Skoči na vsebino

Ana Soklič - X factor

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
264 odgovorov v temi
janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio,

ana, alma, demetra:ok :ok, ostalega pa raje ne bom komentiral:blabla
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 576
  • Avtomobil: cl

E30-ka pa je vendarle bila poleg :)

Ja, sej zato smo pa na forumu? :)
Sprva je bil problem, naj se med vožnjo znamka avtomobila ne vidi, kajti hitro postane problem z oglaševalci, no, nekaterim pač ni ušlo!!! :ok
Ah, sicer pa, ne jemat tako resno ta naš nivo produkcije ... Anina "jeza" je precej irelevantna in na Popu so pograbili njeno "neprilagojeno" in za Slovence precej težko obsodbo, da si ne želi peti na "slovenski" način. Dejstvo je, da v tej deželi, kjer povprečneži polnijo velike dvorane težko pričakujemo od nekoga, ki mu glasba pomeni še kaj več kot le zabavo in sprostitev, da bo pokal od veselja. Ne moremo vsi poskakovat ob brizgalni ki brizga, pa se delat neke rockerje po srcu, zraven pa na harmoniki in gasilskih veselicah zabavati nezahtevno občinstvo, ki mu klobasa, pir in dobri joški predtavljajo vrhunec dojemanja kulture. :) Dejstvo je, da taki od "glasbe" pri nas živijo najbolje.
X factor je priložnost za Ano, da dobi nekaj publike, ki jo je pravzaprav zelo malo. Slovenija je že itak majhna, torej je te publike še manj ... to je na žalost tako in nič hudega ... zame je presenečenje, da ji gre relativno dobro, brez tega, da nekomu leze v rit. In verjemite, v tej ekipi finalistov je precej osamljena, kajti všečnost in patetika sta ji precej tuji!
No, pustimo se presenetit! Naj v bran vsem napadom na te nastopajoče tudi povem, da kandidati nimajo kaj veliko pri izbiri komadov, te jim namreč izberejo mentorji, matrice oz. glasbena podlaga je šibka ,,, sicer pa, to je show, ki ga gleda pol Slovenije in to danes šteje več, kot si lahko mislimo. Tisti, ki se spoznajo malo na marketing, vedo in razumejo!:)
Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 386
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

Zvok ti je bil ok? Po moje bi bilo pametno zaposliti novega tonskega mojstra na Pop, ker to je bil debakel prve vrste.

Urejal berni, 14.05.2012, 06:36.

Prikaži več možnosti

svarkc
svarkc

Schwarzwald

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: - Moder itak

Berni podpis!:)
fear is not an option :metalc:burnout
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 367
  • Avtomobil: F10

Zvok ti je bil ok? Po moje bi bilo pametno zaposliti novega tonskega mojstra na Pop, ker to je bil debakel prve vrste.

To sem jaz včeraj poslušal, katastrofa... zdaj a so matrice res tako slabe al pa tonski nima blage veze kaj se sliši izven njegovih slušalk.. js si na domači zabavi nebi upal privoščit tako poraznega ozadja... :crazy
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam sem šel ene dvakrat premikat zvočnike in preverjati ali imam kaj narobe priklopljeno oz. je mogoče moj ta mali kaj staknil.
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma kaki ... sound in matrice so bile obupne ... govorim o tem, da je nivo produkcije pri nas pač mizerno nizek in žal, ni obetov, da se bo kaj dosti spremenilo.
V dobro nastopajočih upam, da bodo kritični in naredili kakšen premik naprej, ker, kakorkoli, imamo kar nekaj sposobnih tehnikov, ki bi znali narediti veliko boljše ... ni problem v opremi, ker ta je solidna, problem je v "ušesih"! :)
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

Jaz gledam na stvar iz svojega naslonjača, nikogar od 9ih posameznikov/skupin ne poznam. In ne bi ostalih nastopov poimenoval kot brezpredmetne, Gašper se mi je zdel dober, Ana odlična, Demetra pa najboljša :ok.

Ana in Demetra gladko pometeta s konkurenco... ostali klovni pa morajo 1. toncem zaviti vrat in 2. prepeti še veliko pesmi, da se, če ne drugega malo spoznajo in dojamejo česa so sposobni.

Sicer se pa Ani lepo vidi da ima že kar nekaj pevske zgodovine in ogromen talent, škoda edino da jo samozavest načenja...ampak hey, z velikimi umetniki nikoli ni bilo lahko živeti :hihi
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Sicer se pa Ani lepo vidi da ima že kar nekaj pevske zgodovine in ogromen talent, škoda edino da jo samozavest načenja...:hihi

"Samozavest" v naši deželi, Miha! :)
Sicer ni težav, verjemi! Morda se bo kdo vprašal, zakaj potem sploh iti na Xfactor?
Vse šteje, enostavno, tudi v tujini ni rožnato in verjemite mi, Slovenija ni bila, niti ne bo prioriteta, je le dobra vaja in priprava za resno delo! Materiali so pripravljeni, nekaj dobrega zaledja obstaja, predvsem kontakti, ki so nujno zlo za kakršen koli resen pohod čez Karavanke (ne preko Kolpe:))
Jadranka, njen mentor v tem Xfactorju je dejansko super človek, ki je Ano zaštekala, čeprav iz neke druge perspektive ... in mimogrede, tudi Jadranka je zapustila slo pop in rock sceno, ter se podala v klasiko, kjer poje opero. Že ve zakaj!:)
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

