Skoči na vsebino

Ana Soklič - X factor

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
229 odgovorov v temi
janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

vsa čast Ani, res dobra pevka, sam gre mi pa ORENK na živce, tole njeno jokanje:crazy, itak pa vsi nekaj jokajo, tko da imam občutek, da vsi igrajo na čustva, brez veze:mad :mad
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

letnegume
letnegume

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 55
  • Avtomobil: Z8

vsa čast Ani, res dobra pevka, sam gre mi pa ORENK na živce, tole njeno jokanje:crazy, itak pa vsi nekaj jokajo, tko da imam občutek, da vsi igrajo na čustva, brez veze:mad :mad

Se strinjam s tem napisanim. Glas ima dober, ampak mi je pa drugače tako antipatična, da niti pribljižno ne bi nikoli kupil karte in šel na njen koncert. Pa ne mislim sedaj vizualno, način komuniricanja, mimika, kretnje... Če nisi oz. ne želiš biti neka javna oseba to ni tako zelo pomembno, če pa želiš biti pevec pa gre to zraven k kompletu.

Jaz jo lahko poslušam samo preko zvočnikov ali slušalk, ko poje. Drugače pa me zmeraj ima, da bi izklopil televizijo. Pa me recimo drugače nihče ne moti.:ok
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 569
  • Avtomobil: cl

Morda, na čustva igra predvsem oddaja in motažerji oz. producenti ..., udeleženci pa so na nek način "izrabljeni", žal ali pa na srečo ... dejstvo je, da je gledanost za naš trg ogromna in vsi, ki so dogurali do finalnih nastopov, bodo imeli vsaj nekaj pozornosti in posledično nekaj od tega, vsaj sliši se jih lahko. Pritisk se verjetno vrši na vse, bolj čustveni in odprti pa seveda malo manj zdržijo. Pred časom sem si pogledal, kakšen masaker delajo v Ameriki ... pol oddaje samo jok in izbruhi sreče in solz, sicer gledanost takoj pade ...
Ampak, ne se preveč sekirat, Slovenci smo znani po tem, da imamo spomin kot ribice v aquariju ... jutri bomo vse pozabili in si izbrali nove "junake"!:)
Je pa zagotovo pri Ani nenavadno zanimivo vsaj nekaj ... kako je ravno v Sloveniji mogoče, da dvorane polnijo pevci in izvajalci, ki so najmanj podpovprečni ...
No, meni je jasno, ampak, če menite, da je to stvar okusa, tudi prav, ker to je pa potem res šele "žalostno" in vredno pravih solz!! ... veliko bolj kot še tako ganljiva zgodba, ki je medijsko lansirana za potrošnike!
Spremljajte še naprej in kaj lepega tudi napišite, a ne Dušan! :ok
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

ma men itak ni čisto nič jasno, kaj bi sploh radi s tem xfactorjem:confused :confused, zakaj se pa niste prijavili na misijoevrovizijo, je bila manj stresna za nastopajoče, nekako bolj sproščena oddaja, pa tud bolj gledljiva in pevci so bolj do izraza prišli, tuki pa kr neki nabijajo, sploh tale komisija je čist brezvezna:crazy, komadi se napol vrtijo, al pa sploh ne, važen da vsi skup jokajo, res brez veze
drugače je pa Ana, še vedno moj prvi favorit:ok2 :ok :ok

Urejal janih, 03.05.2012, 08:18.

vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

SlasH
SlasH

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 321
  • Avtomobil: Avtobus:)

too much drama!
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Janih, misija evrovizije ... mi smo bili že dvakrat na Emi, na vseh mogočih festivalih itd. skratka, nacionalka lansira "koritnike" pa ne bova o podrobnostih, ker ni potrebe a je dejstvo ... komisija je bila šibka in populistična, polna pozitive in pohval, do finala so pa spravili, seveda s pomočjo čudovite in pozitivne publike dve smrklji, ki mislim da imata težave s posluhom ..., tudi tukaj komisija ni idealna, a je izjemno bolj strokovna.
Cilj teh oddaj je gledanost in tukaj X factor na celi črti nese nacionalko oz. njene projekte.
Pa še morda tole ... na misijo se je prijavilo 280 kandidatov ali nekaj podobnega, na x faktor pa 1300 ... tako da je izgleda kar nekaj razlike med zanimanjem mladih!
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

too much drama!

Drama?
Kaj porečeš na tole "vsakdanjost", ki jo je speljala bivša zmagovalka X factorja in danes najbolj iskan vocal v USA! :

Si zna kdo predtavljat, kaj bi se zgodilo pri nas, če bi pri nas s štromom malo zabelili našo mamce v nedeljo pri maši :)
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Kruha in iger! :ok2 Tudi Oprah se je morala zredit nazaj, ker je gledanost padla.

Meni je edino Dijane škoda, sem se pa skoraj prehladil (kocine pokonci) ob "Radiohead - Creep"! :ok
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

rOACh
rOACh

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 269
  • Avtomobil: The Ultimate Driving Machine

Dans pa komej čakam, upam, da gre z lahkoto naprej!!

http://xfactor.24ur....ana-soklic.html
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 535
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

...
Spremljajte še naprej in kaj lepega tudi napišite, a ne Dušan! :ok

13. je moja srečna navijaška številka, sploh spomladi, še posebej maja
:bow
vseeno:svic
ampak vrjamem:puslc
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 820
  • Avtomobil: Marea JTD

Ana je u redu sam moj favorit je Matija uni dve pošasti Bianco pa Almo bi pa regriznil kako jih ne morem gledat.Ena jača od druge na koncu pa se bosta z surlami domov pobrale.
Prikaži več možnosti

Drobtina
Drobtina

BMW fanatik

• Globalni moderator
  • Sporočil: 1 004
  • Avtomobil: Kanarček

Odličen današnji nastop, o odličnem vokalu pa tako ali tako ni dvoma.
Nisem nek glasbeni ekspert, ampak upam, da si bo Ana s svojim sodelovanjem v tej oddaji odprla vrata do uspeha. Ne glede na izid. :ok
Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne.
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 848
  • Avtomobil: 535 PS

Go Ana. :metalc :ok :-D

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 535
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Blesteč ženski nastop Ane, ko smo imeli možnost slišati njen, samo njen glas, v višinah razbremenjen vsega, samo njenih mavričnih frekvenc.

Drugi nastopajoči so postali brezpredmetni, vključno Matija...

Urejal Warden, 13.05.2012, 21:02.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

vuko
vuko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 756
  • Avtomobil: E30

E30-ka pa je vendarle bila poleg :)
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

E30-ka pa je vendarle bila poleg :)

Itak. :-D

Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Drugi nastopajoči so postali brezpredmetni, vključno Matija...

Jaz gledam na stvar iz svojega naslonjača, nikogar od 9ih posameznikov/skupin ne poznam. In ne bi ostalih nastopov poimenoval kot brezpredmetne, Gašper se mi je zdel dober, Ana odlična, Demetra pa najboljša :ok.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • Austin Powers je všeč

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

Res je, vsi so dobri, a le ena bo najboljša ... :ok :-D

Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 200
  • Avtomobil: e91

Ajej kakšno X fušanje danes! Groza! + naši producenti preveliki amaterji za take šove
Prikaži več možnosti
    • berni je všeč

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 214
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

Tonski mojstri pa so danes pokazali, da znajo narediti totalno polomijo. Zvok slabši kot ne vem kaj... Nastopajoči pač kakšni so...
Prikaži več možnosti