pop, bomo vidli, kaj so zmontirali :)

Urejal gasparri, 02.05.2012, 23:24.

Prikaži več možnosti