O Jadranki ni potrebno posebaj razpravljati, tisti ki se malo spozna ve kaj so njene kvalitete, dejansko pa je tudi v živo zelo prijetna oseba :ok

No, glede "samozavesti" sem imel bolj v mislih to, da se ne postavi zase v smislu argumentiranja zakaj bi ona naredila drugače, kot jo silijo. Za to ima vse kompetence, morda se le nerodno izraža pri uveljavljanju svoje volje (kar sem uspel slišati po tv). Sicer pa je ona za moje pojme "prevelika" za našo malo kuro, kot si že tudi sam povedal :ok
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti
    • gasparri je všeč

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 367
  • Avtomobil: F10

Sam men gre edin na k...c pri tej oddaji ker kr vsevprak nekaj jokajo pa cmerijo. WTF..
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Luky
Luky

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 358
  • Avtomobil: kolo

Meni pa ni dobra reklama če se 30 letnik pojavi v x factor.. pa sem bližje povprečju kot nekemu zahtevnemu poslušalcu..

Čist pri vseh teh oddajah pa mi grejo na k uni trije ki ''ocenjujejo'' ali karkoli je njihova naloga.. Kot da jih izbirajo 15 letniki.. Seveda pa moj izbor nebi dramatiziral in glumil ob vsakem drugem nastopu in to povprečju zgleda je všeč, ker pop tv sigurno ve bolje kot jaz.. :)

Drugače pa Ana mi je všeč in kar sem jaz videl med boljšimi.. je to itak dokazala tudi že v dion dim ali kaj ste imeli, in zaradi tega se mi tudi to nezdi dobra reklama, ker to meni dokazuje neuspeh..

Res žalostno da vsi poznamo atomike in podobno, Ana Soklič se more pa dokazovat na x factor..
Prikaži več možnosti

SlasH
SlasH

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 321
  • Avtomobil: Avtobus:)

Odlično je odpela!
Res dober in zanimiv vokal. Upam, da ne odneha s petjem.

P.S.:
Še kdo opazi podobnost Jadranke in tegale:
http://images.wikia..../Jarjarport.jpg

:P
Prikaži več možnosti
    • hvilu in ily uporabnikom je všeč to sporočilo

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 468
  • Avtomobil: e61 525DT

Kaj ni še nihče zaštekal teh reality show-ov. Važna je drama in posledično gledanost(€), talenti so zgolj in samo vzrok za show in bolj postranska stvar. Zato pa je toliko solz, krega itd na ekranu (več ali manj vzeto iz konteksta)
Drugače so pa moji "favoriti" Ana, Demetra in mogoče še Ajda, (ki so ji baje zašuštrali nedeljski nastop) .... Jih pričakujem v finalu
Drugače me pa tile reality showi prav nič ne zanimajo (bi skoraj raje Ališiča poslušal) .... je pač nedeljski večer z družino pred TV ekranom

Urejal tratnika, 15.05.2012, 10:42.

Prikaži več možnosti
    • gasparri je všeč

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

malo reklame, pa da vidimo, o kom se pogovarjamo :)

Objavljena slika

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes so tonci prebrali prvih 5 strani navodil od skupno 500 za mešalno mizo, za ostale stvari pa še ni bilo časa. Očitno res ne znamo.
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio,

bravo ana,:ok :ok
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Tole bo še pestro. Ana je odpela dobro, Demetra danes pofušala, o Almi ne bi zgubljal besed ker je odpela danes za moj okus najboljše. Sem pa predvsem presenečen nad temi najstnicami. Kot bi jim kdo vgradil nove glasilke. Zelo zanimivo so danes odpele oba komada, sploh drugega. Niso še za odpis, dve tam noter zelo dobro pojejo, če hočejo očitno...

Drugače pa je itak vse skupaj en šov, zmagal bo tisti ki bo lahko prinesel največ denarja - logično. Glasovanje, ki se odvija en teden pred dejanskim nastopom je le dobičkonosno (smsi po 2€) pridobivanje podatkov za izdelavo statistik o konstantnosti in porastu/padcu popularnosti. Moje mnenje pač. Drugače si ne znam predstavljati, kako naj jutri glasujem za najboljši nastop ki se bo zgodil čez 7 dni.

Urejal Pepsi, 20.05.2012, 22:12.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Sicer že x let ne gledam tvja ampak danes sem šel pa ravno mimo enega prižganega, ko je bila na sporedu Ana.

Sem pogledal njen komad do konca in morm rečt, da je odlična. Bravo! :) Ostalih tekmecev sicer nisem gledal, niti si jih ne želim gledat, sam bi si pa upal zastavit levo jajce, da ji nihče od ostalih nastopajočih v slovenski verziji tega showa ne seže do gležnja.

(nikol si nebi mislil, da bom to kdaj rekel za kakšen talent show al karkol je že ta x faktor)

Urejal voith, 20.05.2012, 22:21.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 553
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Ana je enkratna na nivoju planeta, in ne zna samo odlično intrepretirat skladb, kot npr danes, ampak zna vdihnit vanje tudi sebe, kot sem jaz to slišal prejšnjič. Nima konkurence v zanesljivosti odpetega. Nujno se bo pa pripravit na novo pot in cilje ob (morebitnem) hladnem tušu, saj se že bolj izrazito kažejo tendence zmagovalnega profila. Ampak zaupanje v posameznike - ljudi velja več.
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